drsné, ale dobře jim tak

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Hammer »

Já jen obecně: víte proč se tady máme tak kurevsky jak se máme? Protože obecně nejsme ochotni dodržovat jakákoliv pravidla.
Bez dodržování pravidel to pak názorně na té špičce ledovce vypadá tak, že se všechno to, co tu ještě je, rozkrade a když už je toho rozkradeného moc, udělá se reforma = těm dole co mají nejmíň se vezme co jde, aby se zase udělal nějaký kopec něčeho, co půjde zase rozkrást.
A pitomečci dole věnují spousty energie tomu, jak se vyhnout dodržování jakýchkoliv pravidel místo toho, aby nutili ty nahoře, aby je začali dodržovat jako první, protože schody se zametají vždycky shora.
Ten bordel si tady děláme sami. Politiky ani lobisty a další lumpy na to rozhodně nepotřebujeme.
Druhá věc: v době, kdy je policie totálně v rozkladu, všude na silnicích zdaleka viditelná a všichni policajti jen hledají kam utéct jinam, se najdou jedinci, kteří jsou tak připodělaní z vlastní neschopnosti nést úplně nepravděpodobné následky za své svévolného jednání a chování, že se takovýma blbostma vůbec zabývají. Já bych starosti vás některých chtěl fakt mít. Bez pr**le chtěl. Po tomto problému je už jenom technika škrábání se v prdeli a pletí řepy na Plzeňsku. Jinak to nevidím.

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Libang »

hammer : souhlasim , kdyz se podivam do nemecka tam sice jsou zakony na kazdou blbost , vysoke pokuty atd , ale dodrzuje to kazdy a podle toho to tam taky vypada :roll:
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od vtuni »

Vecernicek píše:Nojono, ale co chceš říct na svou obhajobu? A proč souřadnice které vás upozorňují na místo kde není hrad ale nechází se tam geostacionární radar?
Je to maření měření...
není jsem vášnivej kačer a sbírám radarový cachee ... :mrgreen: vice na geocaching.com :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Wegas »

Staník píše:
Wegas píše: za prvy, blbci sou vsude a za druhy, mam dojem, ze byla rec o svicarsku :D
a za třetí je Švýcarsko s ypsilonem :lol: :mrgreen:
a jak si to mam pamatovat, kdyz vsude v dokumentaci v praci mam napsany Switzerland :D
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od GeneHawkins »

Hammer píše:Já jen obecně: víte proč se tady máme tak kurevsky jak se máme? Protože obecně nejsme ochotni dodržovat jakákoliv pravidla.
No já s tebou nesouhlasím. Já si myslím, že nejsme ochotni dodržovat hloupá a hloupě aplikovaná pravidla. Což je - bohužel - u nás časté.

Dám ti příklad - podélná čára souvislá. Její aplikace v Česku je často naprosto nesmyslná a proti bezpečnosti. Vyjedeš na rovinku, vidíš před sebou volno, mohl bys předjet, ale máš ještě 150 m plnou čáru, jak to nějaký blb navrhl a jiný schválil. Uznávám, že ten, co to maloval, za to pravděpodobně nemohl. Takže čekáš, vlečeš se za strejdou ve stodváce, a když se konečně přiblíží čára přerušovaná, má s sebou nechutně blízko i další zatáčku. Tak co teď? Pojedeš za strejdou až do aleluja? Šlápneš na to a riskneš ho ještě předjet? A nebylo by bezpečnější přejet zkraje vklidu tu blbě namalovanou plnou čáru a bezpečně předjet? A to je naprosto běžný stav našeho značení.
Mimochodem, tuhle jsem přejel do Rakouska, jel po takový okresce podél hranic za Asconou a ne a ne ji furt předjet. Teda ani jsem se nepokoušel, horizont střidal horiziont, zatáčka zatáčku, a i když proti nic nejelo, prostě to nešlo. A světe div se - kilometry byla čára pořád přerušovaná...

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Hammer »

