Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od napster »

mě to nevbadí,já když spim,tak spim.... už to zkoušeli a nic moc to semnou nedělá :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Louis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 18.05.2009 21:05
Bydliště: Wien

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od Louis »

nesnáším kamiony...v létě na dálnicích zdržují a ted v zimě si z dálnice zase dělají parkoviště v pravým pruhu...děs!!!!

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od splouchy »

Louis píše:nesnáším kamiony...v létě na dálnicích zdržují a ted v zimě si z dálnice zase dělají parkoviště v pravým pruhu...děs!!!!
ámen chytroline přřál bych ti aby sis to skusil kdyz se nemuzes treba rozjet po rovine ani s retezama :? dal bych si chipsy a dival se na tebe co budes delat

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od manas1 »

tomu nak rozumis kamo. kolikrat si zatim sedel?
Naposledy upravil(a) manas1 dne 24.12.2010 18:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od manas1 »

a jedinej kdo ted zdrzuje, sou osobaci na letnich gumach co jedou 20 po rovine

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od pino.t »

Zdržujou ti co neumí jezdit, popřípadě se připravit na jízdu, je jedno čím jedou.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od manas1 »

napster píše:podtlakovky jsou super,ale neni to snima pr**l.na dálnici mě předjížděl kamarád z vesnice,tak jsem na něj trošku zatroubil a lekl se a trochu se mu to rozhodilo. Ale sranda je přijet ke škole kde je venku cca 50lidí a zatroubit nečekaně to všichni nadskočej,potom se jet otočit a jet kolem nich znova a znovu zatroubit a znova nadskočej. horší je,když lezu do kabiny a zavadim o spínač na podtlakovku mam ji zrovna nad sebou,tak si taky leknu jako kráva :mrgreen:
jo a krasny to je kdyz jedes v tunelu. ja kdyz jedu osobakem a vedle me jede kamion, tak si stahuju okynko a snazim se ho vytroubi. a cekam jesi mi odpovi. a pak si jen vychutnavam tu lahodu, jak se to tam krasne rozlejha. ukazu mu palec ze je jednicka a pokracuju dal. zatim musim zaklepat, vzdycky se mi to povedlo roztroubit kamion v tunelu ze svim prtavim osobackem.

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od manas1 »

pino.t píše:Zdržujou ti co neumí jezdit, popřípadě se připravit na jízdu, je jedno čím jedou.
hele tak pokud mas celej kamion nalozenej slamou, co vazi 0 , 0 nic. tak se na tu jizdu moc pripravit nemuzes. proste se rozjedes nebo ne. a nic s tim neudela ani andel straznej

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od napster »

Louis píše:nesnáším kamiony...v létě na dálnicích zdržují a ted v zimě si z dálnice zase dělají parkoviště v pravým pruhu...děs!!!!

Kamioňák má nacouváno víc,než ty najeto popředu. většinou má odhad a umí předvídat. 9hod za volantem pro mě nic neni jhe to každodenní chleba. navíc řidiči LKW maj na svědomí méně nehod. ano je rpavda,že když už se to někam pošle,tak to je morda a píšou o tom všude,ale někdy za to může to,že mu tam vlítnul osobák apod.... taky mam na svědomí jednoho vytlačenýho řidiče osobáku coural jsem,tak ho předjíždim a on přidal a za něj už jsem se nemohl zařadit,protože za mnou byl další osobák. najednou koukám na tacháči mam 100km/h a víc to nechtělo jet a osobák taky nechtěl přidat,nebo ubrat,tak jsem dal pravej,zatroubil a na férovku sem se na něj nalepil aby přibrzdil,žádná odezva,tak jsem ho vytlačil fest na krajnici a mohl se posrat. jako řidič náklaďáku nesnášim některé řidiče osobáku a jako řidič osobáku nesnáším některé řidiče náklaďáku(hlavně PL,SK)
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od Bastard »

Do pr**le, vyserte se na to, sou Vánoce, tak se nehádejte :roll: :lol:

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od Wegas »

a co ze sou vanoce, ses snad krestan? :D
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od selkie »

Louis píše:nesnáším kamiony...v létě na dálnicích zdržují a ted v zimě si z dálnice zase dělají parkoviště v pravým pruhu...děs!!!!
jo, presne tak...a taky nesnasim plechovkare, furt jenom nekde zavazej a myslej si, jak jim to nejede...a vis, kdo je uplne nejvic nejhorsi? permonici
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od selkie »

splouchy píše:ámen chytroline přřál bych ti aby sis to skusil kdyz se nemuzes treba rozjet po rovine ani s retezama :? dal bych si chipsy a dival se na tebe co budes delat
:lol: :lol:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

vw-vento
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 15.11.2009 20:12
Bydliště: jizni morava

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od vw-vento »

Louis píše:nesnáším kamiony...v létě na dálnicích zdržují a ted v zimě si z dálnice zase dělají parkoviště v pravým pruhu...děs!!!!
pral bych ti aby sis to jednou zkusil ty chytroline..takovy blbecky jako ty mam nejradsi..jediny co je umi maximalne zvladnout osobak na suchu a honi machry a h***o..

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hádáme se dnes a zase, kamioňák zda je prase

Příspěvek od Bastard »

vw-vento píše:
Louis píše:nesnáším kamiony...v létě na dálnicích zdržují a ted v zimě si z dálnice zase dělají parkoviště v pravým pruhu...děs!!!!
pral bych ti aby sis to jednou zkusil ty chytroline..takovy blbecky jako ty mam nejradsi..jediny co je umi maximalne zvladnout osobak na suchu a honi machry a h***o..
Blablabla, ste se chytili na někoho, kdo se tu ukáže jednou za rok :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“