krátká poloosa prosím o pomoc

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
dynaboom
Závodník
Závodník
Příspěvky: 551
Registrován: 22.07.2008 22:14
Bydliště: libochovice
Kontaktovat uživatele:

krátká poloosa prosím o pomoc

Příspěvek od dynaboom »

ahoj mám velmi závažný problém s poloosou.Mám golfa 1,8 66 kw 90koní gt. Auto mám už dva roky a vše v pohodě ted v zimě jsme s kamarádem dělali vzduchový podvozek a od té doby my vypadávala poloosa z homokinetického kloubu. všichni mi říkaly že je to špatný zajištovacím kroužkem tak jsem koupil nový ale stejně znovu vypadla nakonec jsme zjistily že když poloosu přitahuju tom maticí ke kotouči tak tahám celý motor s převodovkou ,takže je krátká poloosa ale nechápu že to nevypadávalo už dříve .neví někdo nějakou radu moc všem děkuji za odpovědi 8O

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: krátká poloosa prosím o pomoc

Příspěvek od hanzhou »

zdarec,
nemas meneny rameno, ze bys ho zamenil treba za rameno z Pastiky? to je docela blbost, abys mel kratku poloosu. Vim, ze kdyz jsem melnil tehlici, tak jsem si musel dat pozor, abych nemel tu pred tim zlomovim rokek 94, ze ta se zajistuje nejakym krouzkem a nad tenhle rok je uz jen nasunovaci.

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
dynaboom
Závodník
Závodník
Příspěvky: 551
Registrován: 22.07.2008 22:14
Bydliště: libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: krátká poloosa prosím o pomoc

Příspěvek od dynaboom »

jediný co jsem měnil tak byly tlumiče jinak jsem na nic nešahal.včera jsem vyndal komplet poloosu a změřil jsem jí když byla stlačená a má 77,ale když kouknu do kelly tak tam jsou jen 79cm takže ta moje je krátká.jenomže nechápu že to dřív nevypadávalo

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: krátká poloosa prosím o pomoc

Příspěvek od hanzhou »

no hele nevim zda ti to pomuze, ale napster ted resi taky poloosu :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=182&t=144533" onclick="window.open(this.href);return false;

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“