Vysoká škola finanční a správní

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Čauves,

Má někdo jakoukoliv zkušenost s touto školou ? Jak tam probíhá výuka, Jak je náročné studium atp.

byl bych rád za jakékoliv informace,

Jedná semi konkrétně o obor Řízení podniku a podnikové finance.
Prezenční stuidum.
Děkuji.

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

Pokud se nepletu, tak je ta škola soukromá, že jo?

To znamená - zaplatíš, uděláš... náročnost prakticky nulová, jako na všech takovejch soukromejch školách...
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Alinek píše:Pokud se nepletu, tak je ta škola soukromá, že jo?

To znamená - zaplatíš, uděláš... náročnost prakticky nulová, jako na všech takovejch soukromejch školách...
:-D zajímavej názor.

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

Ale je to tak :)...
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Já ti tvůj názor neberu, dle tebe to tak je, dle mě to tak není. Pokud máš OSOBNÍ zkušenost tak si jí rád poslechnu. Ale názory typu. jedna paní povídala mě opravdu nezajímají.

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Nirthy »

Zastavam nazor jako Alinek. A mam to ze zkusenosti kamarada kterej takhle "studoval" a diky financnimu "daru" udelal 4tej semestr jinak by koncil. ALe teda neni to ta skola na kterou se ptas.

Jinak osobne si myslim ze takova ekonomicka vyska je naprosto knicemu. Bohuzel takovejch skol je tu uz moc a vysokoskolskej titul tim straci na prestizi. Kdyz vystudujes stavarnu nebo nejakou strojni tak to ma perspektivu ale ekonomove?? Tech je jak sracek...

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Stavárnu mám jako střední, ted v tom i pracuji ale bohužel nebudu moct postoupit dál když nepujdu studovat.

Nechci být ekonom ale jde mi o proniknutí do stavebního managementu. A nemůžu si dovolit skončit na stavárně 6 let studiem bohužel.

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Nirthy »

VWtrainee píše:Stavárnu mám jako střední, ted v tom i pracuji ale bohužel nebudu moct postoupit dál když nepujdu studovat.

Nechci být ekonom ale jde mi o proniknutí do stavebního managementu. A nemůžu si dovolit skončit na stavárně 6 let studiem bohužel.
Tak to je docela rozumnej argument proc jit studovat na soukromou. Nez nervit 6let na statovce tak je lepsi investovat do soukromy a mit to bez nervu. V tom pripade sorry za mou negativni reakci.

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Rouballik »

Z jakýho důvodu na tu školu chceš jít? Co čekáš že od ní dostaneš?

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Adams »

Rouballik píše:Z jakýho důvodu na tu školu chceš jít? Co čekáš že od ní dostaneš?
Co psal, tak asi v praci bez vyssiho vzdelani nepostoupi vyse a tak by sel studovat soukromou ekonomku, ktera bude rozhodne lehci, nez statni stavarna.
Cili to vidim tak, ze hlavni cil je ziskat titul, nehlede na naucene znalosti, kdyz stejne postoupi v zamestnani, kde jiz pracuje a vi o co tam jde.

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Přesně tak jak píše Adams tak to je ale nemyslím si, že na soukr. je to "zadarmo" ale určitě je to lehčí a kratší než studium na stavárně a pro mě je výsledek stejnej. > Titul a znalosti co se týká řízení lidí, podniku, strategie atd...

Proto mě zajímají zkušenosti.

Momentálně jde o VŠFS a http://www.vsem.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

Není to jedna paní povídala. Znám pár lidí, co studuje na soukromých školách + z doslechu od známých. A prostě se státními se to nedá absolutně srovnávat. Občas na těch soukromých učí stejní lidi, jako na státních.

Úroveň soukromých škol je fakt mizivá... jakmile jde někde o peníze... co si budeme povídat ;) prostě je to zaplacenej titul, nic víc.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Alinek: Nemusíš mi tu obhajovat státní školy, o peníze jde i na státních školách, veřejnejch zakázkách, a uplně ve všem. A kdybych bral v potaz to co ty píšeš tak bych snad jen řekl, že soukr. školy si o to řeknou oficiální a legální cestou. Ale o tom se bavit nechci a už vůbec ne na veřejném fóru, leda tak osobně. Každej ví jak to v ČR chodí a jen naivní lidé si myslí, že vše jde tak jak má jít.

Uživatelský avatar
auckland
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od auckland »

VWtrainee píše:Čauves,

Má někdo jakoukoliv zkušenost s touto školou ? Jak tam probíhá výuka, Jak je náročné studium atp.

byl bych rád za jakékoliv informace,

Jedná semi konkrétně o obor Řízení podniku a podnikové finance.
Prezenční stuidum.
Děkuji.

Mám na téhle škole vystudováno v kombinované formě Bc. Konkrétně Marketingovou komunikaci.

Jak píšou ostatní že prestiž nulová...jen se směju, zase tak růžová procházka to nebyla, názor zaplatíš uděláš je hodně velká blbost...

Kdyžtak více info v SZ.
Škoda Superb Combi Elegance Drive DSG; 2.0 TDI, 125 kW
Škoda Fabia; 1.4 MPI
Škoda Superb Combi Exclusive; 2.0 TDI 4x4, 125 kW
Passat 3C; 2.0 FSI
Passat B5.5; 1.9 TDI, 96kW

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Storm »

VWtrainee píše:Přesně tak jak píše Adams tak to je ale nemyslím si, že na soukr. je to "zadarmo" ale určitě je to lehčí a kratší než studium na stavárně a pro mě je výsledek stejnej. > Titul a znalosti co se týká řízení lidí, podniku, strategie atd...

Proto mě zajímají zkušenosti.

Momentálně jde o VŠFS a http://www.vsem.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Človek studuje částečně pro těch pár písmen před jménem a pak zjistí, že jsou mu celkem k ničemu. Škola ti samozřejmě nějaké základní znalosti dá, ale bez zkušeností a praxe postoupit pracovně nejde. Tím chci říct, že někteří lidé, co jsem s nima studoval střední školu a nešli dál na vysokou, jsou na tom dnes lépe než já dnes s vysokou. Takže titul a znalosti nejsou vše :wink:
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“