kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od zdenda.88 »

ahoj, pokud máte dobrý zkušenosti s někým kdo strojně leští 15" kola co nejlevneji, tak prosím o info, díky :)

Uživatelský avatar
troy
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1777
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od troy »

dvě neslučitelný věci
strojně a levně

stroj maj snad jen dva lidi v republice co vim - lestimekola.cz a lestenikol.cz
SHOW must GO ON ............. to be continued

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od hanzhou »

:mrgreen:
mam ho napul hotovej, jen shanim krizovej stul,jinak vse uz je sehnane a staci skompletovat...

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od yurik »

hanzhou píše::mrgreen:
mam ho napul hotovej, jen shanim krizovej stul,jinak vse uz je sehnane a staci skompletovat...
hm, ty asi nevies ako vyzera "stroj" na lestenie diskov a ako to funguje a hlavne, co to stoji
Obrázek

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od hanzhou »

no tak to vim moc dobre jak takovyto stroj vypada ;) ...neboj nejsem nejak blbej, abych nedokazal ten stroj navrhnout, skonstruovat a podobne ;) Nehlede na to, ze uz jsem to tu tenkrat resil, kdyz jsem hledal firmu, ktera by ten stroj na zakazku podle mych vykresu vyrobyla :) ...dosel jsem k zaveru, ze kdyz se hodne zjednodusi, tak to dokazu vyrobit z 2motoru, krizoveho stolu, par jeklu, hridele, par remenic+tedy universalni upinaci subport...a par drobnosti
Jenomze ten krizovej stul aby byl pouzitelnej, tak novej se pohybuje 10 000,- a vejs, ale to se mi investovat nechce, abych si vylestil jednu dve sady a pak mi to hnilo doma ;)
A vubec takova vec by sla i ze stare truhlarske dlabacky, kdyz by se potunila :lol:
ADD: samozrejme je rec o horizontalnim manualu a ne DID rizenym automatu ;)

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od krbec »

hanzhou píše:no tak to vim moc dobre jak takovyto stroj vypada ;) ...neboj nejsem nejak blbej, abych nedokazal ten stroj navrhnout, skonstruovat a podobne ;) Nehlede na to, ze uz jsem to tu tenkrat resil, kdyz jsem hledal firmu, ktera by ten stroj na zakazku podle mych vykresu vyrobyla :) ...dosel jsem k zaveru, ze kdyz se hodne zjednodusi, tak to dokazu vyrobit z 2motoru, krizoveho stolu, par jeklu, hridele, par remenic+tedy universalni upinaci subport...a par drobnosti
Jenomze ten krizovej stul aby byl pouzitelnej, tak novej se pohybuje 10 000,- a vejs, ale to se mi investovat nechce, abych si vylestil jednu dve sady a pak mi to hnilo doma ;)
A vubec takova vec by sla i ze stare truhlarske dlabacky, kdyz by se potunila :lol:
ADD: samozrejme je rec o horizontalnim manualu a ne DID rizenym automatu ;)
hanzhou ale ty jsi popsal stroj na leštění mechanické,akorát automaticky,,strojní leštění funguje na principu brusných kuliček v uzavřené skříni,kde to líta vsemožnými směry a leští to rovnomerně ze vsech stran.něco jako např brokování,ale místo železa tam lítaj kuličky jiný,moc se v tom neorientuju prave z duvodu,že jsou to stroje který nejsou k sehnání
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od Bastard »

Si skočte do krematoria, tam mají taky jakousi skříň s ocelovýma kuličkama, kde vám rozleští kosti na prach :lol:

