POZOR! Parkoviště u Ikei na Zličíně - řešení přednosti

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: POZOR! Parkoviště u Ikei na Zličíně - řešení přednosti

Příspěvek od selkie »

zagy44 píše:Hele, tenhle nápad už jsem měl taky :lol: Nicméně mám připravenou už spoustu podkladů, pomocí kterejch z něj udělám totálního idiota i bez toho. Nicméně jeho pravopis tam znímím taktéž, už protože moje ego osobně nejvíc urazilo to, že mi odepsal takovej pologramot :lol:

Jinak Roberto je manažer provozovatele, pí. Horáková je ředitelka Ikea Zličín - ta mi minulý týden volala a až jsem se trochu styděl, jak jsem to napsal hnusně, byla milá a ochotná a já se jí omluvil - tím spíš, že oni za to zodpovědnost nemají - tuhle informaci jsem dostal přímo od někoho, kdo dělal v Ikea, a byla chybná.
a typek si do ty doby bude myslet, jak to s tebou skvele vyresil :lol: boze, co ten clovek musi mit za neskutecny zkusenosti, kdyz ho zamestnaji na takovouhle pozici, byt neumi psat...kua, tak si najmu sexre..., teda, sekretarku, ktera to za me napise, ne?

njn, horka hlava :D
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: POZOR! Parkoviště u Ikei na Zličíně - řešení přednosti

Příspěvek od zagy44 »

Jinak malá ochutnávka zde:
http://www.nsoud.cz/JudikaturaNS_new/ju ... enDocument

Rozsudek, kde se řeší prakticky stejná situace - stačí přečís předposlední odstavec začínající slovy: "Obviněný v dovolání opakuje"...


A dále viz. níže informace o parcele z nichž jasně vyplývá, že to není žádné parkoviště ležící mimo pozemní komunikaci ( i když nic takového vlastně podle zákona neexistuje ), ale je to také komunikace.
( trošku mě zarazilo, že majitelem je přímo Ikea, teď babo raď, čí je jaká odpovědnost...):

Informace o parcele
Parcelní číslo: 323/24
Výměra [m2]: 5656
Katastrální území: Třebonice 770353
Číslo LV: 350
Typ parcely: Parcela katastru nemovitostí
Mapový list: BEROUN,0-2/33
Určení výměry: Ze souřadnic v S-JTSK
Způsob využití: ostatní komunikace
Druh pozemku: ostatní plocha
Zobrazení v grafickém prohlížeči
Sousední parcely

Vlastníci, jiní oprávnění

Vlastnické právo
Jméno/název Adresa Podíl
IKEA Česká republika, s.r.o. Skandinávská 131/1, Praha, Třebonice, 155 00 33/100
Inter IKEA Centre Česká republika, s.r.o. Skandinávská 144/15a, Praha, Třebonice, 155 00 67/100
Způsob ochrany nemovitosti

Nejsou evidovány žádné způsoby ochrany.
Seznam BPEJ

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: POZOR! Parkoviště u Ikei na Zličíně - řešení přednosti

Příspěvek od selkie »

no, spravce komunikace je tedy IKEA CR, tudiz jakozto vyse uvedeny spravce, nese i veskerou zodpovednost...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: POZOR! Parkoviště u Ikei na Zličíně - řešení přednosti

Příspěvek od zagy44 »

No asi to tak bude, měl jsem za to, že Ikea je pouze nájemník, ale teď jsem si všiml, že Robertů mail má dokonce za zavináčem "ikea.com"...

Každopádně to je fuk, prostě to budu řešit s nim v kopii na pí. Horákovou, ať si to tam pak vyřešej mezi sebou, za rámeček si to rozhodně nedá :lol:

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“