Trapasy-stalo se vám něco ?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Vecernicek »

Se chováte jak malý děcka... no co, šla na zachod a tam si ju bez tebe pěkně vydrandila...

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od ron »

trapasů jsem zažil víc než je zdrávo, ale napadá mi jeden ze studií, takovej klasickej :oops:

v Brně na naší koleji jsme měli velmi solidní partičku asi 10 lidí a od rána do rána furt pili, courali a kecali :D
jedna taková obzvlášť zdařilá pijatika skončila sjezdem zábradlí z 2. do 1. patra po vzoru Macha a Šebestový, akurát kolega v mezipatře zapoměl odbočit a jel furt rovně, oknem až na dvůr z pěti metrů...když ho před půlnocí odvezli na šití k doktoru, šli jsme to zapít dál a mě napadlo, uspořádat turnaj v šermu (jeden kámoš dělal hist. šerm a měl na koleji i výbavu- drátěnou košili, měče, šišák, štít, atd.), mydlili jsme se u vrátnice asi půl hoďky, až to babu v kukani přestalo bavit a zavolala "Floydy", ti dorazili a hned kontrola totožnosti, já jim říkám v drátěný košili a s mečem v ruce - "pánové, tady jste na akademický půdě, tady nemáte žádný pravomoci a pozdravujte náčelníka"; no a ten co stál blíž mi dal přes držku a povídá: "tohohle študovanýho Robina Hooda si vezmem s sebou" :lol: a vodvezli mě rovnou na záchytku, cestou mi vzali meč a servali ze mě tu drátěnou košili... asi abych jim dorána nezrez :lol:
pikantní ovšem je, že ostatní si vzali drožku a jeli za náma a po dlouhý domluvě to ukecali , zaplatili za mě asi litr a vzali zpátky, druhej den jsem se šel těm policajtům omluvit a ten starší mi povídá, že v pohodě, ale že rytíře zatýkal za svojí kariéru poprvý :!:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od george 6 »

[quote="ron"]trapasů jsem zažil víc než je zdrávo, ale napadá mi jeden ze studií, takovej klasickej :oops:

Tak je dobrý story.... :twisted: :budo: :evil:

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od ron »

george 6 píše:
ron píše:trapasů jsem zažil víc než je zdrávo, ale napadá mi jeden ze studií, takovej klasickej :oops:

Tak je dobrý story.... :twisted: :budo: :evil:
dneska už jsem hodnej :oops:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Standa »

To ještě tenkrát, když jsem studoval poprvý :mrgreen: tak jsem šel jednoho krásnýho dne po Plzni a tam mě zastavili nějací skauti a vybírali na jejich podporu nějakej ten příspěvek. Jenže jakožto chudej student (c) Chudej Student :mrgreen: se mi zrovna přispět nechtělo, tak jsem jim řekl, ať se nezlobí a odešle jsem :oops:

Následujícího týdne, jako vzorný vysokoškolák, investoval jsem své ušetřené peníze do "akcíí" jednoho nejmenovaného Plzeňského moku :mrgreen: A později k večeru, již v polovědomí, zrovna jsem se trochu probral a zaslechl diskuzi o skautech. Tož nahodil jsem řeč, vyprávím mou nedávnou historku. Jenže značně pod parou a v té době zrovna se slovníkem jak od bandy dlaždičů, jsem tomu přidal grády a vyznělo to tak, že jsem vlastně ty skauty poslal do pr*dele. :mrgreen: :oops:
V tom se jedna slečna vedle mě zarazila a řekla, že je taky od skautů 8O Kamarád, co seděl naproti, mi řiká: "Ty woe, vždyť to tady před pěti minutama řikala, proto se o tom bavíme..." Tak jsem odešel za dveře, strašně jsem se začal ze zoufalosti smát, jakej jsem debil a co pak bylo, už si nepamatuju. Každopádně slečnu jsem od tý doby neviděl. :mrgreen: :mrgreen: Možná, že dobře, že tak :roll: :oops: :mrgreen:

Všem skautům se tímto omlouvám :oops:

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Karapítko »

ron píše: dneska už jsem hodnej :oops:
Za to máš mladýho a teď se mu říká Aragorn a je v Práglu viď :?: :lol: :lol: :lol:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od ron »

dobře Ty! :oops: :lol:
Karapítko píše:
ron píše: dneska už jsem hodnej :oops:
Za to máš mladýho a teď se mu říká Aragorn a je v Práglu viď :?: :lol: :lol: :lol:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“