...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od fantomas.69 »

Vyzkoušel to někdo?? viz.: http://www.tv-products.cz/pero-na-oprav ... use=zobraz" onclick="window.open(this.href);return false; Je to k něčemu, nebo k ničemu.....
Fantomas!

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od Stug »

Já mám zkušenosti jenom s barevnejma tužkama na opravu laku, což jsou v podstatě voskovky. Vem to a uvidíš :mrgreen:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
KaTaMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 25.03.2009 16:32
Bydliště: Praha

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od KaTaMa »

fantomas.69 píše:Vyzkoušel to někdo?? viz.: http://www.tv-products.cz/pero-na-oprav ... use=zobraz" onclick="window.open(this.href);return false; Je to k něčemu, nebo k ničemu.....
jako autolakýrník ti můžu říci že je to nesmysl....protože každá barva má jínou variantu např. R,B, LX, atd...a jelikož je to vodní báze to co je pod lakem tak když ti někdo namíchá byť podobnou barvu do teto tuzky tak kdyz ji naplikujes tak to tam bude videť ( kontura okolo škrábance).Je to něco jako když chces prodat auto nechas si namichat lakovaci tuzku a tim to zasteckujes a neni to videt jen do ty doby nez zaprsi pak je vse pryc....vyhozene penize .) Jednou jsem byl v nakupnim centru a nejake slecny to tam nabizely ukazovaly na dverich z felicie jak to vypada doslova me davaly skoleni meli pouze povrchove male skrabance tak jsem rekl ok fajn vytahl jsem klic z kapsy skrabl do dveri a rikam ted me ukazte jak to opravite aby to nebylo videt...samozrejme slecna ztichla zacala to tam patlat jak babica a vysledek nikde tak jsem ji dal vyzitku a v te chvili trosku zbledla...ufff jsem se vypovidal...je to proste pouze reklamni trik....

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od KOŠŤÁL »

viděls to v televizi v reklamě? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
už jenom toto:
Napsal: Lubomír Šístek | Datum: 21.04.10 16:52
Mám na Vás dotaz ohledně tohoto pera na opravu laku. Chci se zeptat v jakých odstínech je tento lak v tužkách. Předem děkuji za odpověď.
Odpověd od provozovatele:

Dobrý den, pero obsahuje univerzální barvu, která se po nanesení na poškrábané místo rozleští a sama se přizpůsobí požadovanému odstínu.
zas jim pár debilů naletí a vydělá jim balík...
Obrázek

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od Nirthy »

KaTaMa píše:
fantomas.69 píše:Vyzkoušel to někdo?? viz.: http://www.tv-products.cz/pero-na-oprav ... use=zobraz" onclick="window.open(this.href);return false; Je to k něčemu, nebo k ničemu.....
jako autolakýrník ti můžu říci že je to nesmysl....protože každá barva má jínou variantu např. R,B, LX, atd...a jelikož je to vodní báze to co je pod lakem tak když ti někdo namíchá byť podobnou barvu do teto tuzky tak kdyz ji naplikujes tak to tam bude videť ( kontura okolo škrábance).Je to něco jako když chces prodat auto nechas si namichat lakovaci tuzku a tim to zasteckujes a neni to videt jen do ty doby nez zaprsi pak je vse pryc....vyhozene penize .) Jednou jsem byl v nakupnim centru a nejake slecny to tam nabizely ukazovaly na dverich z felicie jak to vypada doslova me davaly skoleni meli pouze povrchove male skrabance tak jsem rekl ok fajn vytahl jsem klic z kapsy skrabl do dveri a rikam ted me ukazte jak to opravite aby to nebylo videt...samozrejme slecna ztichla zacala to tam patlat jak babica a vysledek nikde tak jsem ji dal vyzitku a v te chvili trosku zbledla...ufff jsem se vypovidal...je to proste pouze reklamni trik....
A nakonec si ji pozval na rande a .... ...zazvonil konec a pohadky je konec :mrgreen: (joke)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od vwCharlie »

a jakou má ta univerzální barva vlastně barvu? :mrgreen:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od vwCharlie »

