rozhozený kvalty

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
jzxr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.12.2010 20:20
Bydliště: Praha, Chrudim
Kontaktovat uživatele:

rozhozený kvalty

Příspěvek od jzxr »

postupem doby se zhoršuje řazení -jedničku už téměř nezařadím, je posunutá místo zpátečky a tím pádem jsem přišel téměř o zpátečku, tu musím násilím (téměř obouruč) natlačit max. doleva a pak jí tam narvat, dvojka jde taky špatně zařadit (na 99% tam místo dvojky je 4ka) a až 3-4-5 zařadím lehce. na co se zaměřit abych to dal dohromady jak to má být? jedná se o GIII TDi.

vocas
Pilot
Pilot
Příspěvky: 810
Registrován: 14.08.2010 15:54
Bydliště: HazloVW
Kontaktovat uživatele:

Re: rozhozený kvalty

Příspěvek od vocas »

no vypadá to že je špatnej volič na převodovce , a nebo převodovka na odchodu ale tomu moc nevěřím
Koupím:

ovladač el střechy cabrio

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: rozhozený kvalty

Příspěvek od Dymák »

Já bych se přikláněl k nadměrnýmu vaklu kulisy - ten plastovej hajzlík na lanku, který ovládá natáčení bude asi na jednom z konců vykloktanej.
Sundej manžetu šaltpáky a mrkni tam, jestli to není vyběhaný, nebo zkus najít všechny kvalty rukou přímo na skříni převodovky a uvidíš, jestli to půjde.
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

Re: rozhozený kvalty

Příspěvek od duli »

To samé jsem měl na Schade, rozjezdy na trojku, první a druhý kvalt tam prostě nešly a to až do té doby, než jsem na semaforech utrhl řadičku, převodovka pětkrát ven, třikrát půlená a pořád nic, pak jsem na to přišel, vymačkaná kulisa na řadičce. Pokud ti nejdou oba kvalty na jedné straně, bude problém v tom samém.
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

vocas
Pilot
Pilot
Příspěvky: 810
Registrován: 14.08.2010 15:54
Bydliště: HazloVW
Kontaktovat uživatele:

Re: rozhozený kvalty

Příspěvek od vocas »

ale TDI ma mít řazení na táhla (jako vr6 a 2.0 16v) takže vymačkanou kulisou to bejt nemuže
Koupím:

ovladač el střechy cabrio

Uživatelský avatar
Puschkin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stříbro
Kontaktovat uživatele:

Re: rozhozený kvalty

Příspěvek od Puschkin »

Podivej se do motorovyho prostoru. Jsou tam tahla k prevodovce. Nekde na nich je sroubek nebo matka ted nevim. Ten ti to centruje doprava a doleva. Presne si to uz nepamatuju. Mel jsem kdysi davno stejny problem a kazdy mi rikal ze je v prdeli prevodovka atd, az jsem se nasral a kouknul a ona takova kravina ze to bylo jen povoleny na tech tahlech.

Uživatelský avatar
jzxr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.12.2010 20:20
Bydliště: Praha, Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: rozhozený kvalty

Příspěvek od jzxr »

tak to nakonec opravdu byla prkotina, a to povolená matka na táhlu kterou mě u nás mistři na dílně dotáhli a už to bude snad OK.

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“