Převodovka kovové docvaknutí

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: Převodovka kovové docvaknutí

Příspěvek od vospunt »

cože ? :D vždyt to dělá na zpátečku dopředu to cvrká jen když pustím plyn a oz. kola jsou opřeny o druhou stranu zubu ale na zpátečku to řve jako svina .. dopředu rychlost nevypadne nikdy .. můžu jet 10 i 200 můžu motor točit do 500ot ale i do 5ooo ot a nic se neděje při tahu dopředu to nedělá vůbec nic při jízdě bez plynu s kvaltem to mírně cvaká a při jízdě dozadu to cvaká tak 1000x víc a rychlost vypadne při více jak 2000ot ale i když jsem z kopce a snažím se trocou více síly vycouvat vypadne a auto se ani nerozjede dozadu ...
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Převodovka kovové docvaknutí

Příspěvek od krbec »

vlastik.vitek píše:Po dálnici nejezdím :mrgreen: Ale musím s tím přes zimu neco udělat
já měl ložisla na difu v prdeli na unu, to bylo poprvy a naposled co jsem rozebral převodovku.... nemá cenu se v tom hrabat, kor u aut, kde tu převodovku seženeš za pár kaček, mrdáš se s tím jak šakal a vysledek alespon u mě nebyl super.pak sem koupil za 500 převodovku která chodila jak nová.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Převodovka kovové docvaknutí

Příspěvek od krbec »

vospunt píše:cože ? :D vždyt to dělá na zpátečku dopředu to cvrká jen když pustím plyn a oz. kola jsou opřeny o druhou stranu zubu ale na zpátečku to řve jako svina .. dopředu rychlost nevypadne nikdy .. můžu jet 10 i 200 můžu motor točit do 500ot ale i do 5ooo ot a nic se neděje při tahu dopředu to nedělá vůbec nic při jízdě bez plynu s kvaltem to mírně cvaká a při jízdě dozadu to cvaká tak 1000x víc a rychlost vypadne při více jak 2000ot ale i když jsem z kopce a snažím se trocou více síly vycouvat vypadne a auto se ani nerozjede dozadu ...
no hele moc tomu nerozumim,jak to myslíš
, ale jak jsem psal, bud na to mas chut to kuchnout nebo se na to vykasli akup jinou prevodovku na tvuj motor je toho mrak.. ale je to na tobě.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vlastik.vitek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4688
Registrován: 20.03.2008 11:38
Bydliště: JV Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka kovové docvaknutí

Příspěvek od vlastik.vitek »

Mám doma druhou ;) Jen bych to chtěl udělat zároveň se spojkou a hlavně až tehdy, až budu dělat motorák nanovo :D
Audi A4 B6 v dehtu ...
Vento VR6 NA PRODEJ
Yamaha R1,
ex Audi S4 B5 Sprint Blue , ex GTI 16V
ex Audi A4 3.0 V6 Quattro, ex Audi S6 C5 4.2 V8 Avant

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“