poloosa

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
fortune
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 13.08.2008 10:36
Bydliště: Orlová, Okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

poloosa

Příspěvek od fortune »

Zravím, mam problém (VEnto 1.9TD), pravá poloosa (spolujezdec), respektive šrouby kterými je přišroubována k převodovce se mi neustále povolují a to i pres to že jsem vyměnil nové šrouby, zkoušel sem i lepidlo na zavity ale po několika ujetých kilometrech musim šrouby znovu dotáhnout...nemá s tímto někdo zkušenosti?Popřípadě co je treba vyměnit....díky za radu
Vento - Fortune

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: poloosa

Příspěvek od KOŠŤÁL »

To je divný,já měl venku převodovku a po 20 000km se nic nepovoluje.Máš tam takový ty 3 plíšky pod šroubama?Taky je asi důležitý ,aby byly ty dosedací plochy čistý,aby to na sebe pěkně dosedlo a pak to postupně křížem postupně dotáhnout.Klidně na třikrát.V nejhorším bych zkusil dát pod ty šrouby pérovky
Obrázek

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: poloosa

Příspěvek od Maslo23 »

tohle sem mel na 1.6td ve dvojce...po vymene spojky kdy mechanik vytahl cely motor a tim padem poloosy odpojil uz sem se toho nikdy nezbavil...kdyz mi poprvy upadla poloosa na krizovatce...tak sem si rikal asi to spatne dotahl...stalo se to podruhe a uz sem si s tim lamal hlavu a nic...dal sem jiny srouby, vse ocistil, dotahl a neustale kontroloval ale povolovaly se dal...uz sem na to nemel nervy a zbastlil to srouby a zdruhe strany sem dal matky a dobry najezdil sem s tim asi 4000t nez se to prodalo a dobry...ale srouby sem dal docela kvalitni aby to neruplo...sice bastard, ale co se dalo delat

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: poloosa

Příspěvek od Bastard »

Maslo23 píše:tohle sem mel na 1.6td ve dvojce...po vymene spojky kdy mechanik vytahl cely motor a tim padem poloosy odpojil uz sem se toho nikdy nezbavil...kdyz mi poprvy upadla poloosa na krizovatce...tak sem si rikal asi to spatne dotahl...stalo se to podruhe a uz sem si s tim lamal hlavu a nic...dal sem jiny srouby, vse ocistil, dotahl a neustale kontroloval ale povolovaly se dal...uz sem na to nemel nervy a zbastlil to srouby a zdruhe strany sem dal matky a dobry najezdil sem s tim asi 4000t nez se to prodalo a dobry...ale srouby sem dal docela kvalitni aby to neruplo...sice bastard, ale co se dalo delat
Já nic, já muzikant :mrgreen:

Podložky tam máš?
Přílohy
poloos.JPG

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: poloosa

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Bastard píše:
Podložky tam máš?
Jsem psal asi co? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KOŠŤÁL píše:Máš tam takový ty 3 plíšky pod šroubama?
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: poloosa

Příspěvek od Bastard »

Psal tři plíšky, já podložky :mrgreen: (rejpale) :gy:

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: poloosa

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Jsem napsal schválně,páč aby si nemyslel,že tam mají bejt kulatý podložky,ale že tam jsou ty tři plechy :old: :mrgreen:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“