Rada ohledne prevodovky

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Pavwel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 05.12.2007 20:00
Kontaktovat uživatele:

Rada ohledne prevodovky

Příspěvek od Pavwel »

Zdravim potreboval bych poradit s prevodovkou na GIII proslapl se mi pedal az na podlahu kdyz jsem chytnul za lanko od spojky zahejbal s nim a slapl opet na pedal v lanku (jak je to perko) zakrupalo a zase jsem byl az na podlaze. Taky tam chyby ta guma plus ten fixacni plisek je to tam uchyceny hned pod tou pakou spojky chyby tam proste ta guma tak jsem lanko vypodlozil jak je to zapichnuty v prevodovce aby bylo vic napnuty a zatim to slape ale nevim jak dlouho co si o tom myslite je to v tom lanku nebo v prevodovce ? A jeste jednu vec vyskakuje mi zpatecka i kdyz ji drzimsajtru co s timhle ? Dekuji za jakoukoliv odpoved

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne prevodovky

Příspěvek od Unihero »

Pavwel píše:Zdravim potreboval bych poradit s prevodovkou na GIII proslapl se mi pedal az na podlahu kdyz jsem chytnul za lanko od spojky zahejbal s nim a slapl opet na pedal v lanku (jak je to perko) zakrupalo a zase jsem byl az na podlaze. Taky tam chyby ta guma plus ten fixacni plisek je to tam uchyceny hned pod tou pakou spojky chyby tam proste ta guma tak jsem lanko vypodlozil jak je to zapichnuty v prevodovce aby bylo vic napnuty a zatim to slape ale nevim jak dlouho co si o tom myslite je to v tom lanku nebo v prevodovce ? A jeste jednu vec vyskakuje mi zpatecka i kdyz ji drzimsajtru co s timhle ? Dekuji za jakoukoliv odpoved
rok výroby auta? ještě lanková spojka? jaké auto..myslím obsah.
pokud se ti vytento lanko tak je jasný že Ti tam nepůjde asi nějak moc dobře řadit..

já mám třeba už kapalinovou spojku...

Uživatelský avatar
c1q
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rada ohledne prevodovky

Příspěvek od c1q »


Pavwel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 05.12.2007 20:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne prevodovky

Příspěvek od Pavwel »

Unihero píše:
Pavwel píše:Zdravim potreboval bych poradit s prevodovkou na GIII proslapl se mi pedal az na podlahu kdyz jsem chytnul za lanko od spojky zahejbal s nim a slapl opet na pedal v lanku (jak je to perko) zakrupalo a zase jsem byl az na podlaze. Taky tam chyby ta guma plus ten fixacni plisek je to tam uchyceny hned pod tou pakou spojky chyby tam proste ta guma tak jsem lanko vypodlozil jak je to zapichnuty v prevodovce aby bylo vic napnuty a zatim to slape ale nevim jak dlouho co si o tom myslite je to v tom lanku nebo v prevodovce ? A jeste jednu vec vyskakuje mi zpatecka i kdyz ji drzimsajtru co s timhle ? Dekuji za jakoukoliv odpoved
rok výroby auta? ještě lanková spojka? jaké auto..myslím obsah.
pokud se ti vytento lanko tak je jasný že Ti tam nepůjde asi nějak moc dobře řadit..

já mám třeba už kapalinovou spojku...
Je to 97 obsah 1.8 tzn lankova spojka a lanko bych rekl ze vytento nebude neni to dlouho co jsem ho kupoval ...

Pavwel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 05.12.2007 20:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne prevodovky

Příspěvek od Pavwel »

Ok diky za link premyslim zda li by mohl bejt jeste problem v tom ze tam nemam tu gumu s tim fixacnim pliskem nebo uz ve zminovanych zavadach v prevodovce .

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“