Trapasy-stalo se vám něco ?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Standa »

a proto takto o svým tátovi nemluvim :mrgreen: jednou jedinkrát jako puberťák jsem mezi kámoši řekl "fotr" a štve mě to dodnes :mrgreen:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od parizek_ltm »

s tim Tescem mi to pripomnelo, jak jsem kdysi prijel k nemu ja, jeste Fabii. Vypnu motor a vturanu telefon. Tak to zvednu...a pri telefonovani mam ve zvyku chodit. Kdyz jsem domluvil, samozrejme jsem naprosto vubec netusil, kde jsem auto zaparkoval. Asi deset minut jsem behal po parkovisti a pipal klicema, nez jsem auto nasel :lol:

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Shadow »

parizek_ltm píše:s tim Tescem mi to pripomnelo, jak jsem kdysi prijel k nemu ja, jeste Fabii. Vypnu motor a vturanu telefon. Tak to zvednu...a pri telefonovani mam ve zvyku chodit. Kdyz jsem domluvil, samozrejme jsem naprosto vubec netusil, kde jsem auto zaparkoval. Asi deset minut jsem behal po parkovisti a pipal klicema, nez jsem auto nasel :lol:
Jo tak to se mi taky stalo, a to dvakrát před Olympii v Brně.. :mrgreen: celej nadšenej z toho co si koupím přijedu do Olympie a pak kdo má to auto hledat? :mrgreen: :twisted: naštěstí to dobře dopadlo vždycky.. :) 8)

Skywo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 01.11.2008 17:47
Bydliště: Liptovsky Hradok

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Skywo »

Kamarat mi rozpraval jeho najvacsi trapas v zivote, zatial :mrgreen: Mal nejaky zapal varlat ci co. pri doktorkinej dokladnej kontrole gul, sa mu z cista jasna postavil. Pekna pani doktorka mu navrhla, ze nech si ide namocit hlavicku pod studenu vodu a ten nestastnik sa vratil s mokrou hlavou :mrgreen:

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Karapítko »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :jok: :jok: :jok: Tak to je mega trapas
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Shadow »

Skywo píše:Kamarat mi rozpraval jeho najvacsi trapas v zivote, zatial :mrgreen: Mal nejaky zapal varlat ci co. pri doktorkinej dokladnej kontrole gul, sa mu z cista jasna postavil. Pekna pani doktorka mu navrhla, ze nech si ide namocit hlavicku pod studenu vodu a ten nestastnik sa vratil s mokrou hlavou :mrgreen:
To mi připomělo kamarádův trapas, když u naší krásné doktorky byl na 17-ti leté prohlídce a ona že at si svlíkne kalhoty a trenky a on na ni vyvalil: Koule má mv pořádku a pták mi stojí! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od rapid.direct »

Měl jsem podezření na zánět močáku....takže hadičkou do.... kuk na močák...samozřejmě mě svlíkli, hodili na vozík, přikryli prostěradlem, přivezli na sál, prostěradlo sundali a já tam nahatej ležel před 2 sestrama, doktorama a 10 (z toho cca 8 holek) studentama medicíny.... celkem zážitek....píchli mi nějakej oblbovák před narkozou...mezi tím než mě uspali jak jsem byl oblblej jsem na celej sál se smíchem vykřikoval : páááárty, páááárty (asi mě zmátlo tolik lidí) ....to si nepamatuju, to mi vyprávěl doktor, když jsem se vzbudil...prej docela sranda,tam byla :mrgreen:

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Rudi »

:lol: :mrgreen: tak to je krutej zážitek :mrgreen:
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Vecernicek »

Jednou jsem hledal kolik mam dolit oleje do motoru u auta.
Šel jsem do hypernovy a našel jsem tam knížku: "Jak na to Golf/Jetta 2", stála 750,-Kč, takže jsme se jen podíval na hodnoty a nekoupil jsi ji.
Knížka se mi líbila a tak jsem později usoudil jestli by nešla odněkud stáhnout "zadáčo ty káčo"?!

Tak jsem do vyhledavace na http://www.seznam.cz" onclick="window.open(this.href);return false; napsal: "jak na to vw jetta"

První odkaz který naskočil byl http://www.vwclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a to byl největší trapas mýho života :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od PlusOne »

Vecernicek píše:Jednou jsem hledal kolik mam dolit oleje do motoru u auta.
Šel jsem do hypernovy a našel jsem tam knížku: "Jak na to Golf/Jetta 2", stála 750,-Kč, takže jsme se jen podíval na hodnoty a nekoupil jsi ji.
Knížka se mi líbila a tak jsem později usoudil jestli by nešla odněkud stáhnout "zadáčo ty káčo"?!

Tak jsem do vyhledavace na http://www.seznam.cz" onclick="window.open(this.href);return false; napsal: "jak na to vw jetta"

První odkaz který naskočil byl http://www.vwclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a to byl největší trapas mýho života :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Myslím, že největší byl, když ses narodil prdelí napřed, a nikdo to nepoznal...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od rapid.direct »

Večerník : ten byl hodně slabej...až trapnej řekl bych


+1: :mrgreen: dík voe, mám limonádu po celým stole vyprsklou :mrgreen:

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od krbec »

páááááááááááááááááááártyyyy :-D
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jerryxedos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 17.11.2009 11:22
Bydliště: j.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od jerryxedos »

PlusOne píše:
Stug píše: Tak u většiny jsem se naprosto luxusně zasmál, ale v tvojí kůži bych tehdy být nechtěl :repa:
No...já taky ne :-D Tohle byla poslední kapka, od té doby jsem alkohol omezil, a nikdy nechlastám úplně "do mrtva".
tak PAVLIKU,tva interpretace vanocniho vecirku me totalne rozsekala :mrgreen: a to i prestoze sem si rano namlatil a sedim doma se zlamanyma prstama na noze :(

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Karapítko »

Něco čerstvýho: ve čtvrtek jsem šel za kolegama z SE (jinej kancl) něco probrat a šel jsem za koleginí - u kopírky ji vypadl z kapsy tampón...
Představil jsem si jak ji zastavuju a podávám ztracený předmět a asi jsem trochu nabral barvu. V ten moment se otočila, chyt jsem ještě víc barvy a pak uviděla na zemi ten tampón a zrudla ona. Znovu se na mě podívala (zase jsem přidal na barvě), zrudla ještě víc, vrátila se, sebrala ho a zapadla na wecko.
Ani slovíčko, ale zajímavé to bylo :wink:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
jerryxedos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 17.11.2009 11:22
Bydliště: j.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od jerryxedos »

Karapítko píše:Něco čerstvýho: ve čtvrtek jsem šel za kolegama z SE (jinej kancl) něco probrat a šel jsem za koleginí - u kopírky ji vypadl z kapsy tampón...
Představil jsem si jak ji zastavuju a podávám ztracený předmět a asi jsem trochu nabral barvu. V ten moment se otočila, chyt jsem ještě víc barvy a pak uviděla na zemi ten tampón a zrudla ona. Znovu se na mě podívala (zase jsem přidal na barvě), zrudla ještě víc, vrátila se, sebrala ho a zapadla na wecko.
Ani slovíčko, ale zajímavé to bylo :wink:
sme jen lidi,ze? :wink: pro ni to muselo bejt daleko horsi :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“