Zapeklitá situace při předjíždění

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od Hammer »

sapik88 píše:Pokud je někdo předjížděnej, tak ti tam nemůže, no neměl by, pokud ví co je to levý zrcátko, vjet do cesty,...
Ty brďo, já šetřil jednu takovou nehodu za druhou, proto si na tohle dávám majzla.

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od jim-vw »

Hammer píše: Vyhýbám se předjíždění více jak jednoho auta najednou jak to jde.
tohle taky nemám rád :evil: sám předjížím jen když vím, že vezmu celou kolonu, nebo aspoň kus a za chvilku další.. ale fakt nemám frajery co mě hustokrutě předjedou o jedno auto a pak se za nima táhnu X kilometrů, protože už si netroufnou.. co si tím pomohli? :P
Obrázek

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od selkie »

sapik88 píše:...bylo to kousek od domu tak vím jak to tam je...
a tys jel dom?
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od selkie »

Hammer píše:Řekněte mi, jak tohle můžete ovlivnit? Nemáte nejmenší šanci, jen se spoléháte na štěstí. Ti dva museli být asi tuze rozčilení.
jak bys to chtel ovlivnit? jediny, co me napada, tak nepredjizdet, kdyz je pred tebou takovejhle vocas a ty na to nemas kone :thk:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od vtuni »

ten chlapec má pravdu ... a myslím že každej, kdo jezdí na motorce tohle zná... :wink:

tohle je totiž skoro motorkářskej topic.... jedu, mám čas, místo, výhled.. a KONĚ, tak předjíždím....
něco z toho nemám... tak na to seru... přece se nazabiju...

sice je to trošku OT.. ale tohle je často vyčítáno motorkářům že předjíždějí v místech kde je plná čára, do kopce... atd.. a že jsou hovada... atd...

málokdo si přizná skutečnost že kdejaký šestikilo ma 0-100km/hod pod 3,5 až 4 vteřiny... a na přejdetí kamionu nepotřebuje 500m ale stačí mu přehledných třeba 150 :wink:

prostě je to trojčlenka

výkon ...prostor....čas.... :wink:

s dodávkou si nemužu dovolit to co s GTI..a s GTI si nemůžu dovolit to co na mašině... asi tak...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od Hammer »

jim-vw píše:
Hammer píše: Vyhýbám se předjíždění více jak jednoho auta najednou jak to jde.
tohle taky nemám rád :evil: sám předjížím jen když vím, že vezmu celou kolonu, nebo aspoň kus a za chvilku další.. ale fakt nemám frajery co mě hustokrutě předjedou o jedno auto a pak se za nima táhnu X kilometrů, protože už si netroufnou.. co si tím pomohli? :P
Dříve nebo později ti nějaký blbec při tom předjíždění více aut vybočí a pak tě tyhle řeči přejdou. Pokud je tam více aut, tak se nikam neseru, nemá to cenu. Jak píšeš, stejně se nikam nedostaneš.

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od jim-vw »

čáry neřeším, aneb plná není zeď.. ani kdyby byla trojitá.

snad každej kdo předjíždí se před odbočením podívá za sebe, nebo minimálně dá blinkr, to pak zbystřím, je teda fakt, že když je delší kolona, než jí předjedu mám tam běžně 180 i víc a brzdit z týhle rychlosti na 90 by žádná sranda už asi nebyla :? :) ale celej život je jen o štěstí a o tom bejt ve správnou chvíli na správným místě... o ničem jiným :wink:

a co se týče motorek, jezdí jim to rychle jen do první zatáčky, pak si s nima každej golf s lepčím podvozkem vytře pr**l :P
tímto zdravím ty dva co jsem vyškolil na tý čtyřproudý před jičínem (od hradce) :lol:
Obrázek

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od Hammer »

Tak k plné čáře:
- pozornost, která se věnuje správnému užívání dopravních značek u nás obecně, je přesně odpovídající tomu, kdo na těch úřadech sedí. Je to dobře placené místo, kam se před revolucí nedostal nikdo, kdo neměl rudou knížku. Po ní už vůbec ne. No a uznejte sami, že kvalifikace rudá knížka docela nestačí na to, aby odborná práce byla udělána odborně.

Nerozumím tomu, co jsi napsal dále, ale rozhodně a zdaleka ne každý kdo chce předjíždět, se dívá za sebe.
Autoškolu už drahnou dobu musí absolvovat každý, jinak by šla na hubu. Na to nezapomínejme.

Na našich silnicích běžně mít na tacho 180 i více, tak doporučuju ti v autě s sebou vozit oranžový sprej, aby jsi ušetřil náklady policii až tě bude obkreslovat. :lol: :lol: :lol: Přeju rychlou bezbolestnou smrt a hlavně: nikoho sebou neber. :lol: :lol: :lol: Nám ostatním přeju, aby jsi co nejdřív došel o papíry. :lol: :lol: :lol: Jestli skutečně jezdíš tak jak to popisuješ, nazdar hodiny. :lol: :lol: :lol: Možná ti pomůže, když ti řeknu, že ti v autoškole zapomněli říct, že se nejezdí koulema, ale hlavou. :lol: :lol: :lol: Než díky těm koulím o tu hlavu přijdeš! Opatruj se a mysli.

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od roti »

já nikdy nepředjíždím za druhým autem. 2x se mi to málem vymstilo! ko*ot se zařadil a já uviděl v protivce auto a stihl jsem to tak tak. Navíc nikdy nevíš kdy mu rupne v kouli a rozmyslí si nedokončit předjíždění... pak nastává průser. Takže já si rači počkám. Navíc když chci předjíždět v koloně a v protisměru jede auto a za ním daleko volno, tak už hodím blinkr, aby bylo jasný, že já budu ten kdo to započne... ;)
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od jim-vw »

jak říkám, celý je to jen o štěstí 8) až ho jedno u někdo z nás mít nebude, bude jedno jestli pojedu po okresce 200+ nebo pohodovejch 80.... odnesu to uplně stejně :wink:

jezdím často liberec-hradec, a tam těch 180 je na mnoha místech uplně pohodová rychlost :wink: .. nemluvě o tom že tam 180 z 90ti mám kolem +-10 sekund a to se pak při přejdíždění stačí chvilku nekouknout na tachometr a je to tam hned :D
Obrázek

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od Hammer »

roti píše:já nikdy nepředjíždím za druhým autem. 2x se mi to málem vymstilo! ko*ot se zařadil a já uviděl v protivce auto a stihl jsem to tak tak. Navíc nikdy nevíš kdy mu rupne v kouli a rozmyslí si nedokončit předjíždění... pak nastává průser. Takže já si rači počkám. Navíc když chci předjíždět v koloně a v protisměru jede auto a za ním daleko volno, tak už hodím blinkr, aby bylo jasný, že já budu ten kdo to započne... ;)
Jo, to je podle mého velice rozumné řešení.

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od Hammer »

jim-vw píše:jak říkám, celý je to jen o štěstí 8) až ho jedno u někdo z nás mít nebude, bude jedno jestli pojedu po okresce 200+ nebo pohodovejch 80.... odnesu to uplně stejně :wink:

jezdím často liberec-hradec, a tam těch 180 je na mnoha místech uplně pohodová rychlost :wink: .. nemluvě o tom že tam 180 z 90ti mám kolem +-10 sekund a to se pak při přejdíždění stačí chvilku nekouknout na tachometr a je to tam hned :D
:lol: :lol: :lol: Ty vado, tak fakt hodně štěstí!!!! :lol: :lol: :lol: Jo, to mě ale tak připomenulo: dávej bacha, anděl strážný dává na tebe určo fest bacha, ale stačí se věnovat jenom tomu tvému ježdění. Asi nebude stačit upozornit na hrůzy jako ženění se a podobných těchto skopičin!!!! :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od jim-vw »

díky.. bude potřeba :D
k ženění se atd mám od přírody odpor, tak ten mmě snad zachrání :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od sapik88 »

selkie píše:
sapik88 píše:...bylo to kousek od domu tak vím jak to tam je...
a tys jel dom?
ne, jet dom, tak to už by mě nevytrhlo, a navíc bych odbočil už dřív a vzal to "zadem",.... tohle jsme potřeboval stihnout v brně do obchodu před polední pauzou

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Zapeklitá situace při předjíždění

Příspěvek od selkie »

jim-vw píše:jak říkám, celý je to jen o štěstí 8) až ho jedno u někdo z nás mít nebude, bude jedno jestli pojedu po okresce 200+ nebo pohodovejch 80.... odnesu to uplně stejně :wink:

jezdím často liberec-hradec, a tam těch 180 je na mnoha místech uplně pohodová rychlost :wink: .. nemluvě o tom že tam 180 z 90ti mám kolem +-10 sekund a to se pak při přejdíždění stačí chvilku nekouknout na tachometr a je to tam hned :D
myslis, ze to odneses stejne, kdyz pojedes dve kila a nebo 80?

cca 10 vterin z 90 na 180 - co mas za auto? predpokladam, ze bud GTI nebo naftu, ale oboji urcite poladeny - a hodne
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“