Mlácení od předku - vůle na unašeči?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Mlácení od předku - vůle na unašeči?

Příspěvek od Kuny1991 »

Zdravím clubáci, před pár dny se mi začalo od předku auta ozývat mlácení spíše ze spolujezdcovi strany, jak mlácení gumy o kov nebo tak něco podobného. Dělá to jak při jízdě rovně, v zatáčkách, na neutrál nebo s kvaltem... jak se tomu zachce. Takže dneska jsme s kolegou zvedli auto a koukali čím to může být, čepy, silentbloky, vyvážení na poloose, tyhle věci jsou v pořádku, vnější homokloub má sice menší vůli, ale nic katastrofálního, jediný čeho jsme si všimli bylo že na unašeči je vůle 2-3mm a převodovka je zablitá od oleje. Co tomu vlastně předcházelo, měnily se rozvody a vodní pumpa, ujel jsem asi 10km a jednička tam padla přes zuby (občas tam padá přes zuby kvůli synchronům), ujel jsem asi 150m a začalo to takhle mlátit.
Chci se tedy zeptat jestli je ta vůle na unašeči v pořádku nebo nějakej jinej nápad, proč by to mohlo mlátit.
Video ale pouze z kabiny vozu a kvalita na prd, ale pro představu jakou frekvencí to mlátí by mohlo stačit (PS mobil jsem měl v ruce, takže na to nějak nehleďte :mrgreen: A je to slyšet na začátku videa.)
http://www.youtube.com/watch?v=3Jic5wEI ... bw&index=1" onclick="window.open(this.href);return false;
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“