Misto jednicky tam pada trojka

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

collins
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 433
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jizni morava

Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od collins »

Caute na golfu III tdi 66kw pri zarazeni 1 zaradi 3 co by tam mohlo byt spatne kulisa nebo tahla?

Uživatelský avatar
aiworry
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od aiworry »

tahla.
Audi Sq7

vw.vento
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 25.03.2008 18:41
Bydliště: Momentálně Liberec

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od vw.vento »

A jde ti tam dobře zpátečka??Pokud ne, tak je to jen špatně seštelovaný..

Uživatelský avatar
smiith
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od smiith »

vw.vento píše:A jde ti tam dobře zpátečka??Pokud ne, tak je to jen špatně seštelovaný..
tak to neni uplne pravda...me tam sla zpatecka VELMI tezce a obcas vubec...kdyz sem zaradil 1 skocila tam 3 a kdyz 3 tak bud 1 3 nebo 5, coz fakt nebylo prijemne.

jinak, jsou to dle me urcite tahla + pokud ti blbnou i ostatni rychlost, tak si zkontroluj tu "gumoplastovou" koulicku jestli neni rozpadla !

vw.vento
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 25.03.2008 18:41
Bydliště: Momentálně Liberec

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od vw.vento »

smiith píše:
vw.vento píše:A jde ti tam dobře zpátečka??Pokud ne, tak je to jen špatně seštelovaný..
tak to neni uplne pravda...me tam sla zpatecka VELMI tezce a obcas vubec...kdyz sem zaradil 1 skocila tam 3 a kdyz 3 tak bud 1 3 nebo 5, coz fakt nebylo prijemne.

jinak, jsou to dle me urcite tahla + pokud ti blbnou i ostatni rychlost, tak si zkontroluj tu "gumoplastovou" koulicku jestli neni rozpadla !
to kámošovi to šlo taky těžko řadit, jako tobě, a tam jsem mu to akorát pošteloval a šlo mu zase normálně!!

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od snXa_ »

Mas nejspis tu radici kulisu preskocenou o drazku..serizeni by melo pomoct :) a nebo mas ty plastove nesmysli na tahlech praskle :wink:
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
smiith
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od smiith »

snXa_ píše:Mas nejspis tu radici kulisu preskocenou o drazku..serizeni by melo pomoct :) a nebo mas ty plastove nesmysli na tahlech praskle :wink:
tak :) presne toto jsem chtel rict svym prispevkem :)

davidak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 03.10.2007 15:54

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od davidak »

presne tak, jsou to ty tahla - tedy primo ty plastove kloubky. Nedavno jsem to menil. Je to otazka par korun a minut na vymenu.

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od snXa_ »

davidak píše:presne tak, jsou to ty tahla - tedy primo ty plastove kloubky. Nedavno jsem to menil. Je to otazka par korun a minut na vymenu.
Od Autokelly to stalo cca do 90kč :lol: smesna cena tak sem koupil alespon 3 sady 8)
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
Puschkin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stříbro
Kontaktovat uživatele:

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od Puschkin »

Mě tam taky misto 1 skáče 3 a místo zpátečky občas 1 a teď začíná jít i 2 naprd....Takže stačí vyměnit ty táhla???Dík

Uživatelský avatar
smiith
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od smiith »

Puschkin píše:Mě tam taky misto 1 skáče 3 a místo zpátečky občas 1 a teď začíná jít i 2 naprd....Takže stačí vyměnit ty táhla???Dík
ne ne, ten gumoplastovej srac (prosim hodte sem nekdo foto) vymenit..kdyz se zeshora podivas za motor tak tam vidis tahla a uprostred takoveho ctvrecku je ta "koulicka" kterou musis vymenit (snad sem to popsal dobre :-D)

je to za chvili hotove

vw.vento
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 25.03.2008 18:41
Bydliště: Momentálně Liberec

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od vw.vento »

Zdar, myslíš tohle??Akorát je to strašně přisvětlený, ale něco vidět tam je!!
Přílohy
DSC00029.JPG

lamaxe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.02.2009 21:47

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od lamaxe »

Ahoj, prosím napíšte ako sa volá ten "gumoplastový sráč" resp. čo mám v obchode pýtať? mám hroznú vôľu v radiacej páke a ked som sa pozrel k motoru, ja to tam už ani nemám. je tam len nejaká ozubená časť z plastu. veľmi pekne ďakujem

weron
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 09.12.2010 16:59
Bydliště: Okres Hodonín

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od weron »

vw.vento píše:Zdar, myslíš tohle??Akorát je to strašně přisvětlený, ale něco vidět tam je!!
přesně to gumové mě chybí. D8 se to dokoupit? Jak se to přesně jmenuje? ta vůle v řadíci tyčce bez toho je hrozná

špáča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 15.09.2012 23:33

Re: Misto jednicky tam pada trojka

Příspěvek od špáča »

Prosím, mohl by někdo doplnit informace o té součástce, kterou mám koupit k té převodovce (myslím tu kostičku plastovou), když mám stejný problém s těma kvaltama :( :) Případně odkaz z AutoKelly děkuju moc. 8) :)

EDIT: Problém vyřešen :!: Jednalo se o špatně seřízené lanovody u řadícího mechanismu u převodovky. Kdyby někdo chtěl poradit, udělám návod, jedná se o povolení matky. Otázka 1 minuty :mrgreen: 8) :drinks: :yahoo:

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“