Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od FError »

Pánové, vzhledem k tomu, že se tu v několika tématech omílá, jestli kamioňáci jsou prasata silnic, nebo ne. Jak by se kdo měl chovat a neměl chovat a podobně, poprosím vás, abyste své plky na toto téma směřovali SEM.

Zabíráte tím témata, se kterými to nesouvisí a fórum tak ztrácí na přehlednosti a nějaké vypovídající hodnotě

Já sám se těchto debat účastnit nechci, jen moderátoři se spíš do debat také pouštějí, místo aby udržovali pořádek. Rád bych trochu tedy tok vašich myšlenek usměrnil.

Děkuji za pochopení
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od Cpt._Hunter »

kamioňáci jsou ty největší hovada pod sluncem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a teď do mě! :lol:
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od widle »

Cpt._Hunter píše:kamioňáci jsou ty největší hovada pod sluncem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a teď do mě! :lol:
to jo, se kolikkrát týden nemají kde umýt...... :mrgreen: :mrgreen:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od Karapítko »

Řekl bych, že je to s nima stejný jako s řidičena osobáků - vetšina normálních a pár pvwasat. Problém je že to co řídí je jiná váhová kategorie a může nas to během několika nanosekund zadupat do asfaltu.

Jinak když je vidím jak "valí" 50 do kopce v karavaně dalších... by mě mrsklo sedět tam za volantem :(
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od widle »

oni jsou navíc pod časovým tlakem, tachograf, policajti, šéf je honí...mám tam kámoše, totální kliďas, ale jak vykládá, co vše zažil na cestě a vlastně i zažívá. Dnes už se moc nedělá na sklad, šetří se, takže si např. porsche usmyslí, že potřebuje nejpozději ráno x kusů těch a těch převodovek, on jede naložit do rakouska tři palety, pak s nima hrne do němec, vše jen tak tak, v tom na dálnici zácpa a v porsche kvůli němu stojí linka....já bych tu práci nedělal ani za nic, těžce vydřené prachy, navíc ještě kolikkrát není 3 týdny doma
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od krbec »

ono kdo jel nekdy s kamionem delsi streku aspon jako spolujezdec tak to pozná co to obnáší a že se předjíždej do kopcu kdyz jeden jede 85 a druhej 87 jo je to otrava, ale kdyz má treba kazdej jinde omezovac tak se za sebou nechtej táhnout,více méně mě to sralo do ty doby nez mě vyvez kámoš....od ty doby to zohlednuju,a nebo jsem na opravdovy prase kamionaka jeste nenarazil :lol:
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od widle »

krbec píše:ono kdo jel nekdy s kamionem delsi streku aspon jako spolujezdec tak to pozná co to obnáší a že se předjíždej do kopcu kdyz jeden jede 85 a druhej 87 jo je to otrava, ale kdyz má treba kazdej jinde omezovac tak se za sebou nechtej táhnout,více méně mě to sralo do ty doby nez mě vyvez kámoš....od ty doby to zohlednuju,a nebo jsem na opravdovy prase kamionaka jeste nenarazil :lol:
přitom by stačilo dát do každého kamionu gps, které by spolupracovalo s tachometrem a tempomatem a jeli by všichni stejně
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od krbec »

tak zase podle nákladu kdyz bude nafrklej tak do kopce se na omezovač nedostane,a stejne ho bude chtet nekdo prazdnej predjizdet.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od widle »

dnes už většina kamionů nemá problém s výkonem...ale jasně, pokud bude v kopci dýchavičný, nemá co jet do levého a zkoušet předjíždět
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od KOŠŤÁL »

a než se tu začnete do nich navážet,zkuste si v kamionu strávit dvě,tři celodenní jízdy...
Obrázek

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od hanzhou »

az budete 14dni nekde v p... a budete se tesit dom na postel, domaci gulas, pivko hezky u TV, tak budete rikat neco jineho ;) :)
A kevsemu, co by jste zrali, u ceho byste travli volnej cas, cim byste se myli, co byste lili do aut, nebejt kamionaku? ;)
To ze jsou kamionaci prasata...no kolikrat Vas nekde na krize pustil kamion a kolikrat osobak? a to to jeste vemte o kolikrat je vic osobaku :)

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od manas1 »

widle píše:oni jsou navíc pod časovým tlakem, tachograf, policajti, šéf je honí...mám tam kámoše, totální kliďas, ale jak vykládá, co vše zažil na cestě a vlastně i zažívá. Dnes už se moc nedělá na sklad, šetří se, takže si např. porsche usmyslí, že potřebuje nejpozději ráno x kusů těch a těch převodovek, on jede naložit do rakouska tři palety, pak s nima hrne do němec, vše jen tak tak, v tom na dálnici zácpa a v porsche kvůli němu stojí linka....já bych tu práci nedělal ani za nic, těžce vydřené prachy, navíc ještě kolikkrát není 3 týdny doma
v jinacim tematu ses mi strasne divil. jak jsem psal, to ze jsem nakladak hodil nastorc silnice, pres chodnik a plnou caru, abych mohl skladat primo do skladu. a ted si na to odpovidas sam. protoze me zrejme tlacil cas, vocas, a tachograv.

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od manas1 »

widle píše:dnes už většina kamionů nemá problém s výkonem...ale jasně, pokud bude v kopci dýchavičný, nemá co jet do levého a zkoušet předjíždět
kdyz je rozjetej, tak to proste zkusi. kazdej by to vyzkousel, nez aby slapal na brzdy. a budto mu to da, a nebo mu to zdechne tesne vedle nej.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od KOŠŤÁL »

widle píše:...mám tam kámoše, totální kliďas, ale jak vykládá, co vše zažil na cestě a vlastně i zažívá.
Kadel?
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od Kuny1991 »

Na silnicích sice dlouho nepohybuju ale na kamioňáka co mě opravdu vytočil, jsem narazil všeho všudy jedinkrát a to i přesto, že jezdím stejně rychle jako oni (80-90km/h - brzda provozu :mrgreen: ) . Jinak mám kamioňáky rád, narozdíl od busáků - to jsou teprve jantaři.
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“