Řazení přes zuby - vento 1.9 TD

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Řazení přes zuby - vento 1.9 TD

Příspěvek od tonnydenny »

nechal jsem menit spojku na ventilu TD ale ted jsou rychlosti pres zuby zpatecku tam sypu raci z vyplym motorem myslel jsem ze to je tim lankem se samostavem tak jsem koupil nahradu co uz je na zavit neni tam samostav tak at to poladim jak chci porad to je na houby... nejaky napad cim by to mohlo byt? je jasne ze to nehce odspojkovat tak je bud spatny pritlacak nebo je moc tlusta lamela

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: vento 1.9 TD

Příspěvek od KOŠŤÁL »

1. zaplatil jsi za výměnu?
2.jestli jo,proč to řešíš ty a neomlátíš jim to o hubu?
Obrázek

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: vento 1.9 TD

Příspěvek od tonnydenny »

KOŠŤÁL píše:1. zaplatil jsi za výměnu?
2.jestli jo,proč to řešíš ty a neomlátíš jim to o hubu?
ja chtel radu abych nemusel psat toto---- Auto jsem prodal kamosovi ktery ho mel jeste na splatky dal mel ho mesic dal mi 12 t a jeste 8 mi mel dat... ale mezi tim mu udesla spojka zaradil a nic se nedelo... ak ze to tam nechal menit poslednim ocasum radoby v servisu chteli za to 4200kc po vymene to jezdilo dobre melo to silu uplne neco jineho nez predtim ale razeni slo na zuby a kamarad je duta hlava ktera rekla to bude jen nejaka pi...a staci to jen poladit ja to neresil protoze auto jako ze nebylo uz me... no ale po mesici mi rek ze uz nema penize tak at mu dam aspon 10 a vemu si auto zpatky.. tak jsem mu dal 10 a rikam si ze urcite bude spatne to samostelovaci lanko ktere nezakontrovali kdyz ho vytahli a uz nenapina poradne tak jsem koupil tu nahradu s matkou bez samostavem tak ze si to nastavim sam ale je to porad stejne tak si rikam jestli mu nevymenili jen lamelu treba nechali ji prenytovat a je moc tlusta coz se uz mi kdysi stalo ... a nebo tam dali nejakou starou mrdku a pritlacak bude spatny ... uz je tomu pres rok co se to nechalo menit auto stoji v ga delal jsem vyvarku menil brzdy atd tak ze se s autem nejezdi le za chvili pujde pod lak a uz bych tu spojku potreboval vyresit je mi jasne ze musim sundat prevodovku a podivat se na to jen jestli neni jeste nejaky napad co bych mohl jeste zkusit nez ji sundam ...

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“