drsné, ale dobře jim tak

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od jets »

hodně by mě zajímalo jak to dopadne, jakou to bude mít dohru

http://www.novinky.cz/krimi/217003-poli ... radar.html
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Marosh16v »

včera jsme se šéfem v práci řešili, jak jsou lidi závistiví a nepřející. Dostal pokutu za špatné parkování a při tom, kdy mu policajt vypisoval bloček zastavila neznámá řidička a říká: "dobře, pane policajt, jen jim dejte, špatným řidičům..." ....zatáhla okýnko a odjela... Co je komu po tom? Ty seš vzornej a nikdy jsi za rychlost neplatil?

Je škoda, že ty aktivní antiradary našli, tak snad nedostaou velký trest...tohle jim přeju já, protože jsem taky párkrát spěchal... ;-)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od jets »

Marosh16v píše:včera jsme se šéfem v práci řešili, jak jsou lidi závistiví a nepřející. Dostal pokutu za špatné parkování a při tom, kdy mu policajt vypisoval bloček zastavila neznámá řidička a říká: "dobře, pane policajt, jen jim dejte, špatným řidičům..." ....zatáhla okýnko a odjela... Co je komu po tom? Ty seš vzornej a nikdy jsi za rychlost neplatil?

Je škoda, že ty aktivní antiradary našli, tak snad nedostaou velký trest...tohle jim přeju já, protože jsem taky párkrát spěchal... ;-)
nikomu nepřeju nic špatného, ale pokud má někdo aktivní antiradar tak ho nemá na okrasu, má ho na to aby nemusel jezdit podle předpisů, sry, ale já mám dva haranty o které mám strach a na rychlost ve městě su celkem vysazený. Jo, nejsem svatý, zrovna dnes jsem platil pokutu za špatné parkování, ale za prvé když udělám chybu tak jsem připravený nést následky a na rychlost, hlavně ve městech a dědinách si dávám velký pozor. Nějak si nedokážu představit jak budu žít s pocitem že jsem někoho sejmul. Pokud má někdo aktivní antiradar i když ví že mu hrozí myslím až 100.000,- pokuta a na rok papíry a stejně to vozí, dobře mu tak.
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od vtuni »

v první řadě souhlas s výkonem policie...
je to zakázaný, majitel si toho musí být vědom..a musí nést následky..

já taky nejezdím všude a vždy podle předpisů..ale jestli mě změří 110 na okresce Mohelnice- H.K. tak je to moje blbost...

na druhou stranu se nestačím smát debilní diskuzi stupidních "všeználků" tvrdících " když má 30-40 tis na rušičku určitě má i 100 tis na pokutu...a rovnou dělají z lidí s jak aktivním tak pasivním radarem milionáře... :roll:

a přitom ta rušička se dá sehnato od cca 7-8tis... :roll:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Vecernicek »

Ti lidi z nich nedělají milionáře kvůli rušičkám, ale podívej se na zabavený auta... To nejsou předpotopní komunistické povozy...

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od jets »

mně by hlavně zajímalo co bude dál. Jim jako nějak prolezou auta a zajistí si důkazy a potom jim auta vrátí? Nebo můžou úplně propadnout? Co je dál? Ví to někdo? Hammere help :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od selkie »

Veca - co to zase kecas? :D ten touareg uz je stara vrana a cececko taky nestoji kdovijakou dardu
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od sapik88 »

Co jsem slyšel ve zprácách, tak že jim auta zabavijou, prolezou, změřijou jestli tam aktivní antiradar je, zajistijou důkazy a auto vrátijou, a pak se rozhodn eo pokutě a papírech,...