No a máme tu další typicky českou vlastnost: odvolávání se na chyby a nedokonalost druhých, v tomto případě příklad nepodstatný, jasně jsi to napsal a líp to napsat nešlo: na plné čáře v plně přehledném úseku silnice v ČR je to kravina, stejná kravina je to v Rakousku s tou přerušovanou a já to viděl i u nás, kam by nikdo soudný přerušovanou nedal...
Řeknu ti jak to bylo docela pravděpodobně nějak takhle s tou domnělou kravinou ve skutečnosti u nás: v té zatáčce se stalo někdy (před rokem, třema, deseti, dvaceti) pár nepříjemných nehod. Řidiči z opačného směru, než jsi jel ty, se do ní pozdě z přehledného úseku řadili do svého pruhu, proto tam SÚS namalovala plnou čáru a ještě k tomu dlouho před zatáčku. Přerušovanou z tvého směru nenamalovali proto, že na takové věci prostě nemají prachy, takových úseků je strašně moc... Nevím na jaké třídě silnice to bylo, ale mimo nově stavěné silnice jsem se tedy mockrát nesetkal s tím, že by někdo vylepšoval vodorovné značení na starých cestách a to včetně první třídy.
To řešení je ekonomicky únosné a co se týče pravidel: bezpečné. Za to totiž někdo zodpovídá jako za všecko ostatní, takže takhle si to mohl ten člověk vzít na triko. Za cenu toho, že ten co ze zatáčky vyjíždí pojede cca 200 metrů ve svém pruhu upozorníme řidiče jedoucí opačně, že mají zapadnout do svého pruhu. Eliminujeme nebezpečí, na pohodlí a dokonalost nemáme a nikdy mít nebudeme peníze.
Ekonomika hraje až první roli. Žádné řadící šipky, to jsou další lidi, další barva, další hodiny práce... Rozumíme si, jo?
Pak jedeš ty a máš pocit, že to je hloupé. Ne, ty jen nemáš potřebné životní zkušenosti a nezáleží na věku. Ve škole nás učili, že nic není takové, jak to vypadá na první pohled. To si spousta přechytralých Čechů nechce připouštět u nikoho jiného, než u sebe. Tímto ale pak škodíme sami sobě.
Příklad: mládenec stříkající sprejem po stánku jedné firmy. Pro každého Čecha ihned sprejer. Jiný majitel jiné firmy ho nakopne, svalí a držku mu postříká těmi jeho spreji. No a on to je borec, co mu majitel stánku zadal kšeft, mu stánek nastříkat. Jetsi, to z Břeclavi znáš, ne? :lol: :lol: :lol: My jezdíme do toho podniku dělat elektriku a ten šéf je normální chlap, co se s ničím nesere. :lol: :lol: :lol:
Stejný příklad: staveniště. Jakmile se práce na něm zastaví, ten kretén stavoš má značky omezující rychlost odstranit = prostě je svalit na stranu. Myslíš že to udělá? Neudělá. Nikdo jiný tu zopovědnost jako on totiž nemá a on další pracovní den ráno, když se začíná dělat, může být na jiném staveništi, u doktora, někde jinde.... když to někomu přikáže, má zodpovědnost on, ale kdo zná tyhle firmy a koho všeho do nich vemou, tam se nedá nic takového reálně ani uvažovat. A firma dostane latu jak blázen proto, že tam nějaký blb na blátíčku fouknul pod Tatru s hlínou. Nemluvě o odškodném atd atd...

Se stejnými kydy jsem se setkával když lidi mluvili o práci policie. To bylo vždycky stejné: nic z té práce co kritizuju neumím, nechápu, neznám, ale tuze rád do ní žvaním.
"Proč měříte tady a ne u nás v ulici?"
"No protože u vás v ulici nedošlo za posledních deset let k nehodě, protože tam není kam auto postavit a není kam postavit likvidační hlídku." Pak vysvětlení o co jde a následuje:
" Ahááá!!!!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Proč při čištění objektu nesmí jít policista podle stěny, ale vždy půl metru a více od ní? Proč nesmí strčit pistoli za dveře, když tam nevidí. Proč se musí dívat všude jen přes hledí pistole....

To všecko tyhle příklady jsou věci, kterým nemůže nikdy nikde každý rozumět. Nejde to, nikdo nemůže vědět všecko. My přijdeme někam do podniku a tam se dějí podivné věci. Po týdnu už chápeme proč se dělá to a tamto tak a ne jinak, jak jsme se tomu napřed podivovali.

Ale brát si svoji neznalost jako argument pro to, abych si dělal co chci, to je přece logicky arogance snoubená s blbostí. Blbý a drzý. To chceme být? Asi ano, ale blbostí a drzostí se ještě nikdo nikdy nestal bohatším, úspěšnějším, chytřejším, oblíbenějším.... Stal se jen chudším, zmrzačovaným, okrádaným. Čím méně toho člověk ví, tím větší je ovce a oběť. Čím více takový do všeho žvaní, tím celou tu hrůzu násobí do morálních rozměrů. A právě vědomí, že je všecko blbě a proto nemá cenu něco dělat, nás drží rypákem pod vodou. Skutečnost je taková, že všecko má svoje zdůvodnění, ale my jsme tak neuvěřitelně chytří, že všichni všecko dělají blbě, tak nebudeme nikoho respektovat, na všecko budeme házet klídek a tabáček.... A jsme tam, kde jsme.

