Vysoká škola finanční a správní

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od pino.t »

Alinek píše:Pokud se nepletu, tak je ta škola soukromá, že jo?
To znamená - zaplatíš, uděláš... náročnost prakticky nulová, jako na všech takovejch soukromejch školách...
Pěkná blbost!
Navíc studovat na státní škole neznamená, že díky úplatkům neprojdeš všechno. trocha se nad svým jednostraným omezeným názorem zamysli.
Já studoval bakaláře na MVSO Olomouc, na našem oboru nás bylo asi 20 a ke státnicím nás došlo 7 a dalších oborech to procedili taky solidně. Bez přípravy se projít prostě nedalo. Navíc tam učí profesoři z jiných vysokých státních škol a zkouší úplně stejně tam i tam.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

VodkaFish píše:Novák. Helísek je v poho. Ale co si stezovat na profesory, kdo se na zkousky pripravi tak to sfoukne at uz ho zkousi kdokoli. Coz mi pripomina ze bych si mel zas jit otevrit nejakou tu knizku ! Mikro za chvilku delam

Jinak ta skola ma velmi propracovanej web pro studenty kde najdes treba ofoceny pisemky, ruzny ukoly atd http://www.vsfs.matros.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Nováka neznám. My máme Chytila nebo Mirvalda, ale oba mají mikro + makro dohromady. Samotný mikro se učí taky, ale tam ta jména neznám...
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

pino.t píše:
Alinek píše:Pokud se nepletu, tak je ta škola soukromá, že jo?
To znamená - zaplatíš, uděláš... náročnost prakticky nulová, jako na všech takovejch soukromejch školách...
Pěkná blbost!
Navíc studovat na státní škole neznamená, že díky úplatkům neprojdeš všechno. trocha se nad svým jednostraným omezeným názorem zamysli.
Já studoval bakaláře na MVSO Olomouc, na našem oboru nás bylo asi 20 a ke státnicím nás došlo 7 a dalších oborech to procedili taky solidně. Bez přípravy se projít prostě nedalo. Navíc tam učí profesoři z jiných vysokých státních škol a zkouší úplně stejně tam i tam.
Já nemyslel přímo úplatky, ale to, že na soukromé školy hodně hrajou roli peníze, je prostě fakt. Tak to bylo a tak to i bude. Jinak proti soukromým školám nic nemám, titul je z nich stejnej jako ze státních a o budoucím uplatnění si do jistý míry stejně každej rozhodne sám podle toho, na co má a na co ne.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

VWtrainee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 04.02.2010 18:52

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od VWtrainee »

Alinek píše:
pino.t píše: Pěkná blbost!
Navíc studovat na státní škole neznamená, že díky úplatkům neprojdeš všechno. trocha se nad svým jednostraným omezeným názorem zamysli.
Já studoval bakaláře na MVSO Olomouc, na našem oboru nás bylo asi 20 a ke státnicím nás došlo 7 a dalších oborech to procedili taky solidně. Bez přípravy se projít prostě nedalo. Navíc tam učí profesoři z jiných vysokých státních škol a zkouší úplně stejně tam i tam.
Já nemyslel přímo úplatky, ale to, že na soukromé školy hodně hrajou roli peníze, je prostě fakt. Tak to bylo a tak to i bude. Jinak proti soukromým školám nic nemám, titul je z nich stejnej jako ze státních a o budoucím uplatnění si do jistý míry stejně každej rozhodne sám podle toho, na co má a na co ne.

:D kolik si myslíš (víš), že za tebe dostavá škola od státu když to bereš na prachy ?

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Standa »

on je to trochu složitější výpočet, ale je to kolem 30.000,- za rok na studenta... + za absolventa
Naposledy upravil(a) Standa dne 03.04.2010 16:52, celkem upraveno 1 x.

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Alinek »

Škola dostává hodně, to je mi jasný... kolik to přesně je, to nevím, ale defacto z toho žijou a není to málo peněz.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

majkl123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 04.07.2008 11:53

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od majkl123 »

Zdravím kolegové, není tady někdo z Vás, kdo by mi byl ochoten pomoci při statistickém zpracování dat v Excelu ? Díky Majkl

Uživatelský avatar
Roman Pearce
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NA VETVI

Re: Vysoká škola finanční a správní

Příspěvek od Roman Pearce »

Alinek píše:Pokud se nepletu, tak je ta škola soukromá, že jo?

To znamená - zaplatíš, uděláš... náročnost prakticky nulová, jako na všech takovejch soukromejch školách...
Neni to tezka skola, ale neni to zase skola ve, ktere zaplatis a udelas .... Nehazej vsechny do jednoho pytle ;)
Nonstop odtah ala G2TDI +420607998877

Who, What, When, Why?

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“