Pokuta za neorigo xenony

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Alinek »

Tak jsem to dneska v Táboře dostal za 1000 Kč, protože nemam automatickou regulaci.

Mam světla s čočkou + HID sadu a cajt mi přímo řekl, že by za tohle měli dávat vysoký pokuty...

Neví někdo, jaký je penále, když jim do teď nezaplatim? Nechce se mi teď vyhazovat litr :D
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od pino.t »

U nás v PV, když nezaplatíš, tak ti za měsíc dva přijde papír, že máš nějaky dluhy a pokud si zaplatitl, dolož důkaz, jinak zaplať zas litr, bez penále a složenku ti přidaj. příjde to od celníků, ti to maj na starost.
Dřív když to vymáhal finanční úřad, tak ti upomínka došla tak za rok. a promlčecí lhůta je myslím dva roky.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Phoenix »

Doporučuju zaplatit. Pokud jsi nezaplatil blokovku, tak jsi dostal složenku a zároveň to policajt předal na celní úřad (tzv. dělená správa, jednotné místo pro vymáhání pokud od státní správy). Tam tě znovu vyzvou písemně na adrese tvého trvalého pobytu a když to opět nezaplatíš, tak to předávají k exekuci. To znamená, že ti obstaví účet, pokud ho máš, pokud ne, tak plat u zaměstnavatele, případně majetek. Jde to docela rychle.
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Alinek »

Hm, já si myslim, že se s tim dneska moc nepáraj, takže to radši zaplatim :D....

ale stejně je to buzerace za xenony, když po silnicích jezdí takovýho tuzingu, kterej je daleko horší a ty xenony jsou spíš pro bezpečnost...
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Standa »

bezpečnost jak pro koho, na silnicích jezdí spoustu aut s dodělávanýma xenonama a občas je to na pěst...

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od widle »

Alinek píše:Hm, já si myslim, že se s tim dneska moc nepáraj, takže to radši zaplatim :D....

ale stejně je to buzerace za xenony, když po silnicích jezdí takovýho tuzingu, kterej je daleko horší a ty xenony jsou spíš pro bezpečnost...
znáš to o té potrefené huse? :D
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od vtuni »

no bohužel na xenony jsou v poslední době zaměření.. je to hlavně kvůli tomu že HID sadu koupíš už třeba za 2000,- a má to kde kdo nabastlený na fáčku,feldě, schade hundert..místo obyč žárovek..a lidi na to nadávají protože to oslňuje jako prase.....tak dostali za úkol se na to zaměřit..bohužel se nerozlišuje jestli to máš udělaný dobře nebo blbě.. prostě jen jestli to tam je nebo ne...když by jsi měl origo xen světla byt přepinovaný na kolečko tak ti asi neřekli nic...
prostě tyhle tuning světla jsou pro ně lákadla.. :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Alinek »

widle: jj znám :D

jinak seřízený to mám podle regloskopu...

Tohle mě celkem štve.. souhlasim, že na feldě to oslnuje jako prase, kdyz to ani nema cirou optiku a čočku uz vubec ne...

Cim dal vic premejslim o nejakejch slusnejch H7kách žárovkách :)
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od widle »

já jsem koupil v kelly ty jejich, safra název mi vypad, mají o 30% větší svítivost, jedna stojí necelých 80 Kč a svítí dobře. Mám je cca 4 měsíce a bez problémů..
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Alinek »

Co jsem četl, tak dobrý jsou prej Osram Night Breaker... ale jsou celkem drahý.

Uvidim co budou mít ještě v Elitu :)
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Tulíček
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3031
Registrován: 06.03.2008 05:02
Bydliště: SeverČech
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Tulíček »

Alinek píše:Co jsem četl, tak dobrý jsou prej Osram Night Breaker... ale jsou celkem drahý.

Uvidim co budou mít ještě v Elitu :)
No jako nevim,dost lidí si na ně stěžuje,nevim proč,já je mam už rok a porád bez problému,a dokonce vydrželi aji čelní náraz v maslý rychlosti,takže to asi bude na tom,na jakej kus narazíš :wink: Jinak sem s nima spokojenej,myslim,že za tu cenu stojej :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Samik
Profík
Profík
Příspěvky: 942
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: českobudějovickoo :-)))
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Samik »

Neorigo xenon - HID sady atd. je na kladívko a vyklepat světla... :roll: Jinak Osram Nightbreaker si dal kámoš do E46 a za tři měsíce všechny kaput... :roll:
Naposledy upravil(a) Samik dne 23.08.2009 23:10, celkem upraveno 1 x.
Every day i see my dream - GII 1.8.T (200 PS) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=37653" onclick="window.open(this.href);return false; - už je fuč...

VW Passat 3BG Kombi Highline 1.9 TDi PD 96 kW...

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Alinek »

Samik píše:Neorigo xenon - HID sady atd. je na kladívko a vyklepat světla... :roll: Jinak Osram Nightbreaker si dal kámoš do do E46 a za tři měsíce všchny kaput... :roll:

Tot opet vec nazoru, kdyz to nekdo dobre udela, nepoznas od origo skoro rozdíl... A taky jsem prave cetl, ze ty zarovky dost praskaj... a vyhazovat co 3 mesice 600 se mi nechce
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
vitouss
Profík
Profík
Příspěvky: 940
Registrován: 29.09.2007 10:32
Bydliště: pracoVWně Brno

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od vitouss »

a zase věc názoru,já už je mám asi 120 000 km a zatím bez problemu :wink:
http://www.verejnydluh.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za neorigo xenony

Příspěvek od Tomášek »

ja auto s hid sadou koupil, dal sem obyc zarovky a sviti to lip, pac to bylo nejak zpraseny :)

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“