Kde seženu správné táhla řazení GolfIII 1.9D motor 1H1

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Kde seženu správné táhla řazení GolfIII 1.9D motor 1H1

Příspěvek od MCE »

Ahoj mám nějakej problém s řazením zpátečky a jedničky, tak chci vyměnit ty táhla - krátké celoplastové a dlouhé kde jsou plastové uchyty na kovové tyčce, ale nemůžu nikde najít ty pro muj motor.. na kelly a i jinde maj jen pro motor 1.8 (délka 60 a 220mm) ale nevím zda jsou stejný s mým dieslem. Jsou stejné, nebo víte kde se daj koupit pro ten motor 1.8 je to toto : http://www.nahradnidily1.cz/prevodovka- ... ni/274054/

solo19
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 07.11.2011 18:43

Re: Kde seženu správné táhla řazení GolfIII 1.9D motor 1H1

Příspěvek od solo19 »

1H1 není typ motoru ale typ vozu.Motor máš předpokládám 1Y.Na táhla se vyprdni.Seřiď si řazení.Sundej prachovku klacku,povol imbus na oválné objímce a otáčej s ní do takové polohy kdy to bude řadit dobře.
golf III variant 1.9Tdi,mazda 121 DB2 53kw,fiat 126p ELX,fiat 600 E atd............

Uživatelský avatar
MCE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu správné táhla řazení GolfIII 1.9D motor 1H1

Příspěvek od MCE »

jj popletl jsem to motor je 1Y. No dnes jsem byl uplně KO nešlo dát zpátečku ani jedničku, auto bylo zaparkované nakloněné tak tak 30° fo boku, ale nečekal bych že by to mohlo způsobit tento problém, nakonec mě museli zatlačit protože jsem bez zpátečky nemohl odjet.pak už to cestou zase řadilo dobře no podivnost - zpátečku a jedničku jsem pak cestou zkoušel asi 10x po sobě a vždy šla úplně krásně, napadlo mě že ty plastový objímky mužou bejt nakřápnutý nebo nepromazaný... nastříkal jsem to předtím WDčkem neb jsem nic jinýho neměl a možná to trochu pomohlo, takže je asi sundám zinspektuju a promažu a pak můžu řešit to vymezení řazení ale jak říkám pak to řadilo zase skvěle takže to asi vymezit není třeba..

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“