vento TD lanko spojky

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

vento TD lanko spojky

Příspěvek od tonnydenny »

vim ze se to tady resilo ale nikdo na to jasne neodpovedel... Menili mi spojku a nejde radit jde to na zuby uz jsem zjistil ze je to teda tim lankem ze je tam samostav... K veci co mi to dela a jak se to kontruje nebo vytahuje to lanko z paky na prevodovce..
tak ze slapnu na pedal nejde radit nebo jde ale pres zuby sahnu na paku prevodovky ta je volna jo muzu s ni hybat dolu proste volne lanko chytnu to za ten plast potahnu nahoru a on jde zhruba 3 cm viz foto pak to pustim a paka prevodovky uz je pevna nejde s ni hybat tudis lanko je napnte slapnu na pedal ale stejne radit nejde a paka se zase povoli prokladam fotky a barevne oznacuju co se mi na tom platu hybe nebo spise s cim muzu otacet a posim o vysvetleni jak se lanko kontruje protoze zatim jsem sedocet je na to nejaky figl a nekym zpusobem se mo to podarilo zakontrovat
Přílohy
163.jpg
166.jpg

mecsoun
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1308
Registrován: 05.08.2010 20:02
Bydliště: Sokolov

Re: vento TD lanko spojky

Příspěvek od mecsoun »

zaseknout by se mělo samo, ale tohle vypadá, že je asi v hajz.. samostav někde jsem v těch předchozích příspěvccích dával odkazy na nějaké opravy a rozebírání atp.
10 z 10 lidí vyřeší svůj problém po použití tlačítka "HLEDAT". Jestli jej nemůžete najít, tak pak už nepomůže nic ;)

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: vento TD lanko spojky

Příspěvek od tonnydenny »

Jo četl jsem ale nejsem z toho chytrý

mecsoun
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1308
Registrován: 05.08.2010 20:02
Bydliště: Sokolov

Re: vento TD lanko spojky

Příspěvek od mecsoun »

No na jednu stranu se ti nedivim. Ja to rozebral jednou a nedak to do kupy aby to fungovalo. Smekam tedy pred tema co to zvladli.
10 z 10 lidí vyřeší svůj problém po použití tlačítka "HLEDAT". Jestli jej nemůžete najít, tak pak už nepomůže nic ;)

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: vento TD lanko spojky

Příspěvek od tonnydenny »

Tak mam lanko ale nevím jestli je zakontrovane o víkendu Ho tam asi dám tak jsem zvědav....

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: vento TD lanko spojky

Příspěvek od 11mAjA11 »

mám podobný problém , lanko koupené nové a přesto nefunguje jak by mělo..
Nová spojka , řadit jde krásně nikde nic nechytá o zuby , pedál jde krásně , ale problém je že se nikdy nevrátí do horní polohy a zůstává jakoby pořád byl přišláplý ( ale není ) když ho podeberu nohou tak ho ještě tak cca. 3cm zvednu do horní polohy.
Mohlo by to být opotřebeným pedálem nebo tou vratnou pružinou?...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
MaRa-VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 21.06.2009 00:50
Bydliště: Český Těšín

Re: vento TD lanko spojky

Příspěvek od MaRa-VW »

Čus mam doma knihu jak na to a je tam vysvětlene jak to vlastně funguje... tak kdybys ji chtěl tak se ozvi a podle ni to udělaš hned....

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: vento TD lanko spojky

Příspěvek od tonnydenny »

MaRa-VW píše:Čus mam doma knihu jak na to a je tam vysvětlene jak to vlastně funguje... tak kdybys ji chtěl tak se ozvi a podle ni to udělaš hned....
Ty vole že si neřek hned že máš chytrou knihu tak to jsme klidní to taky nasypu i nějaký ten obrázek pak ať je pak ta velmi složitá operace se samostavem jednodušší než jednoducha

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“