umi nekdo doklad o eko likvidaci ?

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Someline
Člen klubu
Příspěvky: 80
Registrován: 17.05.2013 18:17
Bydliště: Ted už Chomutov

Re: umi nekdo doklad o eko likvidaci ?

Příspěvek od Someline »

to je složitá otázka, no... od tohodle mají být STK a hlavně evidenčky, ale všichni víme, jak to chodí...
taky jsem s 18 let starym oplem byl vyhozen na jedný STK za totálně shnilou podlahu vč. nosníků a za dva dny prošel o kus dál, jenom proto, že jsem tam přijel se známym, co dováží auta z DE a má všude známý...

doufám, že to co jsem napsal nahoře nebereš jako nabádání k tomu, aby někdo dělal podvody s VIN... myslím, že lidi, co tohle dělají už to moc dobře znají a k tomu kupu dalších věcí, o kterých my ani netušíme :)
Mé příspěvky vyjadřují mé osobní názory a nikoho nenutím, aby s nimi souhlasil. Může se vám to nelíbit, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je asi tak jediné, co můžete :drinks:

Uživatelský avatar
mar-cello
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.12.2013 23:42

Re: umi nekdo doklad o eko likvidaci ?

Příspěvek od mar-cello »

Nahlásit auto jako kradené je nejen blbost, ale někdy i smůla...

Kamarád zlomil snad rameno na škodovce, prostě skoro lehlo kolo. Čistili ulice, tak mu to odvezli na Zahraďák...
Tak si to vyzvedl, zaplatil patrně odtah, a před tím objektem vybrousil VIN.
Pak to nějak odvezli ke známému na chatu, a v té vesnici to někde nechali na lesní cestě.
Pak to nahlásil jako kradené.
Vypadalo to dobře, a prošlo by to, kdyby to policajti asi 8 dní před koncem lhůty nenašli. :-)
Tak mu auto vrátili a s dokladem od Policie že to bylo kradené a tedy že to má poškozený VIN to konečně odevzdal k likvidaci.
Kdyby se zeptal hned, měl to o hodně jednoduší...

Kenny16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 11.04.2010 20:07

Re: umi nekdo doklad o eko likvidaci ?

Příspěvek od Kenny16 »

Zdravim, je toto téma nějak aktuální?

Odpovědět

Zpět na „Pokec & Zábava“