Vysoká škola finanční a správní

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
auckland
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od auckland »

Svatá pravda :wink:
Škoda Superb Combi Elegance Drive DSG; 2.0 TDI, 125 kW
Škoda Fabia; 1.4 MPI
Škoda Superb Combi Exclusive; 2.0 TDI 4x4, 125 kW
Passat 3C; 2.0 FSI
Passat B5.5; 1.9 TDI, 96kW

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Děkuji za vaše názory, ale v postupu mi nebrání nedostatečná praxe či neznalost ale to, že nemám VŠ, takže proto škola typu čvut odpadá protože jdu cestou nejmenšího odporu a ekonomka je daleko lehčí než stavárna a je to jen na 5 let. A rozhodne se chci naučit a né jen kvůli titulu.

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Rouballik »

Storm píše:
VWtrainee píše:Přesně tak jak píše Adams tak to je ale nemyslím si, že na soukr. je to "zadarmo" ale určitě je to lehčí a kratší než studium na stavárně a pro mě je výsledek stejnej. > Titul a znalosti co se týká řízení lidí, podniku, strategie atd...

Proto mě zajímají zkušenosti.

Momentálně jde o VŠFS a http://www.vsem.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Človek studuje částečně pro těch pár písmen před jménem a pak zjistí, že jsou mu celkem k ničemu. Škola ti samozřejmě nějaké základní znalosti dá, ale bez zkušeností a praxe postoupit pracovně nejde. Tím chci říct, že někteří lidé, co jsem s nima studoval střední školu a nešli dál na vysokou, jsou na tom dnes lépe než já dnes s vysokou. Takže titul a znalosti nejsou vše :wink:
Znalosti jsou hodně, ale s jasnou vizí se nemá cenu zabývat vysokou školou.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od RomeoMontek »

Z týhle školy mám titul a pro srovnání jsem na ni šel ze státní - UNIVERZIRA Pardubice(kde mám skoro druhej titul:-)) ), kde mě úroveň mentální vyspělosti většiny učitelů poslal do kolen. Nic na soukromce není zadarmo, úroveň výuky na soukromce lepší. Naopak díky tomu, že k tobě přistupují jinak, jako ke klientovi, ne dementovi, tak je to všude vidět. Más problém, OK...pojď domluvíme se a nějak ho vyřešíme, ne fuck of demente jako jinde. Navíc na týhle škole proběhl hodně hlubkový audit ministerstva školství (po problémech v plzni) a škola dopadla hodně dobře-)neshledali nic co by ukazovalo na podplácení a "nestanadartním vystudování".

Bohužel v týhle republice si každej myslí, že státní škola je lepší...i když ve světě je běžný, že kvalitní školy jsou soukromý a póvl státní...já si to myslel chvíli taky, dokud jsem nepoznal co to je kvalitní výuka...

Takže pokud to jde, přihlaš se. Pamatuj, že nic nebude zadarmo, ve většině případů tě budou učit ti nejlepší odborníci, hodně se nadřeš, ale díky kvalitnímu přístupu tu školu zvládneš lépe, lehčeji než státní.
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

VWtrainee píše:Alinek: Nemusíš mi tu obhajovat státní školy, o peníze jde i na státních školách, veřejnejch zakázkách, a uplně ve všem. A kdybych bral v potaz to co ty píšeš tak bych snad jen řekl, že soukr. školy si o to řeknou oficiální a legální cestou. Ale o tom se bavit nechci a už vůbec ne na veřejném fóru, leda tak osobně. Každej ví jak to v ČR chodí a jen naivní lidé si myslí, že vše jde tak jak má jít.
Všude jde o peníze. S tou oficiální a legální cestou máš uplnou pravdu ;)
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Alinek píše:
VWtrainee píše:Alinek: Nemusíš mi tu obhajovat státní školy, o peníze jde i na státních školách, veřejnejch zakázkách, a uplně ve všem. A kdybych bral v potaz to co ty píšeš tak bych snad jen řekl, že soukr. školy si o to řeknou oficiální a legální cestou. Ale o tom se bavit nechci a už vůbec ne na veřejném fóru, leda tak osobně. Každej ví jak to v ČR chodí a jen naivní lidé si myslí, že vše jde tak jak má jít.
Všude jde o peníze. S tou oficiální a legální cestou máš uplnou pravdu ;)
To jsem napsal pokud bych bral v potaz tvůj názor :) ALe mám odlišný, jsme lidé :D

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

EDIT:

radši jsem to smazal, nemá to cenu :D
Naposledy upravil(a) Alinek dne 28.03.2010 15:35, celkem upraveno 1 x.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Tím, že studuju v tomhle těžkým a nefér systému (ano, školu jsem si vybral sám...), tak jsou pro mně všechny soukromý školy prostě sračky

Ano protože mám Opla tak je pro mě VW sračka ale vybral jsem si sám :D (A naopak)

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

Evidentně vůbec nevíš, o čem je řeč...
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Zkušenosti přímo z prostředí mi napsali RomeoMontek a auckland a za to jim děkuji!

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VodkaFish »

obor co pises studuju ted dalkove na ty skole. tri ctvrte predmetu ti daj zbytek ne. pokud jdes na rizeni podniku tak musis dat matiku a mikro plus makro to ti jen tak nedaj. ted treba delam mikro zkousku a zkousi to profesor co uci na Vše

ale matiku si muzes pretahnout za prachy do druhaku a muzes to dokoncit v druhaku kdybys to nahodou zesral. Stoji to nak max dva litry to pretazeni nedokonceny zkousky do dalsiho rocniku abys mel cas se to naucit

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

Jak se jmenuje ten profesor na mikro? :)
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od RomeoMontek »

Já bych to viděl na jméno Novák:-) nebo Helísek??

Matika je pohodová, to si přeci nemusíš přenášet:-))))
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VodkaFish »

Novák. Helísek je v poho. Ale co si stezovat na profesory, kdo se na zkousky pripravi tak to sfoukne at uz ho zkousi kdokoli. Coz mi pripomina ze bych si mel zas jit otevrit nejakou tu knizku ! Mikro za chvilku delam

Jinak ta skola ma velmi propracovanej web pro studenty kde najdes treba ofoceny pisemky, ruzny ukoly atd http://www.vsfs.matros.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od RomeoMontek »

Naprostý souhlas, kdo se připraví nemá se čeho bát.
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“