Pomoc s telefonem HTC

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s telefonem HTC

Příspěvek od SakoVerife »

parizek_ltm píše:strejdo, uz mas nejakeho favorita ? HD2 ? Desire HD ? :D
ja kdysi zacinal s HTC MDA1, 3300 artemis, ted mam HTC TouchPRO1 a jako zatim dalsi, ktery by prichazel v uvahu, me vychazi HTC Desire HD s Androidem.
Precijenom W7 OS je cesta do pekel a proc si kupovat neco s timto OS, kdyz konkurence nabizi vice (Android) Ale nakup stejne zatim asi odlozim...

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Pomoc s telefonem HTC

Příspěvek od vilik »

Já se zatím rozhlížím, ale trochu mě odrazující Winmobile 7. MS to zazdil a doby, kdy jsme si do telefonu mohli dát co chtěli je zdá se pryč. Podle posledních informací tam lze nainstalovat pouze to, co se koupí pře nějaký jejich Shop. Tj. pouze jimi ověřené a schválené aplikace. A to se mě moc nelíbí. Snad dostanou rozum.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s telefonem HTC

Příspěvek od SakoVerife »

vilik píše:Já se zatím rozhlížím, ale trochu mě odrazující Winmobile 7. MS to zazdil a doby, kdy jsme si do telefonu mohli dát co chtěli je zdá se pryč. Podle posledních informací tam lze nainstalovat pouze to, co se koupí pře nějaký jejich Shop. Tj. pouze jimi ověřené a schválené aplikace. A to se mě moc nelíbí. Snad dostanou rozum.

tohle je uz je prolomeno, samozrejme ze strany nadsencu z XDA. Presto bych do W7 nesel. Zrejme asi ani do Androida, mozna z nutnosti pristoupim k TP2 a flashnu nejakou neoriginalni ROM. Precijenom W6,1 je znatelne rychlejsi nez W6,5.

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Pomoc s telefonem HTC

Příspěvek od parizek_ltm »

vilik píše:Já se zatím rozhlížím, ale trochu mě odrazující Winmobile 7. MS to zazdil a doby, kdy jsme si do telefonu mohli dát co chtěli je zdá se pryč. Podle posledních informací tam lze nainstalovat pouze to, co se koupí pře nějaký jejich Shop. Tj. pouze jimi ověřené a schválené aplikace. A to se mě moc nelíbí. Snad dostanou rozum.
WP7 jsou v plenkach a nema smysl do toho ted jit. Je to skoro takovy iPhone. Aplikacky si sice muzes stahnout v Marketu, jenze ty u nas zatim funguji prachbidne :lol:
Ja sel do HD mini (protoze HD2 nemel operator v nabidce) a jsem naprosto spokojen. Posledni WM, verze 6.5.3 a nejlepsi. Kazdy predchozi HTC jsem hned jako prvni flashnul, tady mam furt zaklad a splape naprosto paradne. Zatim me nelaka nic jineho. Zli jazykove porad melou neco o nestandartnim rozliseni, ale uplne v poho mi bezi jak TT, tak treba hra NFS :mrgreen: Mam ho od cervna a "musel" jsem ho restartovat asi jen 2x (zasekaly to NFS, kdyz jsem testoval)...
Abych jen nechvalil, tak fotak se bohuzel moc nevyvedl, za svetla slusne, ale hrozne barvy, za sera rozrastrovane...5mpix :(
Kapacitni displej je super, neznam co je stylus a sms napisu jednou rukou. Ja proste stagnuju na tomto "hroznem" telefonu.
Kdybys to chtel nekdy osahat, tak se stav v Pze nebo se nekde stuknem :)

Fuf, jsem se rozepsal pomalu jak tatka Shemik :mrgreen:

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Pomoc s telefonem HTC

Příspěvek od Marosh16v »

Tak další dotaz....v čem číst PDF soubory? :mrgreen:

Uživatelský avatar
pa_ko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 06.12.2009 14:56
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s telefonem HTC

Příspěvek od pa_ko »

Žeby v Acrobat Readeru?
VW Golf IV, 2,3 V5, 125 kW (AQN), 4MOTION, 6rychlostní manual

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s telefonem HTC

Příspěvek od amavet »

Marosh16v píše:já taky...akorát furt bez češtiny... :? , na to mobilforum se mi psat nechce....chci jen odkaz na češtinu, stáhnout a šup... :twisted:
neni to tak jednoduche jak si myslis . nektere firmy maji ciste jen cestinu na windows mobile , ale chteji za to silene prachy . nejlepsi je flasnout jiny os , neboly nahrat novej win s cestinou . mozno stashnout origo win ze stranek htc , pokud jej delaly v cestine http://www.htc.com/cz/support.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; , pokud ne , tak pomuze XDA developers http://forum.xda-developers.com/" onclick="window.open(this.href);return false; . ale flasnout rom na htc , pokud neni odblokovany je docela orisek a pro neskusneho nerealne :mrgreen: cili budes mit asi problem . ale ve vetsine pripade sou ty anglicke upravene rom daleko rychlejsi a lepsi jak klasicke ceske od htc . proto bych to asi neresil a nechal byt , aspon se zdokonalis v anglictine :lol: ja do kazdeho sveho HTC rvu rom s anglickym win , pokud neni cesky stejne tridy .
mozna by se tam dalo sehnat rom 6,1 v cestine , ale 6.5 v cetsine urco ne . tim padem se ti zpomaly mobil
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“