Kdo přestal kouřit???

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od krbec »

tak jsem to dočet.típám LM a jdu spát . :lol:
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od raduzzz »

mephik píše:....anebo si koupit ciga co ti fakt nechutnaj a zprotiví se ti to .......... pak clovek samozrejme nesmi tak rok do hospy jinak je to v haji
to nefunguje :D matka mi kdysi kupila můnky a že musíme s kámošem hned rubnout celou krabu, byl to humus, ale závislost je sviňa. Nepřestal sem.

nejvíc jich bafnu když su v dílně, když se v něčem rýpu, od horáku po scaniu, to mizí jedna za druhou :)
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od Zezi »

po dvanácti letech jsem přestal,bylo to drsný,ale vydržel jsem,už šest let nehulím a byla to ta nejlepší věc,co jsem v životě pro sebe udělal!!!

Můj návod:zkoušel jsem to stokrát a bez úspěchu. tak jsem si určil termín....tehdy se zdražovaly Petry ze 40kč na 44kč,tak jsem řekl"až budou na naší benzince petry za 44,tak už si je nekoupím" všem známým a kolegům jsem řekl,až budou na benzince stát petry 44,tak už si nezapálím-nikdo nevěděl,kdy to příjde a abych nebyl za pitomca,tak už jsem fakt musel přestat když to přišlo :( . a jednoho dne jsem přijel na pumpu,venku típl cigáro,vešel dovnitř,pozdravil a říkám "dej mě jedny cigára" na to Jana "44korun"tak jí řákám"to si je můžeš dát zpět do regálu" a od té doby jsem si nezapálil :ura1:
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od Shemik »

Tak to jsi dobrej cece, pro me by cena nebyla motivace :lol:

Ja kdysi prestal kvulůi tomu, ze jsem zacal vyrabet potomka, ale po par letech jsem najel na doutniky a sem tam vodnice. Vodnice zustaly sem tam, ale doutniky uz zase davam nezdrave casto, tak bych chtel prestat, nebo to aspon hodit do rezimu "vyjimecne-prilezitostne", ted od narozeni potomka, ktery se ma narodit za 7 dni :mrgreen: Tak jsem zvedavej, jestli to klapne :lol:

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od Zezi »

To jsi špatně pochopil,cena nebyla motivace,chtěj jsem přestat a zvýšení ceny byl prostě datum kdy přestanu. před tím jsem přestával postupně a nešlo to,byl jsem na dvou deně,pak byla nějaká akce a už jsem zase hulil třicítku......
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od Shemik »

Aha, jasne :lol: No tak ja ted mam datum narozeni malyho Shemicka :mrgreen:

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od Zezi »

Shemik píše:Aha, jasne :lol: No tak ja ted mam datum narozeni malyho Shemicka :mrgreen:
Jj,to Ti chválím,děckám se nemá hulit u postýlky :wink:
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od Shemik »

Tak to je jasan, ja jsem doma stejne nikdy nehulil, ale bude ten malej pro me takovym tim meznikem :mrgreen:

Uživatelský avatar
Zezi
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6227
Registrován: 03.10.2009 15:21
Bydliště: U manželky v baráku

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od Zezi »

Shemik píše:Tak to je jasan, ja jsem doma stejne nikdy nehulil, ale bude ten malej pro me takovym tim meznikem :mrgreen:
Za rok dva si řeneš až půjdeš s klukem po městě a uvidíš tam nějaký rodiče ze stejně starým dítětem a oba v hubě žváro,to su ale borec,že jsem kvůli klukovi přestal a radši mu za ty lowe koupím šlapacího vwagena,nebo žabožrouta :mrgreen: je to super kdyš člověk sliší někoho nadávat jak jsou ty cigára drahý a ví,že už takovej problém nemá,ať to stojí třeba dvě - tři stovky 8)
metal my life-Zezi Obrázek




Moje DOKA - TADY

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo přestal kouřit???

Příspěvek od Shemik »

JJ, to mas pravdu :lol:

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“