poloosy

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
tomsek18
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.08.2014 17:34

poloosy

Příspěvek od tomsek18 »

Nevíte někdo jak sundat "domečky" na poloosy? z náboje sem poloosu vyndal z "domečku" taky ale potřebuju sundat i "domeček" jinak nesundám převodovku přes setrvačník....a ještě bych potřeboval poradit jak sundat výfukové svody jelikož mi nejde sundat sání tak se na šrouby nedostanu...děkuju

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: poloosy

Příspěvek od 11mAjA11 »

UPRAVIT DO SROZUMITELNÉHO STAVU !

Specifikovat model vozu, obsah , atp..

Pro demontáž převodovky není potřeba demontovat unašeče z převodovky, stačí skříň pouze vyklopit diferenciálem vzhůru a mírně natočit, poté v podstatě "vypadne" sama..

V případě že je převodovka ovládaná "táhly" ( ne lanky ) je potřeba ovšem demontovat hliníkový držák táhel a silentbloku převodovky jinak opravdu převodovka ven nepůjde..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: poloosy

Příspěvek od Jarda S. »

pokud chceš mermomocí vyndat unašeč i když to nejni potřeba tak pod vrstvou vazelíny je uprostřed imbus :wink:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: poloosy

Příspěvek od KOŠŤÁL »

11mAjA11 píše: Pro demontáž převodovky není potřeba demontovat unašeče z převodovky, stačí skříň pouze vyklopit diferenciálem vzhůru a mírně natočit, poté v podstatě "vypadne" sama..
Ještě výborná pomůcka je heverem vytlačit motor s převodovkou směrem k chladiči.
Obrázek

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: poloosy

Příspěvek od 11mAjA11 »

A nebo zhodit předek a vytáhnout motor i s převodovkou v kuse ven, což u G III a II je pro mě rychlejší, než se drbat s naklápěním skříně..

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“