To, že sám nemůžeš dojít na to, proč je něco tak a tak neznamená ku*va přece, že to je automaticky blbě. Když uvažuješ takto, denně vidíš takových příkladů kolik? Deset, dvacet? Co to dělá v tvém vědomí? No strašné škody - ale k tvé vlastní škodě.

Včera řidička v Bzenci: mezi obcema sedmdesát když moc a v obci čtyřicet. Za ní štrůdl aut. Do protisměru byl provoz, nešlo ji předejet. Všichni nasraní. Před jedním přechodem u křižovatky na Těmickou stál tři metry od přechodu chlap a hleděl kamsi do prdelákova. Ona dup najednou na brzdy, chlap uslyšel kviknutí brzd, podíval se, zamával a přešel. Tři auta dále za náma křáp a Hyundai přiskřípla zezadu brka Octavii.
Ve čtyřicítce nebyla ta řidička schopná reagovat na to, že před ní tři jiná auta zastavila.
Všichni vzteklí, ale zase se najde někdo, kdo nechápe, že ta piksla vpředu se bojí, ještě to neumí a nikdy se to nenaučí a podle toho vím, že je to nebezpečné a musím počítat opravdu se vším. Navalila dio řidičky před ní. Octavka neměla vzadu nic hnuté, neměla závěs, Hyundai plechy až na předním na okně. Nový. Korejská kvalita! :lol: :lol: :lol:

Nenasírejme sami sebe svou hloupostí. Nestresujme se tím, co neznáme.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od jets »

Hammer píše: Příklad: mládenec stříkající sprejem po stánku jedné firmy. Pro každého Čecha ihned sprejer. Jiný majitel jiné firmy ho nakopne, svalí a držku mu postříká těmi jeho spreji. No a on to je borec, co mu majitel stánku zadal kšeft, mu stánek nastříkat. Jetsi, to z Břeclavi znáš, ne? :lol: :lol: :lol: My jezdíme do toho podniku dělat elektriku a ten šéf je normální chlap, co se s ničím nesere. :lol: :lol: :lol:
jj, vím, bylo by to celkem vtipné nebýt okolností. Bořík na objednávku maloval sprejem nějakou zmrzlinu a když šel okolo ten dotyčný tak si myslel že je to sprejer. Pokud znáte někdo Břeclav a víte jak vypadal cukrovar a jak dnes vypadá po rekonstrukci kterou dělala firma jejímž jedním z majitelů je právě ten dotyčný tak pochopíte proč mu bouchly saze. Jim už několikrát sprejeři pomalovali tu zrekonstruovanou budovu... Nicméně jeho reakce byla absolutně nepřiměřená, jednak kdyby myslel tak je mu jasné že v poledne na velmi frekventovaném místě by si to žádný sprejer nedovolil a dát mu přes hubu a ještě mu ji potom posprejovat jeho vlastníma barvama bylo přehnané... Celkem mě nasralo že z toho nebyl žádný postih protože i když se to lidsky dá pochopit tak následky za své činy má nést každý....

Jinak souhlasím s Hammerem jednak o tom že i když nám na první pohled něco nepřipadá logické tak za tím může být něco co nevíme a logické to je, ale hlavně s tím že pravidla se prostě mají dodržovat a pokud se mi nějaké nelíbí tak se můžu dát do politiky a to pravidlo změnit.
Když se vrátíme zpátky k antiradarům, je to jen o tom že někdo chce obchcat pravidla a vyhnout se postihu, když už bych mávnul rukou nad odpovědností za vlastní chyby tak prostě principy a pravidla které jdou platné se mají dodržovat a tečka.
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
vwgecko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 815
Registrován: 26.04.2009 12:13
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od vwgecko »

před školou klidně pojedu 20...ale přes KV se to dá mastit 90 jen to hvízdne :)

a nikoho tím neohrožuju!!! takže ať si buzny vyserou oko... kde byly když mi kradli rádio? kdy mě chránily když sem nedostal přednost v jízdě? kde byly když mi ožrala nabořil bráchu (teĎ je v invalidce)? kde byly když mě nějakej kretén utrhnul zadní nárazník naparkovišti? atd...

odpověĎ: buzerovali za radarem...z toho sou prachy...a o ty de...

psd je dost úchylný že mi třikrát za tejden kontrolujou jestli nemám propadlou lékárničku...a jestli mám povinnou výbavu...

to si jako myslej že další den se na ní změní datum? nebo že povinnou vyhodim do koše???

