kouříte?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Kouříte?

Ne
43
57%
Ano
18
24%
přestal jsem
10
13%
příležitosně
5
7%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Wegas »

zacinal sem na davidoffkach (uz neevim za kolik), presidlil na petry (taky uz nevim za kolik) a ted sem se na poslednich par let ustalil na startkach.

z rakoviny strach nemam, pach kdybych se mel porad neceho bat, tak stravim zivot ve strachu a nic si neuziju :D
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Shadow »

Kuny1991 píše:Nekouřím, v životě jsem neměl v hubě cigáro a nijak po tom netoužím - ať už ze strachu z rakoviny nebo z finanční stránky... jako kolega nahoře jsem chudý student s vlastním vozem za vlastní peníze takže mi nezbývají "drobáky" na kupóny na raka :mrgreen:
Sám bych to neřekl líp.. ;-)

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: kouříte?

Příspěvek od Karapítko »

widle píše: kémo, to dementovi nevysvětlíš :mrgreen: :mrgreen:
On néééni dement, on je maximálně JSEMDEMENT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jinak je to citlivý inteligentní hoch, který svoji duši skrývá za vulgarismy a rádoby drsnou slupku. Já ho máááám ráááád :!: :!: :!:
Je důležité zachovat paniku...

Infernal_Vampire

Re: kouříte?

Příspěvek od Infernal_Vampire »

PlusOne píše:Jedno téma o cigárech asi nestačilo....

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... denn%C4%9B" onclick="window.open(this.href);return false;

A k otázce:
V momentě, kdy tátovi našli rakovinu močového měchýře (po rakovině plic u kuřáků druhé nejčastější onemocnění), jsem to hooodně omezil (cca 2-3 denně). Teď, co přítelkyně otěhotněla, jsem přestal (resp. hodně omezil - dám si třeba na nějaké pitce, ale to je fakt příležitostně - nekouřím denně).
To už zapadlo. :lol:

Jinak nekouřím a líbat se s holkou, která cigarety kouří je jak olizovat popelních či vajgly. Je to hnus velebnosti, proto se takovým vyhnu. Jistě, že jsme cigarety i doutníky v 5ti letech koušel, ale to stála krabka 20kč a jsem rád, že mi to nechutnalo.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: kouříte?

Příspěvek od PlusOne »

Infernal_Vampire píše:
PlusOne píše:Jedno téma o cigárech asi nestačilo....

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... denn%C4%9B" onclick="window.open(this.href);return false;

A k otázce:
V momentě, kdy tátovi našli rakovinu močového měchýře (po rakovině plic u kuřáků druhé nejčastější onemocnění), jsem to hooodně omezil (cca 2-3 denně). Teď, co přítelkyně otěhotněla, jsem přestal (resp. hodně omezil - dám si třeba na nějaké pitce, ale to je fakt příležitostně - nekouřím denně).
To už zapadlo. :lol:

Jinak nekouřím a líbat se s holkou, která cigarety kouří je jak olizovat popelních či vajgly. Je to hnus velebnosti, proto se takovým vyhnu. Jistě, že jsme cigarety i doutníky v 5ti letech koušel, ale to stála krabka 20kč a jsem rád, že mi to nechutnalo.
Před deseti lety byla taky hodnota koruny někde jinde, že ano...a před dvaceti lety stál rohlík 40 halířů - od té doby sice šly ceny nahoru, ale s nima i platy...některé věci tak vycházejí levněji teď, než za totáče, nemluvě o tom, že třeba vůbec nebyly k sehnání.

BTW, téma zapadlo, takže budem vesele zakládat nové? Jestli to takhle děláš i ve čtverkařské secki, to tě modeři musejí mít rádi... :mrgreen:
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

[quote="KarapítkoJá ho máááám ráááád :!: :!: :!:[/quote]
jako chlap chlapa? :mrgreen: fuj ,je mi blbě... :mrgreen:
Obrázek

Infernal_Vampire

Re: kouříte?

Příspěvek od Infernal_Vampire »

PlusOne píše:Před deseti lety byla taky hodnota koruny někde jinde, že ano...a před dvaceti lety stál rohlík 40 halířů - od té doby sice šly ceny nahoru, ale s nima i platy...některé věci tak vycházejí levněji teď, než za totáče, nemluvě o tom, že třeba vůbec nebyly k sehnání.

BTW, téma zapadlo, takže budem vesele zakládat nové? Jestli to takhle děláš i ve čtverkařské secki, to tě modeři musejí mít rádi... :mrgreen:
Nedělám, byl to jen rýpanec. :mrgreen:
Jinak s tím růstem platů máš a zároveň nemáš pravdu. V poslední době ceny rostou a platy stojí. :wink:

Uživatelský avatar
deywis
Pilot
Pilot
Příspěvky: 886
Registrován: 12.05.2008 23:53
Bydliště: vyškov

Re: kouříte?

Příspěvek od deywis »

začal jsem před 4 lety v 17ti. prvně to bylo sem tam na akci. pak to bylo krabka na akci, pak jedna cigaretka denně a už to jelo. Jelikož poslední rok jsem dělal pingla, kouřil jsem 20-40 cigaret denně.
Od prvního března nekouřím. Přestal jsem ze dne na den. Ale odkládal jsem si denně těch 70,- za krabku jako bych kouřil dál. no a v srpnu jsem za to jel s přítulí na 11 dní letecky na dovolenou... :mrgreen:
Koupim zachovalé přední sedačky do pola 86C/ golfa2, neprodřené a neprosezené, ideálně origo polosporty/ anatomy.

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: kouříte?

Příspěvek od Karapítko »

KOŠŤÁL píše: jako chlap chlapa? :mrgreen: fuj ,je mi blbě... :mrgreen:
Ne ne ty malý popleto, já cítím téměř éterickou přítomnost duševního souznění 8) 8) 8)

Tělesné souznění, které máš jistě na mysli, je záležitost delší doby (ach ta má tradiční výchova). Ale obávám se, že na něco podobného nejsem připraven. Navíc mám dlouhodobý vztah s jistou ženou... Nebudu obtěžovat detaily a nerad bych tě ranil, ale můj život se ubírá jinými stezkami. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: kouříte?

Příspěvek od PlusOne »

Karapítko píše:
KOŠŤÁL píše: jako chlap chlapa? :mrgreen: fuj ,je mi blbě... :mrgreen:
Ne ne ty malý popleto, já cítím téměř éterickou přítomnost duševního souznění 8) 8) 8)

Tělesné souznění, které máš jistě na mysli, je záležitost delší doby (ach ta má tradiční výchova). Ale obávám se, že na něco podobného nejsem připraven. Navíc mám dlouhodobý vztah s jistou ženou... Nebudu obtěžovat detaily a nerad bych tě ranil, ale můj život se ubírá jinými stezkami. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Krátce a stručně:
Ženatej latentní bukvičák s dvěma dětma (asi vlastníma)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: kouříte?

Příspěvek od raduzzz »

deywis píše:odkládal jsem si denně těch 70,- za krabku jako bych kouřil dál. no a v srpnu jsem za to jel s přítulí na 11 dní letecky na dovolenou... :mrgreen:
to si moja nesmí nikdy přečíst :mrgreen: :mrgreen:
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Karapítko píše:

Tělesné souznění, které máš jistě na mysli, je záležitost delší doby (ach ta má tradiční výchova). Ale obávám se, že na něco podobného nejsem připraven. Navíc mám dlouhodobý vztah s jistou ženou... Nebudu obtěžovat detaily a nerad bych tě ranil, ale můj život se ubírá jinými stezkami. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
já se jen zeptal,abych věděl na čem jsem,protože toto opravdu není oblast,která by mě zajímala...
PlusOne píše: Krátce a stručně:
Ženatej latentní bukvičák s dvěma dětma (asi vlastníma)
i přes mou vysokou inteligenci a široký rozhled nedovolující mi používat pokleslý humor a vulgární výrazy ,mě nenapadá nic jiného než:debiléééé :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Tom89
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.01.2009 12:23
Bydliště: Dolsn City
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Tom89 »

Infernal_Vampire píše:
PlusOne píše:Jedno téma o cigárech asi nestačilo....

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... denn%C4%9B" onclick="window.open(this.href);return false;

A k otázce:
V momentě, kdy tátovi našli rakovinu močového měchýře (po rakovině plic u kuřáků druhé nejčastější onemocnění), jsem to hooodně omezil (cca 2-3 denně). Teď, co přítelkyně otěhotněla, jsem přestal (resp. hodně omezil - dám si třeba na nějaké pitce, ale to je fakt příležitostně - nekouřím denně).
To už zapadlo. :lol:

Jinak nekouřím a líbat se s holkou, která cigarety kouří je jak olizovat popelních či vajgly. Je to hnus velebnosti, proto se takovým vyhnu. Jistě, že jsme cigarety i doutníky v 5ti letech koušel, ale to stála krabka 20kč a jsem rád, že mi to nechutnalo.
Vampe jenom bych se tě zeptal.Ty si o rok starší než já a to mě chceš říct že si pamatuješ krabku za 20 Kč.To si pamatuješ možná tak z vykládání a ne ze svojí skušenosti.Já si jako děcko pamatuju krabku za 35 a byli to červené petry kolem roku 97-99 bo sem jich chodil kupovat tatkovy.Já kouřím petry a cca.4 roky

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Nirthy »

Kouril sem Lucky Strike (Asi 2roky). A uz nejaky 4roky cistej. A misto toho si nechavam kourit :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Shadow »

Nirthy píše:Kouril sem Lucky Strike (Asi 2roky). A uz nejaky 4roky cistej. A misto toho si nechavam kourit :mrgreen:
tak je to správně.. :mrgreen: :mrgreen: BTW: počkat Nirthy z velmezu? nehráváš náhodou(nehrával si) u nás ve Zvoli v pekle? :idea:

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“