kouříte?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Kouříte?

Ne
43
57%
Ano
18
24%
přestal jsem
10
13%
příležitosně
5
7%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

kouříte?

Příspěvek od napster »

Otevřu kaslik u auta a vidim XX krabiček od cigaret. jelikož nevyhazuju věci z oken,tak krabičky rovnam do kasliku a jednou za čas to vyhodim a tak mě napadla otázka Kouříte,nekouříte,přestáváte?

Jak dlouho- 3roky
Jaký cigarety na začátku- Davidoff Platinum(kdysi 60kč,teď 84kč)
Jaký cigarety poslední dobou- Marlboro Intense 70kč
Přílohy
můj kaslik u auta
můj kaslik u auta
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
DurexElite
Profík
Profík
Příspěvky: 1132
Registrován: 16.02.2009 21:47
Bydliště: Protivín a Plzen - kolej
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od DurexElite »

neee nikdy, je to hnus ;-)
G4 1,9 TDI AHF 81 KW (Recaro BBS, GTI Exclusive) EGR OFF, -30/-30, Jednohmota (AXR, Ferodo Sport), Sprint 764, dlouhodobá 5L/100
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=192915

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: kouříte?

Příspěvek od Martin. D »

Nikdy jsem to ani nezkoušel. A jsem na to hrdej. Vdečím za to rodičům :!: :wink: Radši ty peníze strkám do auta :mrgreen:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: kouříte?

Příspěvek od PlusOne »

Jedno téma o cigárech asi nestačilo....

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... denn%C4%9B" onclick="window.open(this.href);return false;

A k otázce:
V momentě, kdy tátovi našli rakovinu močového měchýře (po rakovině plic u kuřáků druhé nejčastější onemocnění), jsem to hooodně omezil (cca 2-3 denně). Teď, co přítelkyně otěhotněla, jsem přestal (resp. hodně omezil - dám si třeba na nějaké pitce, ale to je fakt příležitostně - nekouřím denně).
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Stug »

Nekouřim, ale v taštičce u sebe mám vždycky vanilkový doutníčky a ty si občas dám.

Plusíku tvoje jednání naprosto chápu, ale hodim sem odkaz na jeden článek, respektive diskusi, kde to ten člověk (Jan Bouček, Praha) píše naprosto přesně a jednoduše:
http://www.novinky.cz/diskuse?id=216066 ... tionId=253
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od widle »

Stug píše:Nekouřim, ale v taštičce u sebe mám vždycky vanilkový doutníčky a ty si občas dám.

Plusíku tvoje jednání naprosto chápu, ale hodim sem odkaz na jeden článek, respektive diskusi, kde to ten člověk (Jan Bouček, Praha) píše naprosto přesně a jednoduše:
http://www.novinky.cz/diskuse?id=216066 ... tionId=253
a zde je reakce:
Karel Oesterreicher, Dvory nad Lužnicí



Jan Brouček, Praha řekl(a):
"Nechápu, proč se stále tají pravda, ale hlavní příčinou zvýšeného výskytu rakoviny je dieselovy motor a jeho mikročástice v ovzduší."
reakce:
Mozna se mylim, ale rekl bych, ze tohle muze mit vliv pouze na rakovinu plic. Na rakovinu delozniho cipku asi jen tezko...
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Stug »

widle píše:
Stug píše:Nekouřim, ale v taštičce u sebe mám vždycky vanilkový doutníčky a ty si občas dám.

Plusíku tvoje jednání naprosto chápu, ale hodim sem odkaz na jeden článek, respektive diskusi, kde to ten člověk (Jan Bouček, Praha) píše naprosto přesně a jednoduše:
http://www.novinky.cz/diskuse?id=216066 ... tionId=253
a zde je reakce:
Karel Oesterreicher, Dvory nad Lužnicí

Jan Brouček, Praha řekl(a):
"Nechápu, proč se stále tají pravda, ale hlavní příčinou zvýšeného výskytu rakoviny je dieselovy motor a jeho mikročástice v ovzduší."
reakce:
Mozna se mylim, ale rekl bych, ze tohle muze mit vliv pouze na rakovinu plic. Na rakovinu delozniho cipku asi jen tezko...
Jistě, plíce si nosíš v izolovanym baťohu na zádech a vůbec nejsou v těle s ostatními orgány.

