PROBLEM S ŘAZENIM 1.6 55kw 75hp

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Zamčeno
standaaaa23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.08.2011 19:58

PROBLEM S ŘAZENIM 1.6 55kw 75hp

Příspěvek od standaaaa23 »

Zdravim vsechny fandy nemeckych aut mam problem s řazenim VW GOLF III 1.6 kw 75 ph TYP MOTORU AEE jde spatne zaradit 1 st. a 3 st jak az studena atk ji za tepla nekdy tamjdou krsne nekdy tam jdou ze se zaseknou proste chci dat 1st. a talcim do prode tak musim dat do neutralu a znova tak to delam dlouho as tam vleze u 3st. to Z 2 st. na 3 st. proste ta trojka tam, zajede a STOP proste nezaradim tak opet neutrla a znova opet tak dlouho dokud tam, nevleze. Zaclo mi to delat kdyz jsem vymenil KRATŠI VOLICI TYČ tak začal ten problem objevovat. Pak jsem zjistil uvnitř aut že mam volnou ŘADICI PAKU prostě nešlo sni řadit tak jsem sunda hlavici řadici paky a tam na tyči řadici paky je kulička ktera ma byt v objimce řadici tyče. Tak jsem tu kuličku umsitil do objimky radici tyče. A pak jsme si všimnlu ža na te kuličce je napsano + a - když jsem tu kuličku kroutil doleva či do prave tak ta tyč na ktere je hlavice radici paky tak se posouvala do leva nebo doprava trošku do predu a trošku do zadu .

Nevite jak to vyštelovat tento problem ?????

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: PROBLEM S ŘAZENIM 1.6 55kw 75hp

Příspěvek od KOŠŤÁL »

HLEDAT !!!!!

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=268&t=259201" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“