Trapasy-stalo se vám něco ?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Začalo to tím,že nezvedám telefony,který nemám v seznamu...
Jednoho krásnýho dne mi zvonil telefon a jelikož ho neznám,nezvedal jsem.Za Hodinu znova,ale číslo jiný.Opět jsem nezvedal.Za chvíli volá kamarád,že když mi volá ze služebního (kterej jsem neměl v seznamu),tak bych to mohl zvednout a ať ho neseru a dám si ho do seznamu.Tak jsem si čísílko uložil.Podstatná věc je,že se s kamarádem zdravíme zdar <->.Takže druhej den zvoní telefon,Petřík ho zvedne a zahlásí:zdar pyčo!
Na druhé straně chvíli ticho,potom slyším:Dobrý den,u telefonu bla bla bla Telefonika ou tú,hovořím prosím s panem bla bla bla?... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jenom jsem to položil...
zřejmě jsem si uložil to druhý číslo :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od kuba4you »

KOŠŤÁL píše:Začalo to tím,že nezvedám telefony,který nemám v seznamu...
Jednoho krásnýho dne mi zvonil telefon a jelikož ho neznám,nezvedal jsem.Za Hodinu znova,ale číslo jiný.Opět jsem nezvedal.Za chvíli volá kamarád,že když mi volá ze služebního (kterej jsem neměl v seznamu),tak bych to mohl zvednout a ať ho neseru a dám si ho do seznamu.Tak jsem si čísílko uložil.Podstatná věc je,že se s kamarádem zdravíme zdar <->.Takže druhej den zvoní telefon,Petřík ho zvedne a zahlásí:zdar pyčo!
Na druhé straně chvíli ticho,potom slyším:Dobrý den,u telefonu bla bla bla Telefonika ou tú,hovořím prosím s panem bla bla bla?... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jenom jsem to položil...
zřejmě jsem si uložil to druhý číslo :mrgreen:
my jsme seděli v hospodě a kámoš potřeboval číslo na taxi nebo nějakou pizzu (už nevím) tak volal na 1188 a poveděl ji co chce ona že ano ať chvíli počká druhý kámoš trochu hlasitěji zvolal ,,tak co má tam ta piča něco?´´ a s telefonu se ozvalo ,,tak ta piča už vám nic neřekne´´ a zavěsila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od patper »

.....jasne ze stalo :!:
Souseda jsem zahlednul v kvadru,tak mu rikam - kam jsi se tak vyfiknul,asi nejakej mejdan cooooo :mrgreen: ....a on - jdeme na pohreb,umrela nam mamka :!: No ty vwole,v tu chvili bych se nejradsi propadnul :oops: :evil:

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od widle »

kuba4you píše:
my jsme seděli v hospodě a kámoš potřeboval číslo na taxi nebo nějakou pizzu (už nevím) tak volal na 1188 a poveděl ji co chce ona že ano ať chvíli počká druhý kámoš trochu hlasitěji zvolal ,,tak co má tam ta piča něco?´´ a s telefonu se ozvalo ,,tak ta piča už vám nic neřekne´´ a zavěsila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak zavolej te pi.i, ať mi příjde umýt monitor... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od napster »

Taky se mi stalo. byl jsem 18hod v práci a ráno mi furt volal kamarád a já když jsem to viděl,tak jsem to vytípnul,pprotože on pořád potřebuje někam hodit za hodku mi znova zvonil telefon a jak sjem byl rozespalej,tak jsem to zvednul a řekl mu" nikam ti nejedu p*čo zavolej si někomu jinýmu bohužel to byl můj dispečer a jednalo se o cestu do Engladnu tzn tenhle hovor mě stál 6500kč,který sjem si mohl vidělat... od tý doby mam nastavený,že když mi někdo volá,tak telefon mi přečte jméno volajícího :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od hanzhou »

napster píše:Taky se mi stalo. byl jsem 18hod v práci a ráno mi furt volal kamarád a já když jsem to viděl,tak jsem to vytípnul,pprotože on pořád potřebuje někam hodit za hodku mi znova zvonil telefon a jak sjem byl rozespalej,tak jsem to zvednul a řekl mu" nikam ti nejedu p*čo zavolej si někomu jinýmu bohužel to byl můj dispečer a jednalo se o cestu do Engladnu tzn tenhle hovor mě stál 6500kč,který sjem si mohl vidělat... od tý doby mam nastavený,že když mi někdo volá,tak telefon mi přečte jméno volajícího :mrgreen:
tak tohle je hodne dobry! :D

