zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od kemos »

Chci se zeptat na mem golfu na zpatecku kdyz se rozjedu tak neco podivne klepe v prevodovce. Na miste to to nedela radit jdou vsechny kvalty uplne lehce a bez problemu.. co to muze byt ? Cetl sem tady ze muze byt neco nekde povolenyho ale vubec nevim na co se mam podivat. diky 1.8 55kw
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
MisHaGTI
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1212
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od MisHaGTI »

Jestli ti zpátečka jakoby "cvaká" , tak je vylomenej zub na kolečku...aspoň tomu tak bylo u mě :?

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od kemos »

A resils to nak nebo se s tim da jezdit kdyz mi nebude vadit ten zvuk ? hodim sem pak video..
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
MisHaGTI
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1212
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od MisHaGTI »

Dá se s tim jezdit normálně, já to takhle měl asi 4 roky ale pak jsem to nechal vyměnit a od tý doby mám klid :)

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od kemos »

Ok diik :D ja mel strach aby se to cely nevymlatilo ze bych pak byl bez zpatecky :D to si fakt nedovedu predstavit .. :D
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od Keflek »

obcas se povysune kolik z diferaku,nicmene muze to bejt i nejakej zoubek...tezko rict
jinak abys nedopad jako ja... :lol:
Přílohy
Foto336.jpg
Touran 2.0 TDi

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od kemos »

pekny :D tak snad tak nedopadnu.. :) Akorat me zarazi ze kdyby to byla prevodovka tak to prece neklepe kdyz mam seslapnutou spojku ne ? rozjedu se dozadu,seslapnu spojku a klepani zavisi na rychlosti.. :-/
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od vospunt »

mám to samý ale s rozdílem že když přesáhnu 2ooo - 2 5oo ot/min tak rychlost vypadne a zvuk je otřesný ...
a tedka se mi začíná projevovat klapání i dopředu ... jedu slyším to a když vyšlápnu spojku tak taky
na zpátečku to cvaká mnohem víc ( i když vyšlápnu spojku ) a jak říkám jezdím ale když jedu rychleji vypadne

myslíte že je to ten zub ?? je to náročný se na to podívat ?
co vše to může být a kdyžtak co stojí nový kolečko nebo co vše bych měl vyměnit kdyby byl vylomen zub/zuby ...

ještě mě napadlo že když jedu někde a pak pomalu zacouvávám tak cítím jakoby asi proklouzl zub cítím že motor trošku nadskočí ne moc ale cítím to
kemos píše:pekny :D tak snad tak nedopadnu.. :) Akorat me zarazi ze kdyby to byla prevodovka tak to prece neklepe kdyz mam seslapnutou spojku ne ? rozjedu se dozadu,seslapnu spojku a klepani zavisi na rychlosti.. :-/
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od vospunt »

Prosím tě, říkáš může se povysunout kolík z diferáku, ukázal bys mi prosím na fotce jaký kolik a jak se to opravuje ?
Domnívám se, že to moje co mám bude tím kolíkem protože to začalo dělat nějak od doby co jsem měl utržený 2 silentbloky motoru a motor chodil asi 15 čísel nahoru při záběru na zpátečku ...
Keflek píše:obcas se povysune kolik z diferaku,nicmene muze to bejt i nejakej zoubek...tezko rict
jinak abys nedopad jako ja... :lol:
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od Keflek »

vospunt píše:Prosím tě, říkáš může se povysunout kolík z diferáku, ukázal bys mi prosím na fotce jaký kolik a jak se to opravuje ?
Domnívám se, že to moje co mám bude tím kolíkem protože to začalo dělat nějak od doby co jsem měl utržený 2 silentbloky motoru a motor chodil asi 15 čísel nahoru při záběru na zpátečku ...
Keflek píše:obcas se povysune kolik z diferaku,nicmene muze to bejt i nejakej zoubek...tezko rict
jinak abys nedopad jako ja... :lol:

s velikym zpozdenim... :lol:

ten kolik neni na fotce videt - ten je uvnitr almary
me to jen neustalo 5kovy soukoli :lol:
Touran 2.0 TDi

prygic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 20.09.2012 09:38

Re: zpatecka-divnej zvuk ale nevyskakuje

Příspěvek od prygic »

pridam se,me to loupe ve zpatecce,tak doufam ze to vydrzi jeste nejakje cas......daval jsem jinou prevodovku,ta moje uz byla KO...

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“