Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Bastard »

Stug píše: Ty jsi jak deska :)
A ty bys chtěl,aby měl čtyřky kozy nebo co? :mrgreen:

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Polo za polovinu je dobrá věc......
složis 150 tisic nahned a mas rok pokoj od splaceni za ten rok neco naskudlis za rok tam hodis a teplrve pak zacinas splacet takze mas novy auto za cca 300 nepreplatis ani o korunu navic a muzes hned jezdit v tom je cela pointa smylu teto akce....

Proto jsme uvazovali bud jety pasa do 120 papiru a nebo novy.....
A jelikoz vcera nikde zadna pastika v bazarech nebyla a nebo byla a mela najeto 366 tisic v AAA tak to fakt radsi novy....

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Stug píše:
vtuni píše:osobně nechápu smysl této akce... co je na tom až tak výhodnýho

(když pominu tu možnost doplacení do jednoho roku bez navýšení, kterou ostatně stejně málokdo využije, protože lidi co na to mají, si koupí auto za hotový a lidi co na to nemají, asi těžko za rok našetří třeba 120 (v případě socana) až 290 tis (v případě full nálož) ...) ..takže jim to stejně přeleze v klasickej spotřebitelskej úvěr...

a dneska si běžně můžeš zařídit klidně financování od 0% akontace..... tak proč hned platit 50
:wink:
Ty jsi jak deska :)

Proc protoze kdys si spocitas o kolik preplatis s akontaci tak tohle je jina volba...A to ze koupim auto do 300 kilem se fakt za socana nepovazuju.....

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Bastard »

No já být tebou,tak si udělám jasno,co vlastně chceš... Protože Polo a Passat,to je 100 a 1... Nebo 1 a 100,záleží,co od toho očekáváš... A rozhodně bych s nákupem auta nespěchal,jeden nejmenovaný moderátor +1 vybírá auto už půl roku,nebo jak dlouho :mrgreen: taky to bývá i tak,že jeden týden není žádnej Passat do 120 a další týden je jich třeba 5 v jednom městě a 10 v okrese... Osobně si myslím,že je mnohem lepší koupit dobré ojeté auto za míň peněz s tím,že ti zbyde na servis a třeba decentní tuning,než koupit novou půlku polovičního auta a pak honit kačky na pojištění,provoz,servis a cvakat prdelí,jestli ti vyjde na splátky... A pro nákup jezdit nadvakrát,páč se to do toho menšího auta třeba nevleze :mrgreen:

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Tak já bych byl eventuelně pro toho passaka ,ale jak řikam není.....
Tohle proste byla druhá varianta co koupit.....

Je tam prostě výhoda toho,že zaplatíš kilo a máš rok pokoj platíš jen povinne ruceni coz je asi 4500 za rok,a zbytek proste co dosetris vlozis po roce a kdys doplatis mas novy auto pokud ne ti to rozpocitaj do bezurocneno uveru.......

Sami nevíme proste auto snahime a potřebujem a proste to hori je zima na krku pak se otvira hotel a uz nic nezaridime.....
Pastika do 120 tisic se sezne ale po vcerejsich navstevach kde nebyla ani jedna a byla pouze v AAA a byli tam 2 a podle tachaku a vinka mi opet neco nesedelo tak fakt nevim no :DDD......

S kufrem mas pravdu nahazis jedes........O bezpecnosti nemluve.....

Rozhodnutí padne v podněli pokud se žadna pastika nenajde tak se pujde na 90% pro nove,jine zbytí nebude.....

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Bastard »

Tak si připočti ještě allrisk pojištění,bez kterýho ti to nedaj,garanční prohlídku,výměnu oleje atd,což v autorizáku není zrovna nejlacinější,určitě budeš potřebovat druhou sadu kol... Ono to není tak jednoduchý,jak si to maluješ...

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Bastard píše:Tak si připočti ještě allrisk pojištění,bez kterýho ti to nedaj,garanční prohlídku,výměnu oleje atd,což v autorizáku není zrovna nejlacinější,určitě budeš potřebovat druhou sadu kol... Ono to není tak jednoduchý,jak si to maluješ...

Je to i stim allriskem (živel,vandalismus,krádež atd) jak pises zimni gumy zdarma garančka prvni je po 1500 km jen olej se dela myslim jinak pak az po tom roce....

Do pastiky dyz ji koupim jsou to rozvody oleje a naplne......
Je to to same v černo bílem...........

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Rudi »

Jestli sem to dobře pochopil, asi sháníš passata nebo Polo, sedli jste do auta a jeli objíždět místní autobazary, jestli se jim tam něco neválí?
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Bastard »

tak pojištění minimálně za polovinu, kola stejný, rozvody seženeš do 3-5tis. s přehledem,náplně stejný... A máš z dlouhodobého hlediska volných 100litrů na něco jinýho...

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Rudi píše:Jestli sem to dobře pochopil, asi sháníš passata nebo Polo, sedli jste do auta a jeli objíždět místní autobazary, jestli se jim tam něco neválí?