čus PCJB (dvojsmysl :D PoliCajty JeBe i Pirát Co Jezdí Bezpečně) :)
sen skončil (vw-life.eu)
život de dál: http://www.dfens-cz.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
moje nová láska- vločka - vw T3 VANAGON GL Westfalia Camper 2,1 MV KAT

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od widle »

vwgecko píše:před školou klidně pojedu 20...ale přes KV se to dá mastit 90 jen to hvízdne :)

a nikoho tím neohrožuju!!! takže ať si buzny vyserou oko... kde byly když mi kradli rádio? kdy mě chránily když sem nedostal přednost v jízdě? kde byly když mi ožrala nabořil bráchu (teĎ je v invalidce)? kde byly když mě nějakej kretén utrhnul zadní nárazník naparkovišti? atd...

odpověĎ: buzerovali za radarem...z toho sou prachy...a o ty de...

psd je dost úchylný že mi třikrát za tejden kontrolujou jestli nemám propadlou lékárničku...a jestli mám povinnou výbavu...

to si jako myslej že další den se na ní změní datum? nebo že povinnou vyhodim do koše???

čus PCJB (dvojsmysl :D PoliCajty JeBe i Pirát Co Jezdí Bezpečně) :)
hmmm, koukám, že v tom máš jasno a auto Tě neživí
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Storm »

Ty jsi teda vtipný vwgecko. To si jako myslíš, že u každého auta nebo aspoň u každého parkoviště bude stát jeden policajt a hlídat, aby se ti náhodou neztratilo rádio? Nebo postavíme na každou křižovatku jednoho, aby náhodou někdo nemohl dát přednost? Nebo aby stáli celý den u každé hospody a kontrolovali každého odchoduvšího? Myslíš, že si píšou, toto auto jsme kontrolovali včera, tak dneska ho vynecháme, protože nemůže mít vlastně nic špatně? To jsou fakt dost naivní představy.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Hammer »

vwgecko píše:před školou klidně pojedu 20...ale přes KV se to dá mastit 90 jen to hvízdne :)
A o tom tady nikdo nepochybuje. Takoví jako ty se tu nemají čeho bát. Pro takové je tento stát se vším luxusem.
vwgecko píše:a nikoho tím neohrožuju!!! takže ať si buzny vyserou oko... kde byly když mi kradli rádio? kdy mě chránily když sem nedostal přednost v jízdě? kde byly když mi ožrala nabořil bráchu (teĎ je v invalidce)? kde byly když mě nějakej kretén utrhnul zadní nárazník naparkovišti? atd...
Jako policie má hlídat konkrétně tvůj majetek? Stát u tvého auta jeden policista čtyřiadvacet hodin denně... Odpoveď: byli v prdeli jako ty s obsahem své tykve.
vwgecko píše:psd je dost úchylný že mi třikrát za tejden kontrolujou jestli nemám propadlou lékárničku...a jestli mám povinnou výbavu...
To právě není úchylný, to se dělá drbanům. Jen drbanům. Oni samozřejmě vědí že to máš v rychtyku, jen tě zdržují. Zcela určitě to nebude bezdůvodně. Asi s nima vedeš válku a ta se vyhrát nedá. Bitva ano, ale válka nikdy.
vwgecko píše:to si jako myslej že další den se na ní změní datum? nebo že povinnou vyhodim do koše???
Ne, budou ti to znepříjemňovat tak dlouho, dokud nedáš pokoj. Nebo dokud tě nesundají při té bezpečné jízdě z nějakého stromu. Doufejme že samotného, že nikoho nevemeš s sebou. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Bastard »

vwgecko píše:před školou klidně pojedu 20...ale přes KV se to dá mastit 90 jen to hvízdne :)

a nikoho tím neohrožuju!!! takže ať si buzny vyserou oko... kde byly když mi kradli rádio? kdy mě chránily když sem nedostal přednost v jízdě? kde byly když mi ožrala nabořil bráchu (teĎ je v invalidce)? kde byly když mě nějakej kretén utrhnul zadní nárazník naparkovišti? atd...

odpověĎ: buzerovali za radarem...z toho sou prachy...a o ty de...

psd je dost úchylný že mi třikrát za tejden kontrolujou jestli nemám propadlou lékárničku...a jestli mám povinnou výbavu...

to si jako myslej že další den se na ní změní datum? nebo že povinnou vyhodim do koše???

