Potřeboval bych omrknout auto

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od raduzzz »

Kluci je tu někdo od Boleslavi? vím jenom o napsterovi :) Kdyby se někomu chtělo, potřeboval bych omrknout golfa, nechce se mi tam zbytečně jezdit :)

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ok#contact" onclick="window.open(this.href);return false; tak kdyby měl někdo chuť, byl bych vděčnej, Díky :)
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od PlusOne »

raduzzz píše:Kluci je tu někdo od Boleslavi? vím jenom o napsterovi :) Kdyby se někomu chtělo, potřeboval bych omrknout golfa, nechce se mi tam zbytečně jezdit :)

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ok#contact" onclick="window.open(this.href);return false; tak kdyby měl někdo chuť, byl bych vděčnej, Díky :)
Snad nebude vadit, že se vyjádřím - koneckonců jsme v Pokecu... Když pominu ty "vkusné" polepy, dojebanej interier (potrhané sedačky, ohmatanej volant - takhle nevypadá ani můj po 260tkm, podrápaný madla), a nulovou výbavu, nevychází mi jedinej důvod, proč chtít zrovna tohle auto. Fotky jsou navíc někdy z konce léta, a kdoví, jak ten křáplej pravej zadní blatník vypadá teď....nějakej důvod, proč tam stojí tak dlouho, to asi mít bude...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od raduzzz »

tak tam ani nikdo nechoďte :D né vážně, právě proto to sem píšu, ať někdo mrkne jak vypadá doopravdy, za každou cenu bych ho nekoupil. Borec tvrdil že auto je úplně bez problémů :D Samozřejmě moje přání je 1,8turbína v leonu, bohužel se zatím nedaří, nechci za to dávat 150

A Plusáku víš co? - máš pravdu! :)
Pásovec 81 kW

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od boobika »

taky jsem si hned řekl, že těch 150tkm bude ařž těch posledních :lol:

jinak otázka mimo soutěž - páčka na sklopení sedadel je u g4 na vnitřní straně sedadla?
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od PlusOne »

boobika píše:taky jsem si hned řekl, že těch 150tkm bude ařž těch posledních :lol:

jinak otázka mimo soutěž - páčka na sklopení sedadel je u g4 na vnitřní straně sedadla?
Nechci kecat, ale tyhle Recara je mají myslím na obou stranách...

Důkaz místo slibů:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 1ky+recaro" onclick="window.open(this.href);return false;
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od PlusOne »

raduzzz píše:tak tam ani nikdo nechoďte :D né vážně, právě proto to sem píšu, ať někdo mrkne jak vypadá doopravdy, za každou cenu bych ho nekoupil. Borec tvrdil že auto je úplně bez problémů :D Samozřejmě moje přání je 1,8turbína v leonu, bohužel se zatím nedaří, nechci za to dávat 150

A Plusáku víš co? - máš pravdu! :)

Přece ti neřekne, že to je předraženej klump, co má namotáno desetkrát kolem rovníku :mrgreen:
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od napster »

jsem kousek od MB. v pondělí pokud bude čas ti tam zajedu a nafotim,pokud chceš nějaký extra fotky a kouknu na něj.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
VW tomasz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2292
Registrován: 08.04.2010 18:41
Bydliště: okoli opavwy ,ostravwy

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od VW tomasz »

cena je pri nejmensim divna,sjete pneu,sedacky potrhane,ten blatrnik,akorat to vzali pres mycku,jinak se o to majitel nestaral,nema ani xenony
(s)low and original

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od napster »

toooooom píše:cena je pri nejmensim divna,sjete pneu,sedacky potrhane,ten blatrnik,akorat to vzali pres mycku,jinak se o to majitel nestaral,nema ani xenony

každý nemělo xenony.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od 11mAjA11 »

za ty peníze se dá sehnat krasavec...http://www.otomoto.pl/index.php?sect=se ... order_by=p" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od Mára_VR6 »

11mAjA11 píše:za ty peníze se dá sehnat krasavec...http://www.otomoto.pl/index.php?sect=se ... order_by=p" onclick="window.open(this.href);return false;
:?: :?: :?: :?:
alespoň si ověř co dáváš za odkaz
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
raduzzz
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 13.12.2008 09:26
Bydliště: u Hostýnských vrchů

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od raduzzz »

PlusOne píše:
raduzzz píše:tak tam ani nikdo nechoďte :D né vážně, právě proto to sem píšu, ať někdo mrkne jak vypadá doopravdy, za každou cenu bych ho nekoupil. Borec tvrdil že auto je úplně bez problémů :D Samozřejmě moje přání je 1,8turbína v leonu, bohužel se zatím nedaří, nechci za to dávat 150

A Plusáku víš co? - máš pravdu! :)

Přece ti neřekne, že to je předraženej klump, co má namotáno desetkrát kolem rovníku :mrgreen:
:D :D až tak? :lol:
napster píše:jsem kousek od MB. v pondělí pokud bude čas ti tam zajedu a nafotim,pokud chceš nějaký extra fotky a kouknu na něj.
díky díky, kdybys měl chvílu byl bych ti vděčnej :) a pokud na první pohled bude opravdu stát za velký hombo, tak to ani nefoť :D
Pásovec 81 kW

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Potřeboval bych omrknout auto

Příspěvek od 11mAjA11 »

Mára_VR6 píše:
11mAjA11 píše:za ty peníze se dá sehnat krasavec...http://www.otomoto.pl/index.php?sect=se ... order_by=p" onclick="window.open(this.href);return false;
:?: :?: :?: :?:
alespoň si ověř co dáváš za odkaz

Však co je za problém?..já to myslel tak že se dá najít rozhodně hezčí auto za lepší peníze na Otomoto PL nic víc..Kdyžtak to smažu no... :? :?
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“