Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
M3maniac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od M3maniac »

Je to mazec, dnes jsem narazil na toto vlákno a dnes jsme si domu po x letech dovezli nového golfa a právě na 1.srazu vw klubu v Senohrabech v roce 1999 jsem byl voňavou trojkou :-) nenajde někdo fotky? Tenkrát tam dali cenu típkovi s corradem za to, že přijel s největší dálky a dost mě vytočili, protože já jel ještě tak o 80km víc :-))

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od steve »

Noo bylo červeny nee,myslim že fotky asi nikdo nenajde určitě nee v počitači :laugh: maximalně Robert (RobertG60)co dělal v CAT tuningu(ja ho znam ješte když jsme měli Fiesty XR2i(ale to byl rok 94) ale tam šlo spiš o recesy první sraz VW-clubu, a hlavně je nikdo nebude mit v elektronicke podobě :mrgreen: nejaky možna mam ale přenest to by byl nesmysl, všichni už jsme stary paprdove, ja jen vspominam na kluka (majitele Fitness Tyran)co si tehda nechal dělat II golfa u Bervid-motorsport za 300tiskč byla to černa petidveřovka v dieselu s vyklapecim zadnim pravym svetlem a pod ni vičko nadrže a přijel do senohrab a měl pohar z Brna z tuningu na krku na řetezu :mrgreen: to mě pobavilo :mrgreen: a na to jsem si vzpoměl ze srazu se Senohrab, jinak je to strašně davno :wink: , dneska ma Fitness Tyran tady v Berouně a občas se vydime a te době se zasmějem :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
M3maniac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od M3maniac »

Myslíš to corrado? myslím ,že modrá metla. Z té černé dvojky jsem byl taky odvařenej, pamatuji si jak v ní pouštěl Chemical Brothers :mrgreen: ta nádrž pod světlem byla mazec. No bylo mi jasné ,že v el.podobě to nikdo nebude mít ,myslel jsem to naskenovat. Já bych možná něco našel, ale čert ví kde. Já tam byl panenskou GIII 3dvířko TDI 81kW to bylo práce sehnat ho s tímto motorem tehdá :D

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od steve »

M3maniac píše:Myslíš to corrado? myslím ,že modrá metla. Z té černé dvojky jsem byl taky odvařenej, pamatuji si jak v ní pouštěl Chemical Brothers :mrgreen: ta nádrž pod světlem byla mazec. No bylo mi jasné ,že v el.podobě to nikdo nebude mít ,myslel jsem to naskenovat. Já bych možná něco našel, ale čert ví kde. Já tam byl panenskou GIII 3dvířko TDI 81kW to bylo práce sehnat ho s tímto motorem tehdá :D
Noo jasny 81kw jsem kupoval vybranou a nabouranou a pamatuju si že jsem chvily jezdil bez podtlaku a pak když jsem je všechny zapojil to byla střela :mrgreen: ale to byla jina doba, ja jsem tam byl černou dvojkou 3dv Gti edition( měl jsme ji i Tuning magazinu 2000 rok ale měsíc už si nepamatuju, mam jeden vytisk doma, jela nas tam cela parta z Berouna ješte II modra světla metla KR 16V a III golf červena 5dveř, to byla stejně doba žadny starosti jen auta a holky :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
M3maniac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od M3maniac »

rok na to jsem dělal tuhle trojku, to bylo in nemít kliky :mrgreen:
Přílohy
Můj Golf.jpg

Uživatelský avatar
HanzGTD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 14.02.2008 14:37
Bydliště: Carlsbad

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od HanzGTD »

steve píše:.. ja jsem tam byl černou dvojkou 3dv Gti edition( měl jsme ji i Tuning magazinu 2000 rok ale měsíc už si nepamatuju, mam jeden vytisk doma...
Nebyl to Autosport a Tuning 5/2001 ? 8O Zrovna jsem třidil staré časopisy a je tam nějaký černý 3dv GTi na Steffanech.
Golf II GTD Intercooler
Golf III GT
Bora Variant TDI EDITION a někdy Passat Variant TDI

KOUPIM SVĚTLO http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=42&t=277684" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od steve »

HanzGTD píše:
steve píše:.. ja jsem tam byl černou dvojkou 3dv Gti edition( měl jsme ji i Tuning magazinu 2000 rok ale měsíc už si nepamatuju, mam jeden vytisk doma...
Nebyl to Autosport a Tuning 5/2001 ? 8O Zrovna jsem třidil staré časopisy a je tam nějaký černý 3dv GTi na Steffanech.
Ano tak to je přesně on :mrgreen: 98-99 rok-ono to bylo ješte rok než to v časopise vyšlo a rok než vůbec si se tam dostal ale pokud sem daš foto tak si hlavně uvědomte co bylo za dobu :laugh: nikde nic nebylo, všechno se dělalo na koleni :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od MartyB5 »

jsem se zasmál, Mimoň 2007-srpen
Přílohy
IMG_6321.JPG
IMG_6267.JPG
Naposledy upravil(a) MartyB5 dne 13.01.2014 18:06, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od MartyB5 »

http://www.ogy.cz/index.php?id=fotogalerie" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
freek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od freek »

Někde vyštracham jedno videjko G3 vr6 (getwayinprague) některí pamatují nením už kdo to nahraval :)
No smoke No Fun with my Golf one.

http://www.speedtest.net/result/686588987.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od BigBang »

jako myslíš tohle?
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
freek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od freek »

JJ přesně tohle :D
No smoke No Fun with my Golf one.

http://www.speedtest.net/result/686588987.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od tweetyna »

Nepamatuju si snad nic z toho, sakra... čas stáří je tu, jak vidím... :D
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od HonzYk »

Ahoj po letech,
projel jsem Ogymu fotky a zavzpominal.. uz je to nejakych par let.. dnes čloěk žije malinko jinak a z aktivního člena se ze mě stal člen pasivní .)
VW je prevlecenej SEAT!!!

Uživatelský avatar
Petan-GSX-R
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jesenice

Re: Historie VW-CLUBU - pamětníci sem!

Příspěvek od Petan-GSX-R »

Je to pr**l sem zavítat po pár letech, no temer i desitce let :D
History will never repeat . . .

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“