Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Stug »

Plusíku vám už tam chybí jenom lupo a sharan : )
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od PlusOne »

Stug píše:Plusíku vám už tam chybí jenom lupo a sharan : )
No....v podstatě jo :-D My s mladou Golf a do budoucna Passat, otecko Touran (včera jsem se povozil, a hodně dobrý, až na krátkej chod plynovýho pedálu teda), sestřenka Polo...nějakej bohatej příbuznej s Touaregem by se šiknul, ale tak...i čtyři fauvé stačej ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

PlusOne píše:Už jenom to, že kupující evidentně neví, co chce (ojetej velkej Passat, nebo nový malý Polo - velikostně tak rozdílný, jak jenom dvě auta můžou bejt) -to se pak těžko radí.

Passat je od začátku velké rodinné auto, takže se s ním podle toho jezdí. Nemůžeš čekat u auta za 120 tKč (což bude rok 2000-2001), že bude mít najeto 140.000 - to je prostě utopie. Vzhledem k tomu, jak ostatně psal Bastard, že sám něčím podobným procházím, vím, jak je těžký sehnat Passata v dobrém stavu (když odmyslím najetý kilometry, který pro mě nejsou až tak podstatný), proto jsem si na 99% jistej, že na žádnýho "pěkýho do pondělka" určitě nenarazíš.
Pokud přítelkyni vyhovuje Polo, tak co jí teda koupit jetější Polo? Nemyslím kdovíjak jetý, ale dva-tři roky starý - do 150tKč se myslím vejdeš. BTW, sestřence bude myslím teďko dobíhat leasing na její (má to na firmu), tak se ho bude chtít zbavit - pokud budeš chtít, poptám se, jestli by ho chtěla prodat. Je to teda 1.2 tříválec (tuším 44kW), černá barva, a je to ten čtyřokej model - kupovala ho v době, kdy VW vyšlo s posledním Polem, a vyprodávalo ten starší model...na detaily bych se musel poptat, ale myslím, že do tvého cenového limitu bychom se vešli...
1,2 HTP neeee to mám fabii a ted sem delal komplet vybrus hlavy 2 válce hazely 9 a jeden 7 (tlaky) ted hazej vsechni 12 auto najeto 100 tisic,tak se to dalo udelat sice 10 v pytli ale auto jezdí jak novy....Ano je to tak je to težké sehnat pašíka v dobrým stavu,podle vinka si vyzjistim KM ale na druhou stranu kompletni serviska je dnes taky problem....

Kámo a my víme co chceme chcemě paštiku,ale prostě když není tak co máme dělat :((((,zítra se jedu podívat na jednu b5 predělanou na B6 do LIberce ta je za 100 litrů,ja a mlada sme pro passata,ale na druhou stranu když tady projedeš forum tak na nic normalního nenarazíš a když tak za nekřestanský prachy....

Nechápu jak může někdo za rv.2000 -2001 chtít 150 tisic ja prodával svoji 2002 2,5 TDI za 110 a podívej v jakým byla stavu....

Už sem psal tady někomu i na boru v naftě......
chci dobrej kus,už se mladá jednou spalila a ted to tak nenecham.....

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Nejlepší na tom je to že prostě pokud zítra nebo v uterý nic nebude asi fakt půjdeme do novýho....

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od PlusOne »

LubosBarta píše:Nejlepší na tom je to že prostě pokud zítra nebo v uterý nic nebude asi fakt půjdeme do novýho....
Jo, hele, už si tě vybavuju, ty jseš ten, co v inzerci každýmu nabízel, že za kilo si toho jeho Passata hned odveze - do jednoho jsi dokonce vkládal fotku modrého formouše v kombíku se světlým interiérem, nepletu se?

To se jako chlubíš, nebo proč je tu sakra tohle téma???? Si kup nový Poleno, když myslíš, že to pro tebe je to NEJ, no...netrpělivost je tvým největším nepřítelem :-) Aut je jako sraček, a je to vcelku umění vyfiltrovat pěknej kousek...jo, a ještě dotaz - NA KOLIK AUT SES BYL PODÍVAT?
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

PlusOne píše:
LubosBarta píše:Nejlepší na tom je to že prostě pokud zítra nebo v uterý nic nebude asi fakt půjdeme do novýho....
Jo, hele, už si tě vybavuju, ty jseš ten, co v inzerci každýmu nabízel, že za kilo si toho jeho Passata hned odveze - do jednoho jsi dokonce vkládal fotku modrého formouše v kombíku se světlým interiérem, nepletu se?

To se jako chlubíš, nebo proč je tu sakra tohle téma???? Si kup nový Poleno, když myslíš, že to pro tebe je to NEJ, no...
jj sem to já no :)))
Nechlubim autem co ma 10 let se chlubit nebudu jen sem proste soudnej a vim jaka je doba na prodej aut......
POLENO neni nej,to víme oba dva.......

Jj psal zkoušel sem to to snad pochopíš :))) .......

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Stug »

Já bych tenhle přístup pochopil třeba u mobilního telefonu, hr hrr teď hned, ale u auta ne :D Neber to zle, ale jsi zvláštní : )

ps: Nekoukej prvořadě na km, beztak ty b5 už budou mít leckerý najeto 300, 400kkm, koukej spíš na stav. Jo a Forda fakt ne.
Ovšem to, že spousta lidí na fóru žije v bludu o reálný ceně jejich auta můžu jenom potvrdit, ale na druhou stranu je to jen jejich věc a jejich problém.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od PlusOne »

LubosBarta píše: jj sem to já no :)))
Nechlubim autem co ma 10 let se chlubit nebudu jen sem proste soudnej a vim jaka je doba na prodej aut......
POLENO neni nej,to víme oba dva.......

