převodovka??

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

převodovka??

Příspěvek od Unihero »

ahoj, dneska jsem se honil s kámošem s octavii 81kw, mám o dost rychlejší max a i clkově rychlejší auto a mám vento 66kw, do 130 se me jakštakš držel ale pak najednou se chytlo auto a začalo zrychlovat, auto je v serii 66kw 1Z, serie žádný chip apod.. a za chvíli tam mám prostě hned max což je skoro 200, kamarád má to samé a 180 a je rád, má i větší počet otáček při této rychlosti, koukali jsme u něj na kod a není tam:-( tak jsem přijed domů a koukal jsem na typ převodovky a mám ASD, jsem někde četl že je to nejdelší převodovka, je to origo nebo myslíte že už je tam měněná??
vím že je to hloupý příspěvěk ale je mi divné že to tak jede s porovnáním s jinými auty, ale spíše mi jde o to jestli je to origo jestli se tam tyto převodovky dávaly nebo jestli je měněná, prej i nej převodovka na sprinty na malejch kolech:-).

děkuji za odp

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka??

Příspěvek od JaSk »

No třeba taky váha...GIII je lehč než octavia. Další věc bych řek stav motoru - to udělá fakt hodně :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka??

Příspěvek od Unihero »

mám vento, takže váha asi stejně cca a je pravda že tankuju jenom shell V-power diesel a je to taky znát. ale spíše by mě zajímalo jestli je ta převodovka seriová...

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4932
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: převodovka??

Příspěvek od lister »

jo ASD se dávala k 66kw tdi do golfa i venta
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka??

Příspěvek od napster »

Achmed píše:ahoj, dneska jsem se honil s kámošem s octavii 81kw, mám o dost rychlejší max a i clkově rychlejší auto a mám vento 66kw, do 130 se me jakštakš držel ale pak najednou se chytlo auto a začalo zrychlovat, auto je v serii 66kw 1Z, serie žádný chip apod.. a za chvíli tam mám prostě hned max což je skoro 200, kamarád má to samé a 180 a je rád, má i větší počet otáček při této rychlosti, koukali jsme u něj na kod a není tam:-( tak jsem přijed domů a koukal jsem na typ převodovky a mám ASD, jsem někde četl že je to nejdelší převodovka, je to origo nebo myslíte že už je tam měněná??
vím že je to hloupý příspěvěk ale je mi divné že to tak jede s porovnáním s jinými auty, ale spíše mi jde o to jestli je to origo jestli se tam tyto převodovky dávaly nebo jestli je měněná, prej i nej převodovka na sprinty na malejch kolech:-).

děkuji za odp

může to mít vyběhaný,horší váhu vzduchu,jinak dlouhý převody,a záleží na stavu km.A jestli má 5ti rychlostní octu,nebo 6ti rychlostní octu co jsem jezdil na brigádě s octou 1.9TDi 81kw 110koní 6ti rychlostní převodvka a vmax byl někde mezi 2100-220km/h a měla najeto 150 000km a pravidelně servisovaná.

Uživatelský avatar
k_lada
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka??

Příspěvek od k_lada »

napster píše:
Achmed píše:ahoj, dneska jsem se honil s kámošem s octavii 81kw, mám o dost rychlejší max a i clkově rychlejší auto a mám vento 66kw, do 130 se me jakštakš držel ale pak najednou se chytlo auto a začalo zrychlovat, auto je v serii 66kw 1Z, serie žádný chip apod.. a za chvíli tam mám prostě hned max což je skoro 200, kamarád má to samé a 180 a je rád, má i větší počet otáček při této rychlosti, koukali jsme u něj na kod a není tam:-( tak jsem přijed domů a koukal jsem na typ převodovky a mám ASD, jsem někde četl že je to nejdelší převodovka, je to origo nebo myslíte že už je tam měněná??
vím že je to hloupý příspěvěk ale je mi divné že to tak jede s porovnáním s jinými auty, ale spíše mi jde o to jestli je to origo jestli se tam tyto převodovky dávaly nebo jestli je měněná, prej i nej převodovka na sprinty na malejch kolech:-).

děkuji za odp

může to mít vyběhaný,horší váhu vzduchu,jinak dlouhý převody,a záleží na stavu km.A jestli má 5ti rychlostní octu,nebo 6ti rychlostní octu co jsem jezdil na brigádě s octou 1.9TDi 81kw 110koní 6ti rychlostní převodvka a vmax byl někde mezi 2100-220km/h a měla najeto 150 000km a pravidelně servisovaná.
A jseš si jistej že ta Ochcávka byla 81kW 6ti kvalt? 6ti kvalty se přeci dávaly jenom do PD 85 kW a víc. Leda že by to byl nějakej bastl.

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka??

Příspěvek od Unihero »

mno má na tý octě najeto 175000 2003r.v. a já ůdajně na ventu 190000 ale pochybuji. on má 5 kvalt:-)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka??

Příspěvek od napster »

k_lada píše:
napster píše: Ne laurin a klement to má a tušim,že i elegance za příplatek.


může to mít vyběhaný,horší váhu vzduchu,jinak dlouhý převody,a záleží na stavu km.A jestli má 5ti rychlostní octu,nebo 6ti rychlostní octu co jsem jezdil na brigádě s octou 1.9TDi 81kw 110koní 6ti rychlostní převodvka a vmax byl někde mezi 2100-220km/h a měla najeto 150 000km a pravidelně servisovaná.
A jseš si jistej že ta Ochcávka byla 81kW 6ti kvalt? 6ti kvalty se přeci dávaly jenom do PD 85 kW a víc. Leda že by to byl nějakej bastl.

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“