Dlouhá 5-ka do TD

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlouhá 5-ka do TD

Příspěvek od Tomášek »

LiborG3 píše:
Tomasek píše:ja mam B3 passata a motor 1.9D... a uz pri 120kmh motor dostava na pr**l a pral by si dalsi rychlostni stupen.. :( taky nevim co s tim, ale spotreba by sla urcite dolu...
Přesně tak já jedu po dálnici a mám spotřebu 5.5 a jedu přez město svižně a mám 4.8 tak je pro mě už výhodnější jezdit do práce přez ucpaný město než po dálnici.....
ja sem ted meril spotrebu a pri rychlosti 90kmh mam spotrebu 5,2.. ale chce to kuwa tu petku delsi, takze je mi toho motoru fakt lito kuwa..

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: Dlouhá 5-ka do TD

Příspěvek od LiborG3 »

Tomasek píše:
LiborG3 píše: Přesně tak já jedu po dálnici a mám spotřebu 5.5 a jedu přez město svižně a mám 4.8 tak je pro mě už výhodnější jezdit do práce přez ucpaný město než po dálnici.....
ja sem ted meril spotrebu a pri rychlosti 90kmh mam spotrebu 5,2.. ale chce to kuwa tu petku delsi, takze je mi toho motoru fakt lito kuwa..
Ty jako jde nahoru spotřeba ale ten motor se neničí to je tak zpřevodovaný aby to nedostávalo extrémní zátěž jen musíš prostě počítat s tím že to auto není žádnej sporťák a že s tím nemůžeš jezdit 170.....Mě spíš odrazuje to že si ve velkým TP přečtu maximální bezpečná rychlost 193 a přitom cejtím že to auto by ještě chtělo na 205.....To by mě zajímalo jestli se nemůže něco stát ......
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlouhá 5-ka do TD

Příspěvek od Tomášek »

jjna petku muzu jet 50a nebo 150.. ale to uz ma fakt velky otazcky.. navic ja mam nemeckyho taxika a myslim ze to ma nejakou mestskou prevodovku.. chtelo by to nejaky reseni treba s tim patym koleckem.. kde presne ho mam sehnat a jaky to je??:)

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlouhá 5-ka do TD

Příspěvek od Tomášek »

nemate teda nekdo doma to vetsi paty kolecko???? popr cena???

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlouhá 5-ka do TD

Příspěvek od napster »

Tomasek píše:nemate teda nekdo doma to vetsi paty kolecko???? popr cena???
To se bude blbě shánět.Většinou to každej prodává v celku i s převodovkou.Jinak já si na spotřebu nestěžuju.Jel jsem s VWarošem z M.B.B do Teplic za autem 2osej přečnívající vlek,domu jsem na tom měl naloženýho VW golf II 1.6GTD u Teplic je plno kopcůtakže jsem jel na dvojku-trojku a spotřeba krásná 8l/nafty.Ale je pravda,že při těch
140km/h by se hodila 6tka,nebo jiná 5tka.Btw mě to točí šíleně i na volnoběh http://www.youtube.com/watch?v=0piWMCLpqxA :lol: mám TD a budíky jsou z TDi.nevíte někdo,jak to předělat???
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlouhá 5-ka do TD

Příspěvek od Tomášek »

vim no ale precijen kdyby nekdo mel, nebo vymenil za tu kratkou..nebo i kdyby byla cela skrin s delsi petkou za dobrej peniz tak ji vezmu...

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Dlouhá 5-ka do TD

Příspěvek od lister »

budete si pořád jen stěžovat na krátkou 5ku, nebo mi vyměníte mou nejdelší 5ku (0,711) za vaši kratší (ideálně 0,745), dvě kola za dvě kola, v supr stavu ,zadarmo ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“