Jj psal zkoušel sem to to snad pochopíš :))) .......
No já chápu, že hledáš auto, ale ty zas pochop, že to není otázka pár dní - nevím, jestli jsem prostě moc náročnej, ale hledal jsem čtyři měsíce, abych se nakonec domluvil s kolegou (a přesto doufám, že mi necukne - ještě to není úplně napevno). A rozhodně to nebylo stylem "objedem bazary" - proč taky, když máme Net, žejo. Pěkně prolízt sauto, tipcars, bazos, od vybraných si nechat poslat VINko, nechat ho ověřit, tím se vyfiltrovala polovina aut, no, a na zbytek jsem se jel podívat. Kvůli jednomu autu jsem jel 300 km, kvůli dalšímu 250. Chce to hlídat, a jednat rychle - ono pěkný auto málokdy vydrží dlouho.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Jinak na kolik aut byli mrknout ???? asi na 15 aut co bylo tady ve VC na tipcarsu a na Sauto projel jsme veskery bazary ve VC a nikde nic.......

Všude samej ford sama fobie II

Téma tu je proto že ani prodejce nových aut nemá auta na prodej :)))
Zítra bude představen na sardinii novej pašík :)))

Jen mě to prostě udivilo že ani nový auto si dnes nekoupíš a když tak budeš do Ledna čekat :DDD

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Stug píše:Já bych tenhle přístup pochopil třeba u mobilního telefonu, hr hrr teď hned, ale u auta ne :D Neber to zle, ale jsi zvláštní : )

ps: Nekoukej prvořadě na km, beztak ty b5 už budou mít leckerý najeto 300, 400kkm, koukej spíš na stav. Jo a Forda fakt ne.
Ovšem to, že spousta lidí na fóru žije v bludu o reálný ceně jejich auta můžu jenom potvrdit, ale na druhou stranu je to jen jejich věc a jejich problém.
To žije to máš pravdu,prostě chci li prodat dám na to cenovku občas mi sekce autobazar přijde jako že si znás dělaji pr**l :DDD

Je tu jdena paštika 2001 za 150 tisic :DDD
To opravdu nééé :DDDD
I když mi každej řekne že zrovna jeho auto je vymazlený a vybavený a poctivě najetý na ceně a roku to nic nemění.......

Nehledě na to že na vybavu se dnes až tak moc u prodejích a vykupech nejedná......
Na rovinu ve výkupu v jednom nejmenovanem bazaru za moji 2002 2,5 tdi v 4x4 a variantu a rekli me 85 taců :DDD

A to když si porovnám teda jak sem to auto mel já vybaveny a jaky kousky sou třeba tady tak si prostě říkam že lidi asi blázní :)))

před 3 roky sem dával 300 tisic a dneska je hodnota prostě 100 tis bohužel je to tak....

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Bastard »

Ale to je zcela normální,že auto není skladem... To nejsou rohlíky,který když uschnou,tak se namelou na strouhanku... Skladem bývají maximálně nějaké sociálky atd... Se můžeš podívat na volkswagen.cz co mají za skladové vozy...

LubosBarta
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2008 23:06
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od LubosBarta »

Bastard píše:Ale to je zcela normální,že auto není skladem... To nejsou rohlíky,který když uschnou,tak se namelou na strouhanku... Skladem bývají maximálně nějaké sociálky atd... Se můžeš podívat na volkswagen.cz co mají za skladové vozy...

už sem koukal a všechno prodej leden nebo unor :))).......

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešek v Autobazaru a u autorizováneho prodejce VW

Příspěvek od Rudi »

LubosBarta píše:Jinak na kolik aut byli mrknout ???? asi na 15 aut co bylo tady ve VC na tipcarsu a na Sauto projel jsme veskery bazary ve VC a nikde nic.......

Všude samej ford sama fobie II

Téma tu je proto že ani prodejce nových aut nemá auta na prodej :)))
Zítra bude představen na sardinii novej pašík :)))

Jen mě to prostě udivilo že ani nový auto si dnes nekoupíš a když tak budeš do Ledna čekat :DDD
asi sem blbej, ale já když hledám auto, tak mi je naprosto jedno, jestli bude 60km daleko nebo pro něj pojedu 700km přes celý Německo, pokud se mi to vyplatí. Prostě prozkoukám celej net, co se mi líbí, obvolám to, když se mi to líbí, nechám si poslat detaily, najdu něco dalšího po cestě nebo v okolí a další den jedu.
Nicméně teď už se nedivim, že většina lidí podobných tobě, kteří hledaj pouze v okolí, nikdy nic nenajdou nebo akorát pelechy. A proto pak radši jdou a koupěj nový bo prostě "nic v nabídce není". Podobná situace je, když jim řeknu, že sem 150-200km od nich a oni mi řeknou, že je to škoda, že takhle daleko nepojedou( a může to bejt auto jak za 70, tak za 300tis.), čili náklady na cestu cca 2000Kč i s jídlem. No co no, ať si koupěj v okolí mršinu dražší o 30tis., když se jim to vyplatí :D
Jen ať si proboha nikdo nestěžuje, že nejsou auta. Ty auta jsou, jen prostě musíte zvednout pr**l a jet i trochu větší štreku.
Obrázek
dObRi dEN!

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“