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Standa »

určitě trapasů bylo víc :lol: ale co si teď zrovna vzpomenu, tak kdysi na lyžáku jsem jel na tom vleku, co si člověk zahákne mezi nohy. Mno a nahoře se za to zatáhne a pustí a člověk už jede po svých. Jenže to bych nesměl mít bundu, za kterou se to zaseklo a tak nějak jsem pokračoval ve výletu :mrgreen: :lol: projel jsem první brzdící tyče vleku, tak dobrý, vlek stojí. Problém byl, že jsem se zaboha nemohl vyháknout, načež se vlek opět rozjel a já už nedosáhnul pořádně na zem, jak jsem tam visel :mrgreen: Nakonec přiběhla obsluha a pomohla mi :mrgreen: :mrgreen: Dolu jsem naštěstí nejel. :mrgreen:
Asi o hodinu později spolužačky stály dole ve frontě a jeden z tý obsluhy tam prej řiká: "Tak už jsem měl dneska prvního oběšence..." :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Storm »

No já měl spíše problém na to vůbec nasednout, tenkrát na lyžáku jsem na tom jel poprvé, byla tam klasická kotva mezi nohy. No první pohled ve frontě, tak to jsem si říkal v pohodě, díval jsem se jak na to všichni nasedají a nepřišlo mi to nějak těžký. Pak na mě došla řada, čekám až dojede ta kotva, hodím mezi nohy a samozřejmě cuk a ležím na zemi. No v pohodě, tak snad na podruhý pokus to půjde, si říkám. Jenže to dopadlo stejně. To už se na mě z té velice dlouhé fronty začli dívat lidi, co to tam nacvičuju. Některým docházela trpělivost, tak v době, kdy jsem se zvedal vždy ze země, naskakovali na volné kotvy a mířili nahoru. No opakovalo se to takto hodněkrát. :lol: Pak už vylezl chlápek z boudy a dal mi základní instrukce. Další pokusy po sjezdu už byly na poprvé. :)
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Nirthy »

Sem byl jednou na akci s kamosem. A bylo me zle tak sem chrapal v aute (blbe me nebylo z chlastu). A kamos (budeme mu rikat Tomas) mi tam dotahl nejakyho svyho kamosa. tak tam sedim s tim borcem a Tomas odejde. Asi po hodine se vraci Tomas s hoooodne hooodne lxsni samickou. A ja tak koukam a rikam "hele Tomas a vede si nejakou kundu na vymrdani". A borec vedle me. "No to je moje stara. ":)

Uživatelský avatar
george 6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 22.02.2010 17:55
Bydliště: Brno

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od george 6 »

Nirthy píše:Sem byl jednou na akci s kamosem. A bylo me zle tak sem chrapal v aute (blbe me nebylo z chlastu). A kamos (budeme mu rikat Tomas) mi tam dotahl nejakyho svyho kamosa. tak tam sedim s tim borcem a Tomas odejde. Asi po hodine se vraci Tomas s hoooodne hooodne lxsni samickou. A ja tak koukam a rikam "hele Tomas a vede si nejakou kundu na vymrdani". A borec vedle me. "No to je moje stara. ":)
Tak tenhle trapásek je luxusní.... :dog: :mad3:

Uživatelský avatar
101
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od 101 »