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od hanzhou »

krbec píše:
hanzhou píše:no tak to vim moc dobre jak takovyto stroj vypada ;) ...neboj nejsem nejak blbej, abych nedokazal ten stroj navrhnout, skonstruovat a podobne ;) Nehlede na to, ze uz jsem to tu tenkrat resil, kdyz jsem hledal firmu, ktera by ten stroj na zakazku podle mych vykresu vyrobyla :) ...dosel jsem k zaveru, ze kdyz se hodne zjednodusi, tak to dokazu vyrobit z 2motoru, krizoveho stolu, par jeklu, hridele, par remenic+tedy universalni upinaci subport...a par drobnosti
Jenomze ten krizovej stul aby byl pouzitelnej, tak novej se pohybuje 10 000,- a vejs, ale to se mi investovat nechce, abych si vylestil jednu dve sady a pak mi to hnilo doma ;)
A vubec takova vec by sla i ze stare truhlarske dlabacky, kdyz by se potunila :lol:
ADD: samozrejme je rec o horizontalnim manualu a ne DID rizenym automatu ;)
hanzhou ale ty jsi popsal stroj na leštění mechanické,akorát automaticky,,strojní leštění funguje na principu brusných kuliček v uzavřené skříni,kde to líta vsemožnými směry a leští to rovnomerně ze vsech stran.něco jako např brokování,ale místo železa tam lítaj kuličky jiný,moc se v tom neorientuju prave z duvodu,že jsou to stroje který nejsou k sehnání
acha, tak to pak jo, to se omlouvam ;)

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od zviratko »

troy píše:dvě neslučitelný věci
strojně a levně

stroj maj snad jen dva lidi v republice co vim - lestimekola.cz a lestenikol.cz
Přesně jak je psáno :

http://www.lestimekola.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a lestenikol.cz

to jsou kluci co to dělaj denně a mají zkušenosti. Lestimekola.cz umí zalakovat lakem od BBS
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od krbec »

ja o tom tkay premyslel o tom strojnim lestení neco jsem o tom hledal atd,ale ty stroje na leštění jsouv podle toho co jsem videl na fotkách proste cnc,ale na jaky funkci to pracuje to jsem nezjistil.a samozrejme ty co to maj,te nenechaj ani nakouknout jak ten stroj vubec vypadá :-D
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
troy
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1777
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od troy »

a add vyrobení mašiny doma - táákovejch lidí už bylo :lol: :lol: :lol: a nehledě na to,že je potřeba ty kola připravit aby ten výsledek za něco stál

Měl jsem v plánu taky mašinu koupit,ale není to tak jednoduchý jak to vypadá.
SHOW must GO ON ............. to be continued

golfgti16vv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 07.11.2007 10:27
Bydliště: ŠUMAVWA

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od golfgti16vv »

ty stroje znám k leštimekola jezdim dost často tak už jsem to několkrát okukoval ale neni to jenom o strojich musiš vědet jakou kapalinu přidavat a v jakém ředeni aby to bylo ono

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od hanzhou »

dejte si na youtubku polisching maschine bo tak nejak a par masin vam tam vyjede. Byla tam treba upravena svlekacka gum.
Nejtezsi je podle me zjistit obvodovou rychlost, pro spravne lesteni.
Ale zase s tou maschinou tezce vylestite treba ty BBSa, pro to by byla asi lepsi ta lesticka na spusob podobny piskovani, to se dostane vsude...

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od yurik »

krbec len ta doplnim, tie gulicky su skor take tupe ihlany a tieto brusne kamene v tej nadrzi nelietaju, ale vibruju a su rozne velkosti a rozne jemnosti tych kamenov
Obrázek

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: kde nejlevněji strojně vyleští 15" kola

Příspěvek od krbec »

yurik píše:krbec len ta doplnim, tie gulicky su skor take tupe ihlany a tieto brusne kamene v tej nadrzi nelietaju, ale vibruju a su rozne velkosti a rozne jemnosti tych kamenov
ja kdybych vyhrabal sesity ze strední tak bychto nasel, bylo to i v matiritních otázkách v dokončovacích metodach,ale bohuzel uz je to nakej patek tak mi tyhle pomerne nepodstatny veci vypadavaj.dík za rozšíření obzoru
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“