prosím pomoc s řazením

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kitty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 01.07.2008 20:34
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

prosím pomoc s řazením

Příspěvek od Kitty »

ahoj všichni, tak jsem si koupila nového mazlíka G III r.v. 1995 obsah 1.4 44kW. Jede krásně,ale má jeden problé a já nevím, co mám koupit na opravu, či na co se podívat. Když řadím, jde mi tam dobře pouze zpátečka,trojka a čtyrka....ostatní rychlosti musím domačkávat a docela s tím zápasim :( . Prosím poraďte mi co a jak. Prodávající tvrdil ,,že jsou vykloktaný táhla" Děkuju moc Lucka :wink:
Přílohy
to je on :wink:
to je on :wink:

corrado69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 09.10.2007 21:20
Bydliště: LOUNY
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím pomoc s řazením

Příspěvek od corrado69 »

Kitty píše:ahoj všichni, tak jsem si koupila nového mazlíka G III r.v. 1995 obsah 1.4 44kW. Jede krásně,ale má jeden problé a já nevím, co mám koupit na opravu, či na co se podívat. Když řadím, jde mi tam dobře pouze zpátečka,trojka a čtyrka....ostatní rychlosti musím domačkávat a docela s tím zápasim :( . Prosím poraďte mi co a jak. Prodávající tvrdil ,,že jsou vykloktaný táhla" Děkuju moc Lucka :wink:
Ahoj.Muzou to byt tahla ale i synchrony.Radeji zajed za nejakym kamaradem ktery tomu rozumi at ti poradi.

Uživatelský avatar
Kitty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 01.07.2008 20:34
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím pomoc s řazením

Příspěvek od Kitty »

corrado69 píše:
Kitty píše:ahoj všichni, tak jsem si koupila nového mazlíka G III r.v. 1995 obsah 1.4 44kW. Jede krásně,ale má jeden problé a já nevím, co mám koupit na opravu, či na co se podívat. Když řadím, jde mi tam dobře pouze zpátečka,trojka a čtyrka....ostatní rychlosti musím domačkávat a docela s tím zápasim :( . Prosím poraďte mi co a jak. Prodávající tvrdil ,,že jsou vykloktaný táhla" Děkuju moc Lucka :wink:
Ahoj.Muzou to byt tahla ale i synchrony.Radeji zajed za nejakym kamaradem ktery tomu rozumi at ti poradi.
Když by to byly synchrony, tak se to netýká jedničky? Po zatlačení velkou silou do stran, rychlost kterou chci padne. Nevíš jestli se ty táhla dají objedat...popřípadně kolik stojí?dík Lucka :wink:

corrado69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 09.10.2007 21:20
Bydliště: LOUNY
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím pomoc s řazením

Příspěvek od corrado69 »

Kitty píše:
corrado69 píše:Ahoj.Muzou to byt tahla ale i synchrony.Radeji zajed za nejakym kamaradem ktery tomu rozumi at ti poradi.
Když by to byly synchrony, tak se to netýká jedničky? Po zatlačení velkou silou do stran, rychlost kterou chci padne. Nevíš jestli se ty táhla dají objedat...popřípadně kolik stojí?dík Lucka :wink:
Mas ICQ?

Uživatelský avatar
Kitty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 01.07.2008 20:34
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím pomoc s řazením

Příspěvek od Kitty »

corrado69 píše:
Kitty píše: Když by to byly synchrony, tak se to netýká jedničky? Po zatlačení velkou silou do stran, rychlost kterou chci padne. Nevíš jestli se ty táhla dají objedat...popřípadně kolik stojí?dík Lucka :wink:
Mas ICQ?
jj, mám.... 264644298

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím pomoc s řazením

Příspěvek od napster »

jojo,já bych promazal kulisu,vyměnil plastový elementy,co jsou na táhlách a vyměnil olej v převodovce.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
k_lada
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím pomoc s řazením

Příspěvek od k_lada »

Ahoj, koukám že jsi z Plzně. Koukni na http://www.vwclubplzen.cz/ Určitě ti tam s tím řazením někdo z nás pomůže.

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“