Nirthy píše:
KaTaMa píše: jako autolakýrník ti můžu říci že je to nesmysl....protože každá barva má jínou variantu např. R,B, LX, atd...a jelikož je to vodní báze to co je pod lakem tak když ti někdo namíchá byť podobnou barvu do teto tuzky tak kdyz ji naplikujes tak to tam bude videť ( kontura okolo škrábance).Je to něco jako když chces prodat auto nechas si namichat lakovaci tuzku a tim to zasteckujes a neni to videt jen do ty doby nez zaprsi pak je vse pryc....vyhozene penize .) Jednou jsem byl v nakupnim centru a nejake slecny to tam nabizely ukazovaly na dverich z felicie jak to vypada doslova me davaly skoleni meli pouze povrchove male skrabance tak jsem rekl ok fajn vytahl jsem klic z kapsy skrabl do dveri a rikam ted me ukazte jak to opravite aby to nebylo videt...samozrejme slecna ztichla zacala to tam patlat jak babica a vysledek nikde tak jsem ji dal vyzitku a v te chvili trosku zbledla...ufff jsem se vypovidal...je to proste pouze reklamni trik....
A nakonec si ji pozval na rande a .... ...zazvonil konec a pohadky je konec :mrgreen: (joke)
ošukal a už prodává tužky taky :mrgreen: (joke2)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od Bastard »

vwCharlie píše:a jakou má ta univerzální barva vlastně barvu? :mrgreen:
Plešatou :mrgreen:

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od katsi »

vwCharlie píše:a jakou má ta univerzální barva vlastně barvu? :mrgreen:
je to průhledná patlavá tekutina ... dostala jsem podobnou jako dárek .. je to na zakrytí menších škrábanečků .. moc dlouho to nevydrží, jednou jsem to zkusila a už tužka odpočívá 2 měsíce v garáži ... za ty peníze, co tady uvádí je to nesmysl :twisted:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od PlusOne »

Bastard píše:
vwCharlie píše:a jakou má ta univerzální barva vlastně barvu? :mrgreen:
Plešatou :mrgreen:
Neseeer!!!! :twisted:
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od krbec »

Nirthy píše:
KaTaMa píše: jako autolakýrník ti můžu říci že je to nesmysl....protože každá barva má jínou variantu např. R,B, LX, atd...a jelikož je to vodní báze to co je pod lakem tak když ti někdo namíchá byť podobnou barvu do teto tuzky tak kdyz ji naplikujes tak to tam bude videť ( kontura okolo škrábance).Je to něco jako když chces prodat auto nechas si namichat lakovaci tuzku a tim to zasteckujes a neni to videt jen do ty doby nez zaprsi pak je vse pryc....vyhozene penize .) Jednou jsem byl v nakupnim centru a nejake slecny to tam nabizely ukazovaly na dverich z felicie jak to vypada doslova me davaly skoleni meli pouze povrchove male skrabance tak jsem rekl ok fajn vytahl jsem klic z kapsy skrabl do dveri a rikam ted me ukazte jak to opravite aby to nebylo videt...samozrejme slecna ztichla zacala to tam patlat jak babica a vysledek nikde tak jsem ji dal vyzitku a v te chvili trosku zbledla...ufff jsem se vypovidal...je to proste pouze reklamni trik....
A nakonec si ji pozval na rande a .... ...zazvonil konec a pohadky je konec :mrgreen: (joke)
h***o ted ukazuje jak se má auto pořádně nastříkat :-D (joke 3) :-D
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od Skrat-G4 »

Umí to i zamaskovat rez :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od PlusOne »

Skrat-G4 píše:Umí to i zamaskovat rez :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Když na ni dost zatlačíš, zamaskuješ ji dírou ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od JaSk »

Částečně to funguje. Je to založený na "optickým klamu". V podstatě to zarovná povrch okolního laku průhlednou vrstvou. Obsahuje to něco co rozptyluje světlo a rozptýlí to barevný odraz okolního laku v té průhledné vrstvě. Výsledkem je, že to ty škrábance docela dobře schová. Samozřejmě to pak chce stejně časem lak, ale jako dočasné řešení je to zajímavý...
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: ...váš názor..???? Pero na opravu laku.

Příspěvek od PlusOne »

JaSk píše:Částečně to funguje. Je to založený na "optickým klamu". V podstatě to zarovná povrch okolního laku průhlednou vrstvou. Obsahuje to něco co rozptyluje světlo a rozptýlí to barevný odraz okolního laku v té průhledné vrstvě. Výsledkem je, že to ty škrábance docela dobře schová. Samozřejmě to pak chce stejně časem lak, ale jako dočasné řešení je to zajímavý...
Oukej, jak řikáš, Horste...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“