čus PCJB (dvojsmysl :D PoliCajty JeBe i Pirát Co Jezdí Bezpečně) :)
Nemusíš nám furt dokazovat, jakej jsi idiot... Že tím nikoho neohrožuješ si myslíš maximálně ty, protože ty zrovna potřebuješ jet 90... Lžeš sám sobě :lol:

Kde byli, když ti kradli rádio? Někde jinde, protože žádnej lupič není takovej debil aby kradl někde, kde jsou policajti :lol: Kde byli, když jsi nedostal přednost? No víš, to on asi jel zrovna někdo, kdo se rozhodl, že nedáváním přednosti nikoho neohrožuje :lol: Atd atd... Otázka je, kde jsi byl ty a jak jsi se postaral o to, aby ti to rádio třeba neukradli? Policajti nemůžou být všude... Kdyby jo, tak by jich bylo tolik, že by je za a) nikdo nezaplatil, b) stejně by tě sralo, že jsou na každým rohu a že si nemůžeš ani zapálit špeka...

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Hammer »

vwgecko píše: psd je dost úchylný že mi třikrát za tejden kontrolujou jestli nemám propadlou lékárničku...a jestli mám povinnou výbavu...
Ještě zásadní otázka: prudí tě s tou lékárnou jeden nebo jedno kdo z nich?
Jestli jeden, nebude pravda, že je to každý den, každý den totiž žádný policajt ve službě není, jestli všichni, tak jsou jasné dvě věci:
- nebude dlouho trvat a jsi bez papírů, protože tě na něco sejmou (aneb například předjíždění na přechodu se u anonymního auta přehlídne, u tebe nikdy)
- nepůjčuj to auto svým kamarádům, jestli nechceš, aby měli kamarádi problémy taky.

Jinak jsi (podle toho co tu píšeš) nebezpečný sám sobě a svému okolí. Řidič, který si řekne takhle nadrzo, že jezdí bezpečně přev KV 90km/h je řidič zcela jistě nesoudný a nechápající z fyziky a dalších věcí vůbec nic. Nemohl jsi pochopit to, že chodci, cyklisté, bruslaři, to všecko jsou docela hodně často lidi, co o nějakých nejzákladnějších pravidlech provozu a opatrnosti nemají tucha, nemluvím o takových, jako jsi sám. Člověk neschopný domýšlet následky svého jednání je na českých silnicích díky zprasené výchově ve škole silně přemnožený.
Je zcela jedno, zda to děláš úmyslně nebo jen z debility, výsledky na silnici jsou stejné z obou důvodů. Takže kdyby si tě ten nejvyšší chtěl povolat k sobě, udělej všecko proto, abys nevzal někoho s sebou a terminoval jsi se prostě sám. Na nás se laskavě vyser.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od GeneHawkins »

Hammer píše:Jinak jsi (podle toho co tu píšeš) nebezpečný sám sobě a svému okolí. Řidič, který si řekne takhle nadrzo, že jezdí bezpečně přev KV 90km/h je řidič zcela jistě nesoudný a nechápající z fyziky a dalších věcí vůbec nic. Nemohl jsi pochopit to, že chodci, cyklisté, bruslaři, to všecko jsou docela hodně často lidi, co o nějakých nejzákladnějších pravidlech provozu a opatrnosti nemají tucha, nemluvím o takových, jako jsi sám. Člověk neschopný domýšlet následky svého jednání je na českých silnicích díky zprasené výchově ve škole silně přemnožený.
Je zcela jedno, zda to děláš úmyslně nebo jen z debility, výsledky na silnici jsou stejné z obou důvodů. Takže kdyby si tě ten nejvyšší chtěl povolat k sobě, udělej všecko proto, abys nevzal někoho s sebou a terminoval jsi se prostě sám. Na nás se laskavě vyser.
Jejda. Takový odsudek! Jak ty to hned všechno víš, komu všemu je nebezpečný, jak jezdí a jaké jsou jeho znalosti fyziky.

Tak to my jsme asi musela být stejná hovada před rokem 1990, kdy se 90 v noci mohlo jezdit zcela legálně. A co teprve do devětasedmdesátého! To jsme byli stát vrahů! A s jakými auty jsme mohli jezdit neomezeně! Panečku!

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: drsné, ale dobře jim tak

Příspěvek od Standa »

GeneHawkins píše: Jejda. Takový odsudek! Jak ty to hned všechno víš, komu všemu je nebezpečný, jak jezdí a jaké jsou jeho znalosti fyziky.

Tak to my jsme asi musela být stejná hovada před rokem 1990, kdy se 90 v noci mohlo jezdit zcela legálně. A co teprve do devětasedmdesátého! To jsme byli stát vrahů! A s jakými auty jsme mohli jezdit neomezeně! Panečku!
zkus si sehnat někde tehdejší statistiky nehod. Zjistíš, že smrtelných bylo přibližně jako nyní a to při desetinném provozu (možná i menším)

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“