Říká ti něco jako prostup malinkejch molekul skrz kůži, což se řeší třeba v Ostravě v souvislosti s Mittalem?
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Tomášek »

zrovna v sobotu sem se o tom bavil s tatikem kterej kouril par let.. to musi lizt do penez jak svina, kdyz si date krabku denne..

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: kouříte?

Příspěvek od Karapítko »

Nekouřím, a jak se tak dívám na šéfa...
... tak s tím asi hned tak ani nezačnu. :idea: :idea: :idea:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: kouříte?

Příspěvek od raduzzz »

jn leze :roll: o tom žádná

Já kuřím 4 roky, dřív petry 44Kč, dnes petry a LM 69Kč, semtam pink elefant :mrgreen:

Přestat se dá, už jsem to nekolikrát zkoušel, vydržel jsem max. 2 měsíce. Ono totiž musíš se izolovat od kámošů hospody, akcí kde by se mohly vyskytovat cigára (takže i práca) :mrgreen:

Moja babi říká: na něco umřít musíme :!:
Pásovec 81 kW

KasMen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 15.02.2009 19:35
Bydliště: Praha 10

Re: kouříte?

Příspěvek od KasMen »

Tomášek píše:zrovna v sobotu sem se o tom bavil s tatikem kterej kouril par let.. to musi lizt do penez jak svina, kdyz si date krabku denne..
Uplně neskutečně, krabka denně (70,-/ks) 2100,-/měsíc 25200,-/rok 126000,-/5 let... to si radši koupim každejch 5 let auto... :mrgreen:

//Já samozřejmě nekouřim....
Octavia I 1,9TDi ex.: Golf IV 1,8T Highline; Vento 1,9TDi; Fiat 126p 650E :)

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Tomášek »

KasMen píše:
Tomášek píše:zrovna v sobotu sem se o tom bavil s tatikem kterej kouril par let.. to musi lizt do penez jak svina, kdyz si date krabku denne..
Uplně neskutečně, krabka denně (70,-/ks) 2100,-/měsíc 25200,-/rok 126000,-/5 let... to si radši koupim každejch 5 let auto... :mrgreen:

//Já samozřejmě nekouřim....
presne moje slova.. navic nekomu jedna krabicka nestaci a ono za 5let x2 uz je slusna položka

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Shadow »

raduzzz píše:jn leze :roll: o tom žádná

Já kuřím 4 roky, dřív petry 44Kč, dnes petry a LM 69Kč, semtam pink elefant :mrgreen:

Přestat se dá, už jsem to nekolikrát zkoušel, vydržel jsem max. 2 měsíce. Ono totiž musíš se izolovat od kámošů hospody, akcí kde by se mohly vyskytovat cigára (takže i práca) :mrgreen:

Moja babi říká: na něco umřít musíme :!:
Tohle bychbral spíš jako výmluvu, když se chce,všechno jde, jen musí mít člověk silnou a pevnou vůli :wink: místo tej krabky denně bych si radši koupil 2 litry benzínu a projel se někde 30 km daleko. Aspoň požitek :)Ale že byc hbyl proti kuřákům to ne, je to vlastně jejich věc. Nikomu nic nevyčítám :) Jinak já jsem nekuřák :lol:

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

kuřáci zasraný
Obrázek

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: kouříte?

Příspěvek od Karapítko »

Milý Košťále,
dle tvého vyjádření výše usuzuji, že se mentálně pohybuješ v kruzích, které nejsou myšlenkově zcela kompatibilní s kuřáckou komunitou. Nicméně stejně jako já, tak i mnozí další zde na klubu by ocenili, kdyby jsi za svůj názor bojoval místo vulgarismů třeba nošením žlutého trička s výrazným červeným nápisem PŘESTANEŠ-LI KOUŘIT, DO 5TI LET UŠETŘÍŠ NA NOVÉ AUTO!.
Je třeba v tomto světě, plném násilí, hledat cestu jak sdělit svůj názor a současně pozitivně motivovat oslovenou skupinu. Přemýšlej Košťále, jsi inteligentní hoch, jistě na něco přijdeš.
Mír s tebou
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Je důležité zachovat paniku...

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“