Pila HOMELITE - názor...

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
john.1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 02.09.2009 20:44
Bydliště: Olomouc

Re: Pila HOMELITE - názor...

Příspěvek od john.1 »

vilik píše:
john.1 píše:Já jsem koupil před rokem Husqvarnu za 8tis a už na ní vyměnili skoro všechno, prostě nehorázná sračka. Nejhorší na tom je, že Homelite kolegovi z práce funguje bez problému 5.rokem...Joa za rok pořežu tak 20kubíků dřeva....
Protože sis nejspíš koupil HQ ala Šmejd in China. Ty imitace se tu objevily. :mrgreen:
Ale h***o, já ji koupil přímo v Husqvarně, výrobce asi těžko bude prodávat náhražku...

Uživatelský avatar
john.1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 02.09.2009 20:44
Bydliště: Olomouc

Re: Pila HOMELITE - názor...

Příspěvek od john.1 »

krbec píše:ted ěel na čt2 nějakej dokument o Kryštofu xxx nevím jak dál, a tam měl štýlku :-D a nechla facha a nákej starej kořen mu tam dával, já ti říkal takovou mrdku nekupuj, jediná pila je husquarna :-D ale ty né, seš píčus :-D
¨
To bylo jako na mě?

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pila HOMELITE - názor...

Příspěvek od Shadow »

john.1 píše:
krbec píše:ted ěel na čt2 nějakej dokument o Kryštofu xxx nevím jak dál, a tam měl štýlku :-D a nechla facha a nákej starej kořen mu tam dával, já ti říkal takovou mrdku nekupuj, jediná pila je husquarna :-D ale ty né, seš píčus :-D
¨
To bylo jako na mě?
nejspíš to bylo na čt2 ne? :) :mrgreen:

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Pila HOMELITE - názor...

Příspěvek od krbec »

john.1 píše:
krbec píše:ted ěel na čt2 nějakej dokument o Kryštofu xxx nevím jak dál, a tam měl štýlku :-D a nechla facha a nákej starej kořen mu tam dával, já ti říkal takovou mrdku nekupuj, jediná pila je husquarna :-D ale ty né, seš píčus :-D
¨
To bylo jako na mě?
nebylo to konkretně na tebe,jen jak se tu o tom kecá,uz i v min. tematu tak me to pobavilo. sám motorovku nemám takže do toho mám piču co mluvit,ale smál sem se tomu, už v tech souvislostech jak se to tu probírá :-D
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Pila HOMELITE - názor...

Příspěvek od krbec »

Shadow píše:
krbec píše:ted ěel na čt2 nějakej dokument o Kryštofu xxx nevím jak dál, a tam měl štýlku :-D a nechla facha a nákej starej kořen mu tam dával, já ti říkal takovou mrdku nekupuj, jediná pila je husquarna :-D ale ty né, seš píčus :-D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tohle povídej hadům v lese.. :) vlastně kdyt už je po desáté.. to jako fakt? 8O :D
no fakt, dokument Evoluce 4 z revoluce .kryštof Rímský.u konce toho dokumentu...jinak jako každopádně celej ten dokument byl zajmavej. a ač hlavního aktéra znám jen z utržku serialu Ulice tak me dokument zaujal natolik ze jsem ho dokoukal coz je u me neobvyklé,pac vetsinou zapnu telku,když jdu jist,,zjistim ze jdou reklamy,dojím skoncej reklamy,vypnu a je to :-D
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pila HOMELITE - názor...

Příspěvek od Bastard »

Pffff, tak už tu pančovanou Husqvarnu 395XP máme doma taky... To je tak, když necháte jednoho nejmenovaného člena rodiny nakupovat bez uvážení :obm: K tomu vrtací kladivo Bosch bůhví dokud a sadu nožů ala Horst Fuchs... Ani radši nechci vědět, kolik to všechno stálo :pila:

Uživatelský avatar
john.1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 02.09.2009 20:44
Bydliště: Olomouc

Re: Pila HOMELITE - názor...

Příspěvek od john.1 »

No jo, tak H395 XP už je trochu jinačí kalibr ta už musí něco vydržet. za ty prachy.....

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“