Ano přesně tak a nenašli sme nic :DDD jen stažený kilometříky :))) a pak ford fusion 1,4 16V za 129....Prej 80 tisic nalitano (r.v 2003)

Proto jsme se uchýlily k té druhe variantě polo za polovinu :D

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Bastard píše:tak pojištění minimálně za polovinu, kola stejný, rozvody seženeš do 3-5tis. s přehledem,náplně stejný... A máš z dlouhodobého hlediska volných 100litrů na něco jinýho...

To jo ale kde koupit Paštiku co je v pohodě a po prvních kilometrech do ni nezačnes sypat žlutásky :) :D......

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od vtuni »

já bych nový auto nechtěl už jen z principu že se v servise k tobě chovají, jak kdyby bylo auto jejich a ne tvoje, a jenom když si na něm umeješ okno v neautorizovaným servise tak ti padá záruka... :mrgreen:
bohužel ale je to tak... když k tomu připočtu to, jak to v autorizovaných servisech chodí... jak ti na autě budou dělat borci z druháku co jsou zrovna na praxi :lol: :lol: :lol: tak ne děkuji...

další věc je to že bud můžeš mít za 300 nový polo 1,2 v polovýbavě.. bez všeho možnýho ... nebo můžeš mít za 300 ojetý G-V GTI v plné náloži....

a uznej sám že tyhle dvě auta jsou každý trošku jiná liga...

provoz (pokud pominu spotřebu) stojí stejně... akorát že na ojetým autě si olej vyměním sám a bude mě to stát litr... u novýho auta musím jet na výměnu do VW...a bude mě to stát litrů 5 a to ještě nemám jistotu, že mi ho tam opravdu vyměnili... a jen neutřeli olejovej filtr od bordelu mastným hadrem (určitě si říkáš že tohle není možný...ale opak je pravdou, a děje se to poměrně často... sám vím osobně o dvou případech takovýhohle jednání v značkovým servisu (ale nebylo to VW) )

v druhým případě když nebudu chtít ligově rozdílný auta... tak si koupím zase polo... nějakou 2006 v plné náloži za 130 ... 70 si odložím na případnej servis :wink: a za kilo co mi zbyde poletím na hawai.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co se týče té poloakce... tak co jsem to jen tak zevrubně četl... tak to 0% navýšení se týká jen případu že po 12 měsících zaplatíš zbývající polovinu poloauta... :wink:
a o tomhle jsem už psal.. že je to de facto nereálný... že si koupíš auto za 150 ... a za rok našetříš dalších 150 aby jsi to zaplatil bezúročně...

cituji:
Na konci úvěrového období je možné zbývající částku doplatit nebo ji financovat prostřednictvím standardních produktů společnosti ŠkoFIN.
takže zapomeň na 0% RPSN... :wink:

ale to si musí každý rozmyslet co vlastně chce... mít nový auto je určitě krásný... ale já radši prostěojetý lepší auto v plné náloži než funglovýho sociála... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Rudi »

LubosBarta píše:
Rudi píše:Jestli sem to dobře pochopil, asi sháníš passata nebo Polo, sedli jste do auta a jeli objíždět místní autobazary, jestli se jim tam něco neválí?

Ano přesně tak a nenašli sme nic :DDD jen stažený kilometříky :))) a pak ford fusion 1,4 16V za 129....Prej 80 tisic nalitano (r.v 2003)

Proto jsme se uchýlily k té druhe variantě polo za polovinu :D
já myslel, že tadle doba je už dávno pryč, kdy se odpoledne seberu a jedu objet všechny bazary v okolí. To radši sednu k netu, najdu pár kusů, co by mi tak asi vyhovovalo, obvolám to a hald si udělám výlet na celej den...
Obrázek
dObRi dEN!

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Stug »

S novým autem už se nemusí jezdit jen do autorizovanýho servisu a záruka nepadá.
Jinak souhlas s Rudim.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od PlusOne »

Už jenom to, že kupující evidentně neví, co chce (ojetej velkej Passat, nebo nový malý Polo - velikostně tak rozdílný, jak jenom dvě auta můžou bejt) -to se pak těžko radí.

Passat je od začátku velké rodinné auto, takže se s ním podle toho jezdí. Nemůžeš čekat u auta za 120 tKč (což bude rok 2000-2001), že bude mít najeto 140.000 - to je prostě utopie. Vzhledem k tomu, jak ostatně psal Bastard, že sám něčím podobným procházím, vím, jak je těžký sehnat Passata v dobrém stavu (když odmyslím najetý kilometry, který pro mě nejsou až tak podstatný), proto jsem si na 99% jistej, že na žádnýho "pěkýho do pondělka" určitě nenarazíš.
Pokud přítelkyni vyhovuje Polo, tak co jí teda koupit jetější Polo? Nemyslím kdovíjak jetý, ale dva-tři roky starý - do 150tKč se myslím vejdeš. BTW, sestřence bude myslím teďko dobíhat leasing na její (má to na firmu), tak se ho bude chtít zbavit - pokud budeš chtít, poptám se, jestli by ho chtěla prodat. Je to teda 1.2 tříválec (tuším 44kW), černá barva, a je to ten čtyřokej model - kupovala ho v době, kdy VW vyšlo s posledním Polem, a vyprodávalo ten starší model...na detaily bych se musel poptat, ale myslím, že do tvého cenového limitu bychom se vešli...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“