Spojka - jak dlouho vydrží?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Spojka - jak dlouho vydrží?

Příspěvek od ťoušek »

Tak,tak,jak píšou kluci.Záleží hlavně na zacházení. 8) Např. jestli stojíš na křižovatce furt se zařazeným kvaltem a sešláplou spojkou....pak se není čemu divit!!! :roll: Neberto to osobně ,myslím všeobecně... :wink:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

bagristo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.07.2008 18:53
Bydliště: Příbramsko

Re: Spojka - jak dlouho vydrží?

Příspěvek od bagristo »

No já měnil při cca 225000km původní spojku dva dny před svatbou !!! Ale zvládlo se to díly vyšly na cca 4500.Komický bylo když mi začla spojka klouzat tak sem začal pod kapotou hledat lanko abych si jí přitách jak ve fáčku :mrgreen:
G3 1Z -> B4 1Z -> B5 AVG ...rotačky se nevzdám...

Uživatelský avatar
zuzko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka - jak dlouho vydrží?

Příspěvek od zuzko »

bagristo píše:No já měnil při cca 225000km původní spojku dva dny před svatbou !!! Ale zvládlo se to díly vyšly na cca 4500.Komický bylo když mi začla spojka klouzat tak sem začal pod kapotou hledat lanko abych si jí přitách jak ve fáčku :mrgreen:
ja som menil motor a vacsinou veci som dal novych a spojka ma vysla 100eur 3126sk kedze mam 1,6ku 74kw a prevodovku mam z 1,8 cky kde je vacsia lamela a mala byt drahsia spojka bola lamela pritlacak + sroby od LUK-ku a super :)
//////podla auta spoznáš vodiča////// I love Golf////
tel:0907 849 756

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“