SPOJKA VR6 nedrží tlak

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
maxi-X
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 26.10.2007 13:58

SPOJKA VR6 nedrží tlak

Příspěvek od maxi-X »

zdar dneska sem vyndal pomocnej spojkovej válec a ta vystavovací tyčka tam byla volná a na ní potrhaná nějaká gumička..nejde mi řadit spojka nechodí vubec a ozívalo se klepání když sem neměl sešlápnutej pedál..myslím si že je to tou vystavovací tyčkou nebo jak se to jmenuje

Uživatelský avatar
koudaswr6
Člen klubu
Příspěvky: 751
Registrován: 02.12.2008 23:25
Bydliště: ostraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOJKA VR6 nedrží tlak

Příspěvek od koudaswr6 »

zdar, no podle mně to je tou prdlou gumičkou jak jsi psal a pod ni by mnělo byt ještě gufero , ktere drži tlak,tagže zkusit to gufero, ta gumka by tam mněla byt jen jako prachowka :wink: pak se ozwi čim to bylo
G IV V6 >>>>204<<<<< +chip
Svařováni Hliníku, nerezi .... atd
R 1 3 5
└┼┼┤ ♥GIV V6 ♥
2 4 6
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=179149" onclick="window.open(this.href);return false;

maxi-X
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 26.10.2007 13:58

Re: SPOJKA VR6 nedrží tlak

Příspěvek od maxi-X »

tak pomocnej spojkovej válec se vyměnil a pedál už šel líp ale musí se shodit převodovka nejspíš je v háji ložisko nebo přítačák spojka zatimm nefunguje..

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOJKA VR6 nedrží tlak

Příspěvek od Phate »

myslim si ze ti spis vyskocila ta paka ktera pritlaci lozisko, drzi na takove pofiderni pruzince, ve VW stoji 15kc tak ji radsi taky vymen, ale to nic nemeni na tom ze musi prevodovka dolu, coz je marast.
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

maxi-X
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 26.10.2007 13:58

Re: SPOJKA VR6 nedrží tlak

Příspěvek od maxi-X »

nejhorší že mi padla dílna takže musim normoš do servisu a budu platit tvrdý kačky za práci no já si taky myslim jestli něco nevyskočilo protože do tý doby než se podělal ten pomocnej spojkovej válec tak to šlapalo a pak se vyměnil a nefunguje vubec..hlavně aby prasknul přítlačák to se mi zdá jako poslední možnost když sem viděl jak vypadá nenapadlo by mě to ale všecko je možný..

Uživatelský avatar
koudaswr6
Člen klubu
Příspěvky: 751
Registrován: 02.12.2008 23:25
Bydliště: ostraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOJKA VR6 nedrží tlak

Příspěvek od koudaswr6 »

jj bude to asi wyskočene. už se mi to stalo na polu a musela prewodowka wen
G IV V6 >>>>204<<<<< +chip
Svařováni Hliníku, nerezi .... atd
R 1 3 5
└┼┼┤ ♥GIV V6 ♥
2 4 6
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=179149" onclick="window.open(this.href);return false;

maxi-X
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 26.10.2007 13:58

Re: SPOJKA VR6 nedrží tlak

Příspěvek od maxi-X »

no uvidí se jen škoda že každej kdo má verunu bydlí daleko takhle nemám možnost okouknout třebe co jak je ...nebo se poptat a řešit to

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“