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od jets »

sapik88 píše:Co jsem slyšel ve zprácách, tak že jim auta zabavijou, prolezou, změřijou jestli tam aktivní antiradar je, zajistijou důkazy a auto vrátijou, a pak se rozhodn eo pokutě a papírech,...
no představa že nějaký zakomplexovaný úředníček vlastnící fóbii 1,2 http mi prolézá touarega by mi moc po chuti nebyla :-( ale zavinili si to sami kluci ušatí....
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Bastard »

jets píše:
sapik88 píše:Co jsem slyšel ve zprácách, tak že jim auta zabavijou, prolezou, změřijou jestli tam aktivní antiradar je, zajistijou důkazy a auto vrátijou, a pak se rozhodn eo pokutě a papírech,...
no představa že nějaký zakomplexovaný úředníček vlastnící fóbii 1,2 http mi prolézá touarega by mi moc po chuti nebyla :-( ale zavinili si to sami kluci ušatí....
To se ti zatím stát nemůže :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od jets »

Bastard píše:
jets píše: no představa že nějaký zakomplexovaný úředníček vlastnící fóbii 1,2 http mi prolézá touarega by mi moc po chuti nebyla :-( ale zavinili si to sami kluci ušatí....
To se ti zatím stát nemůže :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
protože nemám ten antiradar že jo :lol: :mrgreen: :lol:
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Bastard »

jets píše:protože nemám ten antiradar že jo :lol: :mrgreen: :lol:
Přesně tak, ani jeden z těch dvou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od napster »

nevim,jak v ČR,ale v dojčlandu musí mít policajt bílí rukacive,když chce nahlídnout do auta. jinak auto ti můžou zabavit teď přesně nevim na jak dlouho a kontrolovat vše, v jaky mstavu je auto,čepy,ložiska apod a potom auto i označit za provozu nezpůsobilé.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Rudi »

jets píše:
Marosh16v píše:včera jsme se šéfem v práci řešili, jak jsou lidi závistiví a nepřející. Dostal pokutu za špatné parkování a při tom, kdy mu policajt vypisoval bloček zastavila neznámá řidička a říká: "dobře, pane policajt, jen jim dejte, špatným řidičům..." ....zatáhla okýnko a odjela... Co je komu po tom? Ty seš vzornej a nikdy jsi za rychlost neplatil?

Je škoda, že ty aktivní antiradary našli, tak snad nedostaou velký trest...tohle jim přeju já, protože jsem taky párkrát spěchal... ;-)
nikomu nepřeju nic špatného, ale pokud má někdo aktivní antiradar tak ho nemá na okrasu, má ho na to aby nemusel jezdit podle předpisů, sry, ale já mám dva haranty o které mám strach a na rychlost ve městě su celkem vysazený. Jo, nejsem svatý, zrovna dnes jsem platil pokutu za špatné parkování, ale za prvé když udělám chybu tak jsem připravený nést následky a na rychlost, hlavně ve městech a dědinách si dávám velký pozor. Nějak si nedokážu představit jak budu žít s pocitem že jsem někoho sejmul. Pokud má někdo aktivní antiradar i když ví že mu hrozí myslím až 100.000,- pokuta a na rok papíry a stejně to vozí, dobře mu tak.
kdybych nestřídal 2 auta a jezdil trvale jenom s jedním, tak už ho tam taky dávno mám bo nemám náladu na měšťáky ve spolupráci s PČR, která měřila na 20ce a já tam jel 40 v 10:30 školního dne, kdy tam prej chrání děti( pravděpodobně romské, ty normální jsou ve škole).

Nicméně majitel je trubka, když mu to zahlásilo, měl sešlápnout brzdu, vypnout to a mohlo ho to v klidu změřit při normální rychlosti. Pak ať mi dokazujou, že to bylo mojí chybou.
Pokud chcete řidiče soudit jenom podle toho, že má v autě antiradar, pak chudák ten, kdo má pistol, nůž apod., ten to dostane za pokus o vraždu policisty :lol:
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od manas1 »

jo ale zato si muzou ty trotlove samy. V tom clanku pisou ze policie, pokus o zaznamenani rychlosti nekolikrat opakovala, a vzdy jim to hlasilo ze vozidlo nejde zamerit. a uz pri prvnim mereni, to ridici mereneho vozidla muselo hlasit ze je zamerovanej. tak kdybi nebyl hloupej a hned jak to zisti ze ho meri, tak seslap brzdu a rusicku vypnul, tak policie nic nepozna.

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“