Já měl hodně hodně luxusní trapas na motorce. Bylo mi čerstvě 18 a dělal jsem si řidičák na auto. Vracel jsem se z cvičný jízdy- ukázkově zaparkovat felicii, rozloučit se s instruktorkou a hurá na motorku, na který jsem do autoškoly přijel. Když jsem motorku startoval, tak koukám, že mě pozoruje hezká mladá holčina s tatíkem, co jí asi přivezl na jízdy. Oba se bradou opírali z každý strany auta o rám otevřených dveří a koukali jak budu odjíždět. Tak jsem se namistrovaně trochu prudčejc rozjel, abych před holčinou hodil machra, jenže jsem si já idiot zapoměl odemknout přední kolo takovým krouceným cca 2 metry dlouhým lankem se zámkem, co se dává na kola. Když se po třech metrech jízdy lanko na osu předního kola navinulo, hodil jsem po jeho zablokování ukrutnou držku přes řídítka a to ještě přímo před kapotou jejich auta. Sesbíral jsem se, motorku odtlačil tři metry zpátky, abych odmotal ten zámek a jel se někam zahrabat.. Ani nevím, jestli se holčina s tatíkem podělali smíchy, páč jsem se jejich směrem ani neodvážil podívat :D :D :D

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Tomášek »

101 píše:Já měl hodně hodně luxusní trapas na motorce. Bylo mi čerstvě 18 a dělal jsem si řidičák na auto. Vracel jsem se z cvičný jízdy- ukázkově zaparkovat felicii, rozloučit se s instruktorkou a hurá na motorku, na který jsem do autoškoly přijel. Když jsem motorku startoval, tak koukám, že mě pozoruje hezká mladá holčina s tatíkem, co jí asi přivezl na jízdy. Oba se bradou opírali z každý strany auta o rám otevřených dveří a koukali jak budu odjíždět. Tak jsem se namistrovaně trochu prudčejc rozjel, abych před holčinou hodil machra, jenže jsem si já idiot zapoměl odemknout přední kolo takovým krouceným cca 2 metry dlouhým lankem se zámkem, co se dává na kola. Když se po třech metrech jízdy lanko na osu předního kola navinulo, hodil jsem po jeho zablokování ukrutnou držku přes řídítka a to ještě přímo před kapotou jejich auta. Sesbíral jsem se, motorku odtlačil tři metry zpátky, abych odmotal ten zámek a jel se někam zahrabat.. Ani nevím, jestli se holčina s tatíkem podělali smíchy, páč jsem se jejich směrem ani neodvážil podívat.
lol tak to je dobra pr**l :mrgreen:

to ja jednou pred gymplem na motorce, patek 14.00, cela skola koncila, ja namachrovane v kozeny budne sedl na masinu, nastartuju, jedu a po 10metrech masina cchcipne, asi 10min sem zkousel startovat a zkouset co a jak a nic a az pakmi doslo ze sem si nezapnul benzin :D

Uživatelský avatar
101
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od 101 »

Jo tak to je klasika :lol: :lol: Machrování před spolužákama zákonitě končí nehorázným trapasem :D

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od Tomášek »

101 píše:Jo tak to je klasika :lol: :lol: Machrování před spolužákama zákonitě končí nehorázným trapasem :D
jediny stesti ze clovek ma helmu, jinak by slo videt ze se stydis az na prdeli :mrgreen:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Trapasy-stalo se vám něco ?

Příspěvek od PlusOne »

Na prvním vánočním večírku, co jsem byl ve firmě, jsem se ožral jak hovado, tahal jsem generálního ředitele na panáka, tykal jsem mu, a oslovoval jsem ho křestním jménem.
Posléze jsem se ještě dozvěděl, že jsem měl tendence se družit s účetníma, jednu jsem tam pořád štípal do zadku, a druhé jsem přes halenku osahával špíčky. Se všema jsem si tykal s tím, že děláme v jedné firmě, a tak co, žejo....druhý den ráno jsem se nemohl pohnout z postele, bylo mi blbě jak prase, takže jsem do práce nešel (večírek byl ve čtvrtek), kolegové mi posléze povykládali, že se po mě sháněla sekretářka generálního s tím, že pan ředitel ráno poznamenal, že máme na **** oddělení nějaké "nebojácné mladé hochy".

Měsíc jsem pak chodil kanálama, a z pohledu na generálního mi není dobře dodnes....a vánočních večírků se pro vlastní dobro neúčastním...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“