Převodovka/Diferáky Golf Mk3 2.0 GTI

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Převodovka/Diferáky Golf Mk3 2.0 GTI

Příspěvek od TheNeal »

Čuste,

Velice výhodně jsem si koupil úžasnýho laděnýho Golfa, se kterym fakt nejsou žádný problémy a vůbec mě nestál už o X tisíc víc, než měl...

Dost ironie. Asi jsem něco střelil podvozkem (jakože rána a škrábání bylo, ale na silnici jsem nic nenašel...), nebo to možná posral nějakej jouda, co tam před údajnejma třema měsícema montoval novou převodovku. Mechanik řikal, že mam nějak vystřílený nejty a povolený pouzdro (je to správnej výraz? nepamatuju přesně jeho slova :D ) převodovky, nebo resp. diferáku. Chápu to teda správně, že je to celý jeden kus? Na Golfy odborník zrovna nejsem, ale tenhle si myslim, že mě celkem naučí. :D

Každopádně se chci spíš zeptat, jestli někdo nemáte nějakou obstojnou převodovku na prodej, nebo radu kde seženu něco, co nebude s prominutim nějaká vymrdávka. (Je-li to teda v jednom kuse s diferákem a je-li to teda potřeba vyměnit obojí, to ještě uvidim přesně příští tejden ve středu, až mi to rozeberou.)

Dyžtak teda ještě jednou, jedná se o trojkovýho Golfika v benzínovym dvoulitru v nejslabšim provedení, čili 85kW.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka/Diferáky Golf Mk3 2.0 GTI

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Vítej,přeju hodně úspěchů při řešení problémů a až budeš zase něco shánět,napiš si to sem
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=182&t=29666" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo sem
http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=42" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

vocas
Pilot
Pilot
Příspěvky: 810
Registrován: 14.08.2010 15:54
Bydliště: HazloVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka/Diferáky Golf Mk3 2.0 GTI

Příspěvek od vocas »

sežen rovnou jinou převodovku , oprava se nevyplatí musela by se rozhodit stará převodovka a koupit jinej diferák
Koupím:

ovladač el střechy cabrio

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Převodovka/Diferáky Golf Mk3 2.0 GTI

Příspěvek od TheNeal »

Aaah, omlouvám se, něco takovýho jsem hledal, ale nenašel.. :oops:

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“