Žluté převozky z DE

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

arnostvd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.11.2007 19:33
Bydliště: Jedovnice, okr.Blansko
Kontaktovat uživatele:

Žluté převozky z DE

Příspěvek od arnostvd »

Potřebuji dovézt auto po vlastní ose z Německa.Kolik prosím stojí žluté převozky, Díky za info

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od napster »

50-100€ jak kde.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od parizek_ltm »

ja dal za 5ti denni v Berline 120e :lol:

golfgti16vv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 07.11.2007 10:27
Bydliště: ŠUMAVWA

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od golfgti16vv »

ofiko jsou žluté jen vnitro jen po nemecku ale tady to nikdo neřeši spravně by mneli byt zoll ty červené ale sám jezdim na žluté jen mne jednou upozornili na uřadě u nich tak jsem řekl že potřebuju auto jen vyzkoušet a v poho

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od roti »

je to ruzne (Bayern, Berlin,...) ale pocitej i s pojistenim kolem 100-115€
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
golf4gti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 18.06.2009 21:37
Bydliště: 3nec City
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od golf4gti »

120e jsem platil v Achenu ... a u těch žlutých v zemích Eu cz pl sk atd není problém ... jednou jsem vezl na ukrainu dodávku s německa a tam už požadovali červené ,,zoll nummer,,

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od Rudi »

golfgti16vv píše:ofiko jsou žluté jen vnitro jen po nemecku ale tady to nikdo neřeši spravně by mneli byt zoll ty červené ale sám jezdim na žluté jen mne jednou upozornili na uřadě u nich tak jsem řekl že potřebuju auto jen vyzkoušet a v poho
to bylo před pár lety, tak tady prosim tě nešiř omyly, na žlutý může jezdit po téměř celý EU - ČR určitě a Polsko taky. Žlutý většinou stojej do 100eur, já platil v srpnu tušim 95Eur.
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
golf4gti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 18.06.2009 21:37
Bydliště: 3nec City
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od golf4gti »

Rudi píše:
golfgti16vv píše:ofiko jsou žluté jen vnitro jen po nemecku ale tady to nikdo neřeši spravně by mneli byt zoll ty červené ale sám jezdim na žluté jen mne jednou upozornili na uřadě u nich tak jsem řekl že potřebuju auto jen vyzkoušet a v poho
to bylo před pár lety, tak tady prosim tě nešiř omyly, na žlutý může jezdit po téměř celý EU - ČR určitě a Polsko taky. Žlutý většinou stojej do 100eur, já platil v srpnu tušim 95Eur.

Oni si ty ceny těch žlutých SPZ dělaj jak chcou podle měst :evil: protože v malých městech to stojí i 85e jsem platil .... :)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od napster »

golf4gti píše:
Rudi píše: to bylo před pár lety, tak tady prosim tě nešiř omyly, na žlutý může jezdit po téměř celý EU - ČR určitě a Polsko taky. Žlutý většinou stojej do 100eur, já platil v srpnu tušim 95Eur.

Oni si ty ceny těch žlutých SPZ dělaj jak chcou podle měst :evil: protože v malých městech to stojí i 85e jsem platil .... :)


my sme měli známýho za 50€ SPZ byla napsaná lihovkou na plast a při kontrole policii v Dojčlandu ji zadal do počítače a našel jí a pustil nás dál. Jinak v MB je frajer,co jezdí na žlutých,který platili do konce května 2009 :roll:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od T4 »

cena převozních značek se skládá ze třech různých položek, to jsou cena pojištění + pevný poplatek německému úřadu za vystavení té značky + cena za samotné vylisování těch značek

napster - měl by jsi chvilku přemýšlet než někomu začneš vyprávět svou pohádku o značkách za 50 eur (vystavení + vylisování značky = cca 40 eur ve všech spolkových zemích SRN) - druhá bajka o někom kdo na nich jezdí s platností do 2009...ostatně můžeš jezdit klidně na těch co ti vyhrabu z hromady a budou mít platnost do 2007...je to jen do první kontroly s PČR, třetí bajku o značce vyrobené lihovkou která stačila německému poldovi se raději nebudu ani rozepisovat

autorovi topicu můžu nabídnout zprostředkování značek za 88eur (zelená karta s platností po EU, platnost značek 5 dní od vystavení)...88 eur = cena nákupu, bez jakékoli provize
Obrázek

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od napster »

T4 píše:cena převozních značek se skládá ze třech různých položek, to jsou cena pojištění + pevný poplatek německému úřadu za vystavení té značky + cena za samotné vylisování těch značek

napster - měl by jsi chvilku přemýšlet než někomu začneš vyprávět svou pohádku o značkách za 50 eur (vystavení + vylisování značky = cca 40 eur ve všech spolkových zemích SRN) - druhá bajka o někom kdo na nich jezdí s platností do 2009...ostatně můžeš jezdit klidně na těch co ti vyhrabu z hromady a budou mít platnost do 2007...je to jen do první kontroly s PČR, třetí bajku o značce vyrobené lihovkou která stačila německému poldovi se raději nebudu ani rozepisovat

autorovi topicu můžu nabídnout zprostředkování značek za 88eur (zelená karta s platností po EU, platnost značek 5 dní od vystavení)...88 eur = cena nákupu, bez jakékoli provize

jezdí na ni někde jsem měl i fotku je to magor o tom žádná. a převozky za 50€ se daj sehnat bez problémů. od chlapa,co beem auta je máme vždy za 50€ a liihovkou napsaný byli na dvou autech.......
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od zvooky »

Chtel bych byt u ty kontroly kdyz mu ta značka stačila napsana lihovkou hehe...
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
CurdaT4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kraslice

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od CurdaT4 »

Pokud se nepletu tak to misi byt vypsane strojove,pokud je to napsane tuzkou a chytnou te u nas policajti
tak prijdes o papiry.. Vim o pripade kde kamos dostal pokutu a sebrali mu papiry na pul roku...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od napster »

nás chyla policie na Rozvadově. taky sme byli vyklepaní,ale vše sedělo. z Rozzvadova to mam domu koušel přes Slaný. na druhou stranu i v ČR jezdí auta,co maj SPZ předělávanou... třeba od jednoho člověka za 400kč tušim...
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Žluté převozky z DE

Příspěvek od Tomášek »

no ale ne napsany lihovkou rukou :D

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“