kouříte?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Kouříte?

Ne
43
57%
Ano
18
24%
přestal jsem
10
13%
příležitosně
5
7%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Milý zaměstnanče nadnárodní společnosti se sídlem v....
Jsem rád,že mě považuješ za inteligentního hocha.
Jakožto od inteligentního chlapce,jsem od Tebe považoval jako samozřejmost,že mé rádobyvulgární vyjádření bude z Tvé starny pochopeno.



Vyjádření:Nikdy jsem nekouřil ani tabákové výrobky,ani jiné eklhafty,které se kouřit dají.Kuřáci mi nevadí,pokud mi to nefoukají přímo do xychtu.Do hospody semtam zajdu a to,že se tam hulí beru jako samozřejmost.
Obrázek

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: kouříte?

Příspěvek od Karapítko »

K mému výše příspěvku mne motivovalo včerejší shlédnutí dílu Červeného trpaslíka, ve kterém se jistý hologram Rimmer změní v "moderátora konfliktů" a vyjadřuje způsobem, který jsem se pokusil napodobit a také tvůj příspěvek :D .

Docela jsi mi nahrál a tak jsem neváhal... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: kouříte?

Příspěvek od raduzzz »

Shadow píše:
raduzzz píše:jn leze :roll: o tom žádná

Já kuřím 4 roky, dřív petry 44Kč, dnes petry a LM 69Kč, semtam pink elefant :mrgreen:

Přestat se dá, už jsem to nekolikrát zkoušel, vydržel jsem max. 2 měsíce. Ono totiž musíš se izolovat od kámošů hospody, akcí kde by se mohly vyskytovat cigára (takže i práca) :mrgreen:

Moja babi říká: na něco umřít musíme :!:
Tohle bychbral spíš jako výmluvu, když se chce,všechno jde, jen musí mít člověk silnou a pevnou vůli :wink: místo tej krabky denně bych si radši koupil 2 litry benzínu a projel se někde 30 km daleko. Aspoň požitek :)Ale že byc hbyl proti kuřákům to ne, je to vlastně jejich věc. Nikomu nic nevyčítám :) Jinak já jsem nekuřák :lol:
správně a tu málo kdo z nás vykouřenců má :) to máš už tak: koupím plnou, koupím karton, večer se jedu projet (zapálím si při tom). A na auto šetřím taky tak. Kafé bez cigára a pivo těžko to de jedno bez druhýho, ale dokážu se aj přemoct a celej den nekuřit, a to nejenom po draku :mrgreen:
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Shadow »

raduzzz píše:
Shadow píše: Tohle bychbral spíš jako výmluvu, když se chce,všechno jde, jen musí mít člověk silnou a pevnou vůli :wink: místo tej krabky denně bych si radši koupil 2 litry benzínu a projel se někde 30 km daleko. Aspoň požitek :)Ale že byc hbyl proti kuřákům to ne, je to vlastně jejich věc. Nikomu nic nevyčítám :) Jinak já jsem nekuřák :lol:
správně a tu málo kdo z nás vykouřenců má :) to máš už tak: koupím plnou, koupím karton, večer se jedu projet (zapálím si při tom). A na auto šetřím taky tak. Kafé bez cigára a pivo těžko to de jedno bez druhýho, ale dokážu se aj přemoct a celej den nekuřit, a to nejenom po draku :mrgreen:
jooo hold když na to někdo má, já chudej student :( mimochodem se řadím taky mezi debili protože dokážu tankovat za 150 Kč (BTW: nějak utichla diskuse o tom jak vypadá Debil za volantem ne?:D) v teniskách taky chodím a rychlost jsem už taky překročil.. :mgreen: já jsem rád že aspon tu vůli mám :)

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: kouříte?

Příspěvek od raduzzz »

studentem být to je krásný, nemít svoje auto furt si jen pučovat, nic neplatit, každej víkend kaša.

Jinak můj bývalej spolužák hulí kožený :roll:
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Shadow »

raduzzz píše:studentem být to je krásný, nemít svoje auto furt si jen pučovat, nic neplatit, každej víkend kaša.

Jinak můj bývalej spolužák hulí kožený :roll:
no ,ale já bohužel(dík) svoje auto mám,a je to spíš starost, alevěřím že když teď odmaturuju)musím se pochlubit,že z těhle generálek jsem prospěl a ano jsem mladej 18-ti letej neznalej,nepoučenej,nevyježděnej hloupej a nevímco ještě frajer 8) :mrgreen: ) jinak radši bych měl dehet v plicích než semeno v žaludku :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: kouříte?

Příspěvek od Karapítko »

Nevíš co je dobrýho a někdy bývá taková kosa, že jsi vděčnej za něco teplýho do úst :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nicméně finta je v tom, že 4%tní to chápou a cítí zcela odlišně. Potkal jsem jich v životě habakuk a moc jim to nezávidím - nemají to jednoduché :wink:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od widle »

Karapítko píše:Milý Košťále,
dle tvého vyjádření výše usuzuji, že se mentálně pohybuješ v kruzích, které nejsou myšlenkově zcela kompatibilní s kuřáckou komunitou. Nicméně stejně jako já, tak i mnozí další zde na klubu by ocenili, kdyby jsi za svůj názor bojoval místo vulgarismů třeba nošením žlutého trička s výrazným červeným nápisem PŘESTANEŠ-LI KOUŘIT, DO 5TI LET UŠETŘÍŠ NA NOVÉ AUTO!.
Je třeba v tomto světě, plném násilí, hledat cestu jak sdělit svůj názor a současně pozitivně motivovat oslovenou skupinu. Přemýšlej Košťále, jsi inteligentní hoch, jistě na něco přijdeš.
Mír s tebou
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kémo, to dementovi nevysvětlíš :mrgreen: :mrgreen:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

widle píše: kémo, to dementovi nevysvětlíš :mrgreen: :mrgreen:
Košťál píše:Milý Widle,
dle tvého vyjádření výše usuzuji, že se mentálně pohybuješ v kruzích, které nejsou myšlenkově zcela kompatibilní s kuřáckou komunitou. Nicméně stejně jako já, tak i mnozí další zde na klubu by ocenili, kdyby jsi za svůj názor bojoval místo vulgarismů třeba nošením žlutého trička s výrazným červeným nápisem BUDEŠ-LI DRŽET HUBU,UDĚLÁŠ LÉPE.
Je třeba v tomto světě, plném násilí, hledat cestu jak sdělit svůj názor a současně pozitivně motivovat oslovenou skupinu. Přemýšlej Widle, jsi inteligentní hoch, jistě na něco přijdeš.
Mír s tebou
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: kouříte?

Příspěvek od skacel99 »

kouřím 6 let,poslední 4 roky krabku denně
začínal jsem na Stařenách za 35
pak tvrdý Petry za 40 - 60
pak tvrdý Westky za 60-65
pak zas tvrdý Petry za 65-69
a poslední půlrok zas klasika Stařeny za 64
jinak mezi tím průbežně podle chuti tvrdý Camelky,tvdrý Marlbora a tvrdý Lucky strike

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od widle »

KOŠŤÁL píše:
widle píše: kémo, to dementovi nevysvětlíš :mrgreen: :mrgreen:
Košťál píše:Milý Widle,
dle tvého vyjádření výše usuzuji, že se mentálně pohybuješ v kruzích, které nejsou myšlenkově zcela kompatibilní s kuřáckou komunitou. Nicméně stejně jako já, tak i mnozí další zde na klubu by ocenili, kdyby jsi za svůj názor bojoval místo vulgarismů třeba nošením žlutého trička s výrazným červeným nápisem BUDEŠ-LI DRŽET HUBU,UDĚLÁŠ LÉPE.
Je třeba v tomto světě, plném násilí, hledat cestu jak sdělit svůj názor a současně pozitivně motivovat oslovenou skupinu. Přemýšlej Widle, jsi inteligentní hoch, jistě na něco přijdeš.
Mír s tebou
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
já chudý svět zásobuju kačkama z vyhulených cigaret...co by tam s tím tabákem proboha dělali :mrgreen: :mrgreen:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od Kuny1991 »

Nekouřím, v životě jsem neměl v hubě cigáro a nijak po tom netoužím - ať už ze strachu z rakoviny nebo z finanční stránky... jako kolega nahoře jsem chudý student s vlastním vozem za vlastní peníze takže mi nezbývají "drobáky" na kupóny na raka :mrgreen:
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
fiasko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 02.03.2009 15:38
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od fiasko »

4 roky uz to budou co kourim :-/
prvni startky , potom modre LM ... posledni dobou MARLBORO intense , nebo klasicke tvrde masla , obcas tvrde camely ! a obcas jointa :D

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: kouříte?

Příspěvek od napster »

fiasko píše:4 roky uz to budou co kourim :-/
prvni startky , potom modre LM ... posledni dobou MARLBORO intense , nebo klasicke tvrde masla , obcas tvrde camely ! a obcas jointa :D

modrý LM jsem taky kouřil,potom jsem kouřil jiný a potom jsem si zapálil zase LM a už mi vůbec nechutnali. bylo to jak kouřit čaj. intensky jsou dobrý a hlavně za cenu jako LM :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: kouříte?

Příspěvek od skacel99 »

napster píše:
fiasko píše:4 roky uz to budou co kourim :-/
prvni startky , potom modre LM ... posledni dobou MARLBORO intense , nebo klasicke tvrde masla , obcas tvrde camely ! a obcas jointa :D

modrý LM jsem taky kouřil,potom jsem kouřil jiný a potom jsem si zapálil zase LM a už mi vůbec nechutnali. bylo to jak kouřit čaj. intensky jsou dobrý a hlavně za cenu jako LM :mrgreen:
když LMa tak červený :wink: ...jinač červený Luckyny jsou best :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“