Prosím o radu golf 3 19D r.v.93

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
ladislavluj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.05.2012 06:42

Prosím o radu golf 3 19D r.v.93

Příspěvek od ladislavluj »

ahoj all potřeboval bych poradit při výměně lamely mám velký problém při nastartovaní nezařadím rychlost a když vipnu motor zařadím sešlápnu spojku ,nastartuju auto je v pohybu dělám na tom už 14 dní už nevím co mám vyměněnit aby to fungovalo tak jsem vyměnil jinou lamelu + přítlačák .setrvák misku i tyčku v trnu převodovky díky všem za radu

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: Prosím o radu golf 3 19D r.v.93

Příspěvek od tonnydenny »

mam podobny problem auto jem prodal znamemu odesla mu spojka v "servisu" mu menili spojku lamela rozpadla na prach .. Auto jelo pekne jen jde radit pres zuby mistri nezakontrovali lanko .. Uato se mi vratilo zpatky tak jsem koupil nove lanko ktere uz neni samostzelovak ale je klasika na zavit s matickou ... Ale po vymene lanka je to porad stejne nemuze byt hruba lamela nebo mam podezdreni ze bude pritlacak v prdeli ze to nerozpojkuje ... Kdyby to delal nekdo znamy tak sem si jisty ze je tam fakt cela uplne nova spojka ale tak ??

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Prosím o radu golf 3 19D r.v.93

Příspěvek od Jarda S. »

samoštelovací lanko je potřeba při výměně spojky taktéž vyměnit za nový :wink: zmiňuje se o tom každá servisní literatura :oops:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: Prosím o radu golf 3 19D r.v.93

Příspěvek od tonnydenny »

Sadra17 píše:samoštelovací lanko je potřeba při výměně spojky taktéž vyměnit za nový :wink: zmiňuje se o tom každá servisní literatura :oops:
JE TAAAMMM NAPSAAANOOOOOOOOOOOOOOO ZE SAMOSTELOVAK JE VYMEN ZA KLASICKE PROTOZE BYL SAMOSTELOVAK V HAJZLU TAK ZE RADA K HOVNU JEN PSANI PSANI O HOVNE PAK ZE TADY NIC NEJDE NAJIT VE VYHLEDAVACI PROTOZE TADY PAK CLOVEK CTE SRACKY A NE VECI K TEMATU NEBO SPISE NEJAKE RADY

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu golf 3 19D r.v.93

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Sadra17 píše:samoštelovací lanko je potřeba při výměně spojky taktéž vyměnit za nový :wink: zmiňuje se o tom každá servisní literatura :oops:
Kravina jak peřina.Nemusí se měnit,pokud je OK. Samoštelovací lanko se musí před demontáží zajistit a pak se používá dál.
Několik spojek už jsem udělal a nikdy jsem ho neměnil.
Obrázek

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: Prosím o radu golf 3 19D r.v.93

Příspěvek od tonnydenny »

KOŠŤÁL píše:
Sadra17 píše:samoštelovací lanko je potřeba při výměně spojky taktéž vyměnit za nový :wink: zmiňuje se o tom každá servisní literatura :oops:
Kravina jak peřina.Nemusí se měnit,pokud je OK. Samoštelovací lanko se musí před demontáží zajistit a pak se používá dál.
Několik spojek už jsem udělal a nikdy jsem ho neměnil.
presne tak ZAJISTIT nevi to 90% lidi tech zbylych 10% to vi az po tom co dojebalo to prvni :-DDD

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“