Spojka TDI -VR6

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Spojka TDI -VR6

Příspěvek od Kindlik »

pasuje komplet spojka z VR6 na TDI AFN ? Na autě jí mám už nic moc , tak bych chtěl dát nějakou lepší pro případné úpravy motoru . Všichni mi pořád tvrděj že se dává z VR6 , ale jde mi o to co mám vůbec shánět ? jen přítlačák , nebo komplet přítlačák , lamelu , setrvák z VR6 ? Díky

ppablo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka TDI -VR6

Příspěvek od ppablo »

Kindlik píše:pasuje komplet spojka z VR6 na TDI AFN ? Na autě jí mám už nic moc , tak bych chtěl dát nějakou lepší pro případné úpravy motoru . Všichni mi pořád tvrděj že se dává z VR6 , ale jde mi o to co mám vůbec shánět ? jen přítlačák , nebo komplet přítlačák , lamelu , setrvák z VR6 ? Díky
Ahoj, zrovna tak před měsícem jsem měnil spojku, vyndam převodovku a měl jsem tam přítlačák z VR6 aspoň to každý tvrdí a je tak tvrdá že mi prasknul držák ložiska co vystavuje spojku ještě jsem to nikdy neviděl. Tak jsem tam dal nazpátek origo na tdi 81KW už stim jezdim přaz měsíc a v pohodě a mam upravenej motor tak přibližně 140 koní.

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

jakej je v mém autě setrvák ? jednohmotnostní nebo dvou ? Když mám TDI , AFN , rv 97 ? Pokud dvou dá se tam dát jednohmotnostní ? Jaká bude změna ? bude to něčemu vadit ? Ten dvouhmotnostní je prej hodně drahej

ppablo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ppablo »

Vtom se zase tolik nevyznam která je která. Koupil jsem z pasata 81kw tdi se setrvákem a lamelou ale stačil mi jen ten přítlačák.

Uživatelský avatar
Dukes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukes »

Kindlik píše:jakej je v mém autě setrvák ? jednohmotnostní nebo dvou ? Když mám TDI , AFN , rv 97 ? Pokud dvou dá se tam dát jednohmotnostní ? Jaká bude změna ? bude to něčemu vadit ? Ten dvouhmotnostní je prej hodně drahej
Máš dvouhmotnostní a potřebuješ jednohmotnostní.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Dukes píše:
Kindlik píše:jakej je v mém autě setrvák ? jednohmotnostní nebo dvou ? Když mám TDI , AFN , rv 97 ? Pokud dvou dá se tam dát jednohmotnostní ? Jaká bude změna ? bude to něčemu vadit ? Ten dvouhmotnostní je prej hodně drahej
Máš dvouhmotnostní a potřebuješ jednohmotnostní.
Fakt? Ja slysel ze v GIII jsou jednohm. a v GIV dvouhm. O tuhle problematiku jsem se zajimal pri problemu s prilis volnym dvouhmotnostnim setrvakem u GIV rv98-00.

Taky by me zajimalo v cem se to navenek projevi (rozjezdy a tak), uz jsem se na to ptal na DP a nikdo mi neodpovedel...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

ty bláho , tak to je složitější než sem čekal , mám teda někde sehnat jdnohmot. setrvák a ten tam bez problémů půjde místo dvouhmot ? ten dvouhmot je prej 220mm a jednohmot 228 půjde mi to tam ? Díky

Uživatelský avatar
grim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od grim »

jestli chceš dávat jednohmotu, tak setrvák 1Z, přítlačák VR6, lamelu TDi (228mm). můžeš v poho i lamelu VR6, jen má slabší pružiny (mám jednu navíc s cca 500km). instalace no problemo.

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

pořád jsem nikde nezjistil , zda to tam vše padne jak pr**l na hrnec nebo zda se bude něco muset upravovat . Jinak budu teda dávat setrvák 1Z , lamela a přítlačák VR6 . Bude to vše na sebe sedět ? Díky


ještě jsem nikde nenašel k čemu se tam dávala ta dvouhmota ? co se změní když tam dám ten jednohmot ? Díky v tomhle se fakt nevyznám :oops:

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

pritlavak

Příspěvek od valda »

zdravim chlapy nechci vam do toho list ale je mozne mi poradit co je to za setrvak ,?moc dekuji a dik moc ot. :D
Přílohy
DSC00098.JPG
DSC00098.JPG (32.83 KiB) Zobrazeno 1140 x

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valda »

mam 16,55kw a rok 97 dik moc a jeste jednou se omlouvam kindlikovy ze sem sem vlezl :D

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

valda píše:mam 16,55kw a rok 97 dik moc a jeste jednou se omlouvam kindlikovy ze sem sem vlezl :D
mě to nevadí , je to diskuzní fórum :lol: aspoň nejsem sám kdo něco neví :lol:

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4932
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: pritlavak

Příspěvek od lister »

valda píše:zdravim chlapy nechci vam do toho list ale je mozne mi poradit co je to za setrvak ,?moc dekuji a dik moc ot. :D
to je setrvák z nějakýho motoru kterej se kombinoval s přev. 020, tzn. 1,6 B/D - 1,9TD, spíš bych tipnul tu naftu, protože benzín má 9šroubů.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valda »

ta prevodovka je z miho golfa 16,55kw rok 97

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4932
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

valda : a co potřebuješ vědět ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“