Sběr starých autolékárniček

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Infernal_Vampire

Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Tak co pánové a dámy, odevzdáváte nebo na to prdíte a hážete do popelnice či vracíte v lékárnách ?
Případně jaké jsou Vaše názory na tuto akci.


ADRA sbírá lékárničky pro ITIBO v Keni

Osobně mám teda starou autolékárničku v garáži, kdyby se náhodou něco stalo. Navíc takové obvazy se nekazí.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od pino.t »

Mě to vyšlo, že mi platnost staré lékárničky skončila teď, takže si ji nechám v garáži, tam se dycky hodí, jinak bych ji taky odevzdal.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od parizek_ltm »

lekarnicka se ale neodevzdava cela, jen chirurgicky rukavice a obvazy.. :!:

Uživatelský avatar
M8te
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 09.09.2009 13:18
Bydliště: Teplice

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od M8te »

mám jí v garáži pro případ nouze :)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od Bastard »

parizek_ltm píše:lekarnicka se ale neodevzdava cela, jen chirurgicky rukavice a obvazy.. :!:
Jenom poznámka, ty rukavice nejsou chirurgický :mrgreen: Kdyby je používali chirurgové, tak polovina pacientů pochcípá na sepsi :mrgreen: Nejsou sterilní, je to jenom ochrana sebe samotnýho před krví poraněného :D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od vtuni »

stará lékárnička zůstala v autě/garáži společně s tou novou...občas se nějakej ten obvaz a náplast hodí...už jsem jednou používal obsah lékárničky k ošetření pokousanýho psa... a to by se při následné kontorle asi bĺbě vysvětlovalo...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od parizek_ltm »

Bastard píše:
parizek_ltm píše:lekarnicka se ale neodevzdava cela, jen chirurgicky rukavice a obvazy.. :!:
Jenom poznámka, ty rukavice nejsou chirurgický :mrgreen: Kdyby je používali chirurgové, tak polovina pacientů pochcípá na sepsi :mrgreen: Nejsou sterilní, je to jenom ochrana sebe samotnýho před krví poraněného :D
ja to uprimne nikdy nepouzil a jsem za to rad :) Prochazel jsem si obsah nove motolekarnicky a ziral, co tam dokazou narvat.
O chirurgickych rukavicich ale pisou primo na zminenem webu adra.cz

citace
Ne celý obsah ale nelze do Keni odvést, vybíráme pouze chirurgické rukavice a neotevřený obvazový materiál (obinadla, fáče, gázové čtverce, náplasti a trojcípé šátky). Zbývající obsah bohužel nedokážeme uplatnit (léky, desinfekce, nůžky, obaly, roušky, zaškrcovadla), proto je prosím zlikvidujte vhodným způsobem.
Odvoz materiálu budeme v průběhu února a března řešit vždy se sběrnými místy individuálně. Děkujeme za pochopení.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od napster »

taky ji mam v autě kdybych se s mojí šikovností poranil a v garáži ji nechává táta. :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od vilik »

Já jsem nenažraným lékarnickým lobistům splnil povinnost (2x) :twisted: ale starou lékárnu v žádném případě nikomu dávat nebudu. Kdy je použitelná jinde, a ještě s požehnáním úřadů, je použitelná i doma. Čekám, kdy si budeme muset povinně koupit nové boty, protože v Mozambiku nemají co na nohy. :evil:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
Ladislav 66
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 19.02.2010 08:33
Bydliště: Podbořany

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od Ladislav 66 »

možná bych ji odevzdal, kdyby za ni byla sleva na novou.. Nikomu do chřtánu nic cpát nebudu, nechám ji doma a až proleze červama tak ji s úsměvem na tváři vyhodím.. Jinak vlastním tři auta takže bych se celkem prohl, koupil jsem jednu zkopíroval obal a vložil jej do starých..
Reflexní vesta byla ještě před novelizací za 25 korun teď stojí kolem stokoruny, jo jo takhle se plní kasa..
Za chvíli to stejně bude vypadat takto:
Přílohy
povinná výbava.JPG

Uživatelský avatar
golfar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 821
Registrován: 23.09.2008 13:02
Bydliště: Kostomlaty p\Mil (Teplice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od golfar »

Díky tomuhle mám teď v garáži a na dílně slušně vybavený lékárny. Všichni známí co si kupovali nový lékárny chtěli ty starý vyhodit, tak jsem si je vzal pro strejčka náhodu
jettule http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=131541" onclick="window.open(this.href);return false;
varoš http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=114063" onclick="window.open(this.href);return false; PRODÁNO

http://www.sdhkostomlaty.webnode.cz

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od napster »

Ladislav 66 píše:možná bych ji odevzdal, kdyby za ni byla sleva na novou.. Nikomu do chřtánu nic cpát nebudu, nechám ji doma a až proleze červama tak ji s úsměvem na tváři vyhodím.. Jinak vlastním tři auta takže bych se celkem prohl, koupil jsem jednu zkopíroval obal a vložil jej do starých..
Reflexní vesta byla ještě před novelizací za 25 korun teď stojí kolem stokoruny, jo jo takhle se plní kasa..
Za chvíli to stejně bude vypadat takto:

Víš jak vypadáš,když jdeš do obchodu a řekneš,že potřebuješ 160 autolékárníček?! docela problem jich tolik sehnat pohromadě a vesty moc neřešim těch máme na firmě dostatek jen v autě jich mam 6 :roll: :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od fantomas.69 »

Ladislav 66 píše:možná bych ji odevzdal, kdyby za ni byla sleva na novou.. Nikomu do chřtánu nic cpát nebudu, nechám ji doma a až proleze červama tak ji s úsměvem na tváři vyhodím.. Jinak vlastním tři auta takže bych se celkem prohl, koupil jsem jednu zkopíroval obal a vložil jej do starých..
Reflexní vesta byla ještě před novelizací za 25 korun teď stojí kolem stokoruny, jo jo takhle se plní kasa..
Za chvíli to stejně bude vypadat takto:
...hmmm...jednou to tak dopadne.. :?
Fantomas!

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od Georgino007 »

Ladislav 66 píše:možná bych ji odevzdal, kdyby za ni byla sleva na novou.. Nikomu do chřtánu nic cpát nebudu, nechám ji doma a až proleze červama tak ji s úsměvem na tváři vyhodím.. Jinak vlastním tři auta takže bych se celkem prohl, koupil jsem jednu zkopíroval obal a vložil jej do starých..
Reflexní vesta byla ještě před novelizací za 25 korun teď stojí kolem stokoruny, jo jo takhle se plní kasa..
Za chvíli to stejně bude vypadat takto:
:lol: sice to je spíš k pláči než k smíchu, ale pobavilo mě to

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Sběr starých autolékárniček

Příspěvek od fantomas.69 »

Georgino007 píše:
Ladislav 66 píše:možná bych ji odevzdal, kdyby za ni byla sleva na novou.. Nikomu do chřtánu nic cpát nebudu, nechám ji doma a až proleze červama tak ji s úsměvem na tváři vyhodím.. Jinak vlastním tři auta takže bych se celkem prohl, koupil jsem jednu zkopíroval obal a vložil jej do starých..
Reflexní vesta byla ještě před novelizací za 25 korun teď stojí kolem stokoruny, jo jo takhle se plní kasa..
Za chvíli to stejně bude vypadat takto:
:lol: sice to je spíš k pláči než k smíchu, ale pobavilo mě to
...jenom aby nebylo - "smích? - přejde!" :?
Fantomas!

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“