Poradenie ohladom montaze LPG

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Poradenie ohladom montaze LPG

Příspěvek od Marshall007 »

Ahojte, asi vam nebudu nic hovorit tie SK firmy na montaz...ale mohli by ste mi poradi aspon pri vybere systemu LPG (rady a skusenosti).

skusi mi dakto poradit ze ako sa rozhodnut? Mam dilemu ze kde dat namontovat LPG, a aky system.
Lebo mam navyber z tychto moznosti:

MPGAS Hlohovec: cena montaze 1100e + 50e kolok + 6e kolok. System ktory montuju je Zenit.

Noname firma z TT: cena montaze 1000e uz aj s prihlasenim cize motaz + papierovacky + kolky. System ktory montuju je Gastech od D.T.Gas (este doplnim ze som sa cez vikend bol pozret v TT v tom servise, a chalani vizerali uplne pohode, boli otvoreny a dalo sa snimi vsetko prekonzultovat. Je to firma v byvalom cukrovare, ak je tu dakto z TT a ma dake referencie poprosim SS)

T-GAS firma ktora montuje system Tartarini, cena montaze cca 1000-1100e + kolky

Motorgas Nitra: montuju system Lovato alebo Solaris a cena je 1100 + 50 + 6 kolkok

co by ste odporucili? Ktory system splinovaca bude pre 1.8T najlepsi? Z ktorym mate skusenosti a nekazi sa?

Dakujem za kazdy nazor.

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: Poradenie ohladom montaze LPG

Příspěvek od cervik »

Tartarini měl kamarád v renault laguna a pořád se mu tam něco k..vilo.Já mám v paštice Brc za 3 roky co auto mám tak s lpg žádný problém.Lpg tam nechal namontit předešlý majitel cca.před 7mi roky.

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: Poradenie ohladom montaze LPG

Příspěvek od Marshall007 »

no premyslal som aj nad BRC, ale na SK pokial viem tak to nieje povolena motaz do Passat B5.5 kod motora AWT. jedine ako nednotliva prestavba a to by som na legislative preplatil cca 300-400e co je nemyslitelne. A ked chcem aby sa mi to LPG aj oplatilo tak mozem zvazovat jedine zapis ako retrofit co je 50+6e kolok alebo tu prvu co je vlastne hromadna a iba 6e kolok.

P.S.: ale si to BRC preverim este u viacerych montaznikov, lebo zatial viem len od jedneho ze to nieje